Vatan Bilgisayar Odeabank Kredisi ile Taksitle Telefon Almak Karlımı

 
Vatan Bilgisayar Odeabank Kredisi ile Taksitle Telefon Almak Karlımı
 

Konumuz dahilinde sizlere Vatan Bilgisayar Odeabank kredisi ile taksitle telefon almak için neler yapılmalı üzerine bilgiler sunacağız. Kredi kartı kullanımlarının bilinçsiz bir şekilde kullanım görmesiyle birlikte gerek hükümet, gerek ise diğer ilgili mecralar düzenlemeler yaparak farklı ürün ve hizmetler üzerine taksitli alışveriş imkanını ortadan kaldırmış bulunuyor. Özellikle de geçtiğimiz yıllarda kredi kartı taksitleri ile akıllı telefon alımlarının önüne geçmek adına yapılan düzenlemeler nezdinde bu tür alışverişler devre dışı bırakıldı. İnsanların teknoloji çılgınlığı içerisinde bulunarak akıllı telefonlar üzerine kredi kartı limitlerini neredeyse tüketircesine kullanım göstermesi, bu tür sorunların ortaya çıkmasını sağladı. Bilinçsiz tüketimin adı olarak da geçen bu durum karşısında birçok tüketici de ihtiyacı dahilinde olduğu kredi kartı taksiti ile telefon alma durumunu imkansız hale getiriyor.

   

Taksitli ödemelerin sonlanması, tüketicilerin peşin ödeme zorluğuna itmiş bulunuyor. Hal böyle olunca en düşüğünden yola çıktığımız asgari ücrete tabii olan bir çalışanın maaşını geçen akıllı telefonlar alması neredeyse imkansız bir hale dönüşmüştür. Buna hitaben hem bankalar, hem de akıllı telefon satışı yapan mağazalar bir araya gelerek ortak karar ile tüketicilerin faydasına olacak bir kampanyaya dahil olmuşlardır. Bunlardan biride, ülkemizde yıllardır kaliteli hizmet aksamı sunan ve teknolojinin Türkiye’deki dev ayağı olan Vatan Bilgisayar tarafından gerçekleştirilmektedir. Odeabank kredisi ile bir araya getirdiği akıllı telefon kampanyası dahilinde tüketicilere kredi ile telefon satın alma durumunu yaratmıştır. Akıllı telefon kredisi kapsamında oluşturulan bu fırsatlar tüketiciler tarafından sürekli olarak araştırılmakta ve merak edilen soruları da beraberinde getirmektedir.

Vatan Bilgisayar Odeabank Kredisi

Odeabank tarafından tüketicilere sunulan bu özel kredi olanağı ile Vatan Bilgisayar kapsamında satışı gerçekleşen hemen her akıllı telefona sahip olabilmek mümkün olmaktadır. Kredi kartı ile taksitli akıllı telefon alamayan tüketiciler çareyi kredili ürünlerin bir diğer ayağı olan kredi durumundan faydalanarak gerçekleştirebiliyorlar. Odeabank ve Vatan Bilgisayar’ın ortaklaşa yürüttüğü cep telefonu kredisi sayesinde bu teknolojik ürünlerden faydalanmak mümkün olmaktadır. Belirli vade seçenekleri üzerinden sağlanan akıllı telefon kredisi ile birlikte hayalinizdeki telefona sahip olmak oldukça kolay. Bunun için her kredi talebinde de olduğu üzere başvuru süreciniz bulunuyor. Ek olarak yine bankalar tarafından birçok farklı kredili ürün üzerine istenilen şartlarında ilgili tüketici tarafından kapsanması istenmektedir. Kredi ile akıllı telefon başvurusu yapmak için belirli şartları sağlamanız gerekiyor.

Odeabank ve Vatan Bilgisayar Akıllı Telefon Kredisi Başvurusu

Teknoloji her geçen gün kendini geliştiren ve karşımıza sürekli yeni ürünler sunmayı tetikleyen bir yapıya sahip olmaktadır. Birbirinden farklı bilgisayarlar, akıllı telefonlar ve daha birçok teknolojik ürün yaşamımızı kolaylaştıran faktörleri taşıyor. Teknolojiyi yakından takip eden tutkunlar ise özellikle de birçok elementi bir araya getiren akıllı telefonlar üzerine incelemelerde bulunarak ihtiyaçları veya istedikleri özelliklere bağlı olarak satın alma durumuna yönelmektedirler. Bu ihtiyaçlar bir zamanlar kredi kartının sağladığı taksitli alışveriş imkanlarıyla oluşurken, günümüzde yasanın değişmesiyle birlikte maalesef gerçekleşemiyor. Fakat kredi ile cep telefonu satın alma olanağı oluşturularak tüketicilerin istekleri doğrultusunda yer alan ihtiyaçlarını gidermelerinde büyük bir katkı sağlamıştır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Taşıt Kredisi Yapılandırma İçin Yapılması Gerekenler (Taşıt Kredisi Nasıl Çekilir)

Vatan Bilgisayar Odeabank Kredisi Başvuru Şartları Nelerdir?

Krediyle taksitli akıllı telefon satın alma şartları da her kredili üründe olduğu gibi mevcut isteklerle oluşmaktadır. Vatan bilgisayar taksitle telefon satıyor mu sorularına yönelik, kredi ile bunu alabilmek mümkün diyebiliriz. Hemen yukarıda da belirttiğimiz üzere kredi kartı ile taksitli telefon satın alma durumu maalesef artık geçerliliğini sunamadığı için Odeabank ile anlaşma sağlayan ilgili teknoloji markası bu kapsamda tüketicilere kredi üzerinden akıllı telefon almalarında olanaklar sunuyor. Krediye başvuru yapabilmek için SMS üzerinden başvuru yapmanız gerekiyor. Yani, Vatan mağazalarından direkt olarak başvuru da bulunmak mümkün değildir.

SMS ile başvuru yaptıktan hemen sonrasında ise başvurunuzun alındığına dair SMS gönderdiğiniz hat üzerinden bilgilendirileceksiniz. Banka tarafından aranarak krediye ilişkin tutar, taksit ve diğer bilgiler size sunulmaktadır. Bu bilgiler kapsamında size en uygun olan vade seçeneğini tercih ederek onay vermelisiniz. Odeabank tarafından Vatan Bilgisayar’dan akıllı telefon alabilmeniz için vade seçenekleri tarafınıza sunulmaktadır. Kredi ürününün Vatan Bilgisayar ile hiçbir ilgisi bulunmuyor. Bu kredi tamamen size Odeabank tarafından sağlanmakta olup, Vatan Bilgisayar ise finansal kaynağın nereden sağlanacağına bakmaktadır. Bunun için Vatan mağazalarına gitmeden evvel başvurunuzu SMS yolu ile ilettikten ve onay alarak size uygun tutar ve vade oranını seçtikten sonra en yakın mağazaya kimliğiniz ile gitmeniz yeterli olacaktır.

Vatan Bilgisayar’dan alacağınız akıllı telefonun krediye yönelik şartlarından bir tanesi de, tutarın 600 TL altında olmaması üzerinedir. Eğer, 600 TL altında bir telefon beğendiyseniz, maalesef Odeabank bunun için kredi olanağını sunmamaktadır. Bu kapsamda dikkat edeceğiniz en önemli nokta fiyat konusudur. Mevcut kredi veya kredi kartı borcunuz var ise ya da kara listede adınız bulunuyor ise maalesef bu krediden faydalanamıyorsunuz. Siciliniz temiz ve aynı zamanda kredi notu değerleriniz iyi ise bu kampanyadan faydalanabilmeniz mümkündür.

Odeabank Vatan Bilgisayar Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Odeabank kredisi ile Vatan Bilgisayar’dan akıllı telefon satın almak için bir SMS atmanız yeterli olacaktır. Akabinde onay almanızla birlikte kimliğiniz ile size en yakın Vatan Bilgisayar mağazasına giderek başvuru onayınıza yönelik belirtilen tutara denk düşen akıllı telefona sahip olabilmektesiniz. Bunun için öncelikle kısa mesaj bölümünden “VATAN boşluk T.C. KİMLİK NUMARASI boşluk KREDİ TUTARI bilgilerini yazdıktan sonra 8444’e göndermeniz yeterlidir. Vatan Bilgisayar’dan krediyle taksitli telefon satın alma yöntemi bu şekilde olmaktadır. Akabinde onay almanız halinde telefonunuzu ilgili mağazalardan satın alabilmektesiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Düğün Kredisi Veren Bankalar Hakkında (Evlilik Kredisi Veren Bankalar)

Odeabank Vatan Bilgisayar Kredisinde Kaç Aya Kadar Vade Sunuyor?

Örnek Hesaplama

 • Aylık Faiz Oranı% 1,98
 • Kredi Tutarı 10.000 TL
 • Aylık Taksit Tutarı352,27 TL
 • Toplam Geri Ödeme Tutarı16.908,77 TL
 • Kredi Tahsis Ücreti52,50 TL
 • Kredi Hayat Sigortası Prim Ücreti83 TL
 • Toplam Masraf135,50 TL
 • Aylık Efektif Faiz Oranı% 2,4147
 • Yıllık Efektif Faiz Oranı% 33,1516

Vatan Bilgisayar’dan kredi ile taksitlik cihaz alımları için birden fazla vade seçeneği bulunmaktadır. 3 ay vade seçeneklerinden başlayan bu aksam, 48 aya kadar varan vade seçeneklerini de kapsamaktadır. Buna yönelik bu vade aralığına ait tüm taksit seçeneklerinden size en uygun olanını seçerek krediden faydalanabilirsiniz. Daha fazla vade seçeneği maalesef bulunmamaktadır. İhtiyaç kredisi kapsamında yer aldığından ötürü en fazla 48 ay vade seçeneği tüketicilere sunularak kredi alınması sağlanmaktadır.

Kredi Ödemeleri Nereye Yapılıyor?

Birçok kişinin merak ettiği bir diğer soru Vatan Bilgisayar’dan kredi ile alınan telefon taksitlerinin nereye yatırıldığına dair olmaktadır. Buna yönelik alacağınız telefonun kredi vade ödemelerini Odeabank şubelerine giderek yapabilmektesiniz. Öte yandan illa şubeye gitmenize de gerek yoktur, dilerseniz internet bankacılığı veya Odeabank’a ait ATM’ler üzerinden de ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi Notum Düşük, Akıllı Telefon Kredisi Alabilir Miyim?

Sıklıkla karşılaşılan kredi notu düşüklüğü akıllı telefonlar kapsamında da ortaya çıkmaktadır. Akıllı telefon kredisi, ihtiyaç kredisine ait bir alt kredi ürün hizmeti olduğundan hemen hemen tüm şart kapsamlarını da içerisinde barındırmaktadır. Buna yönelik ihtiyaç kredisinde nasıl ki kredi notu ön planda tutuluyor ise, maalesef diyeceğimiz şu ki; akıllı telefon satın alabilmeniz için de kredi notunuzun yüksek olması üzerine olmaktadır. Bu nedenle kredi notunuzun iyi bir skor kapsamında ve aynı zamanda sicilinizin de temiz olması talep edilen şartlar içerisinde yer almaktadır.

 

Vatan Bilgisayar Odebank Kredisi İle Alınabilecek Telefonlar (Örnek Hesaplamalı)

 

İphone X 64 GB Odeabank İle Taksitli Alma

iphonex

İphone x Özellikleri

Ekran: 5.8 inç OLED, 1125 x 2436 piksel , 3D Touch, True Tone, 625 nit

Ekran kasa oranı: Yaklaşık olarak yüzde 81.23

Yükseklik: 143,6 mm (5.65 inç)

Genişlik: 70,9 mm (2.79 inç)

Derinlik: 7,7 mm (0.30 inç)

Ağırlık: 174 gram (6.14 ons)

İşlemci: Apple A11 Bionics, tümleşik M11 yardımcı hareket işlemcisi

RAM: 3 GB RAM

Depolama: 64 ve 256 GB depolama alanı

Arka Kamera: 12 megapiksel f/1.8 ve 12 megapiksel f/2.4 (OIS destekli) 60 fps 4K, 240 fps 1080p video kaydı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Gelir Belgesiz Maaş Bordrosu Olmadan Kredi Veren 5 Banka Ve Faiz Oranları

Ön Kamera: 7 megapiksel, f/2.2 diyafram açıklığına sahip, 1080p video kaydı, Face ID kamera

İşletim Sistemi: iOS 11

Bağlantı: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, Bluetooth 5.0, A-GPS, GLONASS

Suya, Sıçramalara ve Toza Dayanıklılık: IP67

 

Ne Kadar Öderim

Vatan Bilgisayardan Odeabank aracılığı ile iphone x almak istiyorsanız ödeyeceğiniz faiz bilgileri aşağıdaki şekildedir.

 • Aylık Faiz Oranı%2.02
 • Taksit Sayısı8
 • İşlem Tutarı7.079 TL
 • Aylık Taksit Tutarı984,1 TL
 • İşlem Ücreti0 TL
 • Toplam Geri Ödeme Tutarı 7.872,80 TL

 

İphone 8 (64 GB) Odeabank İle Taksitli Alma

iphone 8

 

İphone 8 Özellikleri

Ağırlık 148 g
Arttırılabilir Hafıza Yok
Assisted GPS (Baz İstasyon Destekli Küresel Konumlama Sistemi) Var
Bas Konuş Yok (Yüklenebilir)
Bekleme Süresi Bekleme süresi ile ilgili kesin bir bilgi bulunmamaktadır, ürünün modeline göre değişiklik gösterebilmektedir.
Bluetooth Var
Boyutlar 138,4 x 67,3 x 7,3 mm
Çift Hatlı Yok
Dahili Hafıza 64 GB
Dahili Modem Var
Dokunmatik Ekran Var
EDGE Var
Ekran Boyutu 4,7 inç
Ekran Çözünürlüğü 1334 x 750
Ekran Renk Çözünürlüğü 16 Milyon
Ekran Tipi IPS LCD
E-mail Desteği Var
Entegre Flaş Var
Entegre Kamera Var
Garanti Tipi Resmi Distribütör Garantili
Görüntülü Konuşma Var ( Uygulama ile data kullanır )
Göz Taraması Yok
GPS (Küresel Konumlama Sistemi) Var
HandsFree (Eller Serbest) Var
İşlemci Kapasitesi Hexa-core
İşletim Sistemi iOS 11
İşletim Türü iPhone OS
Java Desteği Yok
Kablosuz Şarj Var
Kamera Çözünürlüğü 12 MP
Kamera Zoom (Yakınlaştırma) 3x, Var
Klavye Yok
Konuşma Süresi Maksimum 14 Saat (3G ile)
MMS (Resimli Mesaj) Var
Mobil Bağlantı Hızı 4.5G
MP3 Çalma Var
NFC (Yakın Alan İletişimi) Var
Oyun Yüklenebilir
Ön (Selfie) Kamera 7,0 MP
Paket İçeriği Cep Telefonu, Data Kablosu, Şarj Adaptörü, Kulaklık, İğne, Kullanım Kılavuzu
Parmak İzi Okuyucu Var
PC Senkronizasyonu Var
Pil Gücü 1821 mAh
Pil Türü Li-Ion
Push E-mail (Elektronik Posta) Var
Radyo Yok
RAM Kapasitesi 2 GB RAM
Resimli Telefon Defteri Var
SAR (Özgül Soğurma Oranı) Değeri 1.19 W/kg (Baş) 1.17 W/kg (Vücut)
Ses Kayıt Var
Sesli Arama Var
Sesli Video Kayıt Var
Şarj Girişi Lightning
Şebeke 850/900/1800/1900
Telefon Hafızası Var
Telefon Rehberi Hafızası Var
Telefon Tipi Bar Tipi
TV Özelliği 3G Mobil TV
Video Kayıt Var
Video Oynatma Var
Vodafone Kampanyası Yok
Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac
Yüz Tanıma Yok
Zil Tipi Polifonik – MP3

 

Ne Kadar Öderim

Vatan Bilgisayardan Odeabank aracılığı ile iphone 8 almak istiyorsanız ödeyeceğiniz faiz bilgileri aşağıdaki şekildedir.

 • Aylık Faiz Oranı%2.02
 • Taksit Sayısı8
 • İşlem Tutarı4.949 TL
 • Aylık Taksit Tutarı687,99 TL
 • İşlem Ücreti0 TL
 • Toplam Geri Ödeme Tutarı 5.503,92 TL
BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.