Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvurusu İnternetten Nasıl Yapılır

 
Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvurusu İnternetten Nasıl Yapılır
 

  Ziraat Bankası kredi kartına başvuru kanalları; şubeler, web sitesi, mobil uygulamalar, internet şubesi, ATM’ler, SMS bankacılığı ve 0 850 258 00 00 no’lu çağrı merkezi hattıdır. Kredi kartı ve banka kartı özelliklerini bir arada barındıran Bank Kart Combo’ya, Gold veya Platinium özellikleriyle sahip olunabilir. Ziraat Bankası banka kartları ve Bank kart Genç ile de farklı müşteri ihtiyaçlarını karşılamayı hedefler.

   

 

Ziraat Bankası Bank Kart Combo Kredi Kartı Şifre Alma

Başvuru işlemlerinin ardından adrese teslim edilen kartın kullanılabilmesi için Bank Kart Combo kredi kartı şifresi alma işleminin başarıyla tamamlanması gerekir. Bunun için çağrı merkezini kullanabilecek olan müşteriler aynı zamanda internet bankacılığını kullanarak da güvenilir bir şekilde şifre oluşturabilirler. Bank Kart Combo kredi kartı şifresi değiştirme işleminin ardından kredi kartının yeniden kullanılabilmesi için ATM’lerde işlem yapılması zorunludur.

 

Ziraat Bankası Bank Kart Combo Kredi Kartı Limit Arttırma

Farklı ihtiyaçlara özel olarak çıkarılan Bank Kart Combo kredi kartı limitini arttırmak için başvuru yaparken kullanılan kanallar kullanılabilir. Limit artırım talepleri banka tarafından değerlendirilir ve cevap başvuru sahibine SMS olarak gönderilir. Bu aşamada müşteriden artan gelirini belgelemesi istenebilir.

 

Ziraat Bankası Bank Kart Combo Kredi Kartı Borç Sorgulama

Hesap kesiminden sonra Bank Kart Combo kredi kartı borcunu öğrenmek isteyenler ATM’ler üzerinden güncel bilgilerine ulaşabilirler. 0 850 258 00 00 no’lu hat üzerinden de sesli yanıt sistemi kullanılarak hesap özeti dinlenebilir. Dileyen müşteriler çağrı merkezi yardımıyla e-ekstre talebinde bulunabilirler.

 

Ziraat Bankası Bank Kart Combo Kredi Kartı Borç Taksitlendirme

Üye işyerlerinde taksitli alışveriş imkânı sunan Bank Kart Combo kredi kartı borcunu taksitlendirmek isteyenler taleplerini müşteri temsilcisine bırakabilirler. Bankanın ayılık ödemeli KMH hesabına sahip olanlar borçlarını taksitlendirmekle kalmaz günlük alışverişlerini de taksitli ödeme imkânı yakalayabilirler.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu Yüksek Limitle Sonuçlandırma

 

Ziraat Bankası Bank Kart Combo Kredi Kartı Nakit Çekim Limiti

Bank Kart Combo kredi kartı nakit çekimi ihtiyacı Türkiye’nin dört bir yanına yayılmış Ziraat Bankası ATM’leri üzerinden gerçekleşebilir. Nakit ihtiyacı yurt dışında da ortak ATM’ler üzerinden kolay ve güvenli bir şekilde karşılanabilir.

 

Ziraat Bankası Bank Kart Combo Kredi Kartı Aidatı

Bank Kart Combo kredi kartı aidatı kart tipine, özelliklerine ve asıl kart/ek kart durumuna göre belirlenir. Kartlara ait yıllık ücret yenileme döneminde de hesaba yansıtılır. Bank Kart Combo kredi kartı aidatını geri almak isteyen kullanıcıların taleplerini telefon bankacılığı yardımıyla ilgililere aktarması mümkündür.

 

Ziraat Bankası Bank Kart Combo Kredi Kartı İnternet Alışverişine Açma

Bank Kart Combo kredi kartını internet alışverişi için açtırmak isteyenler internet şubeciliği, telefon bankacılığı ya da mobil kanallar aracılığıyla işlem yapması gerekir. İnternette güvenli alışveriş imkânı sunan Ziraat Bankası hizmetleri, cep telefonu bilgilerinin güncel olması halinde sorunsuz olarak tamamlanır.

 

Ziraat Bankası Kredi Kartı Kapatma

Bank Kart Combo kredi kartını kapatmak isteyen müşteriler mutlaka şubeleri ziyaret etmelidir. Kredi kartının bakiyesi ve mevcut borcunun kontrol edilme işlemleri tamamlandıktan sonra uygun bulunması halinde kart kullanıma kapatılır. Yapılandırma yapılan kartlar da kullanılamaz. Kartını kapatmak isteyen müşterilere özel teklifler sunularak kayıpların önlenmesi esastır.

 

Ziraat Bankası Bank Kart Combo Kredi Kartı Avantajları

Anlaşmalı iş yerlerinde taksitli alışveriş, puan kazanma, kampanyalara katılım ve cazip indirimler sunan Bank Kart Combo kredi kartı kampanyaları tüketici tercihlerine göre düzenli olarak yenilenir. Bir tarafı kredi kartı ve diğer tarafı banka kartı özelliği taşıyan Bank Kart Combo, temassız özelliğiyle hızlı ve güvenli alışveriş yapma fırsatı sunar.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.