Vatan Bilgisayar Kredileri İle Cep Telefonu Satın Alma (Hangi Modeli Alabilirim)

 
Vatan Bilgisayar Kredileri İle Cep Telefonu Satın Alma (Hangi Modeli Alabilirim)
 

Cep telefonu satışlarında taksit imkanının kaldırılması ile birlikte, Vatan kredi gibi çeşitli teknoloji mağazalarında hizmetler sunulmaya başlandı. Taksitlerin kaldırılması hem alıcıları hem de satıcıları mağdur etti. Peşin olarak cep telefonu alacak durumu olmayanların ihtiyaçlarını ertelemeleri, piyasanın durgunlaşmasına neden oldu. Vatan Bilgisayar gibi kurumların çeşitli bankalar ile gerçekleştirdikleri anlaşmalar, taksitli alışveriş yaparak ihtiyaçlarını gidermek isteyenlere yardımcı oluyor. Vatan Bilgisayar, cep telefonu satışlarının yeniden canlanması adına, Fibabank ile işbirliği yapmıştır. Bankanın kredi hayat sigortasını yaptıran herkese faizsiz 15 taksitle cep telefonu satışı gerçekleştirilmektedir. Fibabanka telefon kredisi sayesinde, peşin olarak telefon satın alamayacak durumda olanlar ihtiyaçlarını daha fazla ertelemek zorunda kalmayabilir.

   

Vatan Bilgisayar’dan Fibabanka Kredisi İle Nasıl Alışveriş Yapılır?

Fibabanka Vatan kredi ödeme kampanyasından yararlanmak isteyenler, öncelikle satın almak istedikleri cep telefonu markası ve modeline karar vererek sürece başlayabilirler. Uygun ürün seçimi gerçekleştirildikten sonra 15 taksitle satın alma imkanı tanınmaktadır. Bunun için SMS ile kredi başvurusu yapmak yeterlidir. Bankanın kredi hayat sigortası hizmetinin satın alınması da gerekli şartlar arasındadır.  SMS ile başvuruda bulunmak isteyenler kişiler, mesajlarını “VATAN boşluk TC Kimlik Numarası” şeklinde 3422’ye mesaj olarak gönderebilirler. SMS başvurularına en kısa sürede geri dönüş yapılmaktadır.

SMS başvurusu için olumlu cevap alan kişiler, en yakın Vatan Bilgisayar mağazasından arzu ettikleri cep telefonunu satın alabilirler.  Mağaza çalışanlarından da destek alınarak sisteme kayıt yapılması gerekmektedir. Kayıt işlemi, çalışanlar tarafından müşterilerin verdiği bilgiler ışığında gerçekleştirilir. 5 ya da 10 dakikalık, oldukça kısa süren kayıt işleminden sonra. Fibabank tarafından müşterilerin kredileri hazırlanmaktadır. Tüm başvuru adımları başarı ile gerçekleştirildikten sonra, telefon hemen satın alınabilmektedir.

Vatan Bilgisayar İle Fibabank’ın Kampanyasının Geçerlilik Süresi

Taksitli alışveriş yapmanın gittikçe zorlaştığı bir dönemde, Vatan Bilgisayar Fibabanka anlaşmaları kritik bir öneme sahip olmaktadır. Kampanya dan yararlanmak isteyenlerin 30 Nisan’a kadar vakti var. Kampanya fırsatını kaçırmak istemeyenler, en kısa sürede bir Vatan Bilgisayar mağazasını ziyaret edebilirler.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Kara Listede Olanlar Nasıl Kredi Kullanabilir? (Sicili Bozuklara Kredi)

Fibabanka’nın Kampanya İçin Sunduğu Şartlar

Vatan Bilgisayar Fibabank arasındaki anlaşma ile hazırlanan kampanyadan faydalanmak isteyenler, banka üzerinde kredili mevduat hesabına sahip olmalıdır. Fibabanka üzerinde herhangi bir hesabı olmayan ancak kredi imkanlarından faydalanmak isteyenler, kredili hayat sigortası için başvuruda bulunabilirler. Bankada farklı bir hesap türüne sahip olan kişiler, bu kampanyadan yararlanamamaktadır. Fibabanka, kredileri serbestçe değerlendirebilme hakkına sahiptir. Koşulları değiştirme hakkı da bankada tarafından saklı tutulmaktadır. Banka tarafından sunulan Tüketici Kredileri, gerçek kişilere hitap etmektedir. Vatan Bilgisayar kampanyası da gerçek kişiler için geçerli olan kampanyalardır. Banka, gerekli olan durumlarda kredi faiz oranlarında değişikliğe gidebilir. Hangi başvuruların kabul edileceğinde de banka son söz sahibidir.

Fibabanka Vatan Bilgisayar Kredi kullanımı için SMS ile başvuru, ilk etapta yeterli kabul edilmektedir. Gerekli görülen durumlarda banka tarafından ek belge ya da kefil istenebilir. Ek belge istenilen müşterileri, belgeleri en kısa sürede hazırlayarak banka şubelerine teslim etmeleri gerekir. Kredi ile ilgili belgelerin imzalanmasından önce müşterilerin faiz oranı, masraf, ücret ve komisyonlar hakkından bankadan bilgi edinilmesi önerilir. Aksi takdirde kötü sürprizler ile karşılaşmak olasıdır. Kampanya şartlarına ek olarak kredili hayat sigortası genel şartlarına da uyulması söz konusu olmaktadır.  Kredili hayat sigortası için başvuruda bulunanlar, 15 taksit ödenmeden, kredili hayat sigortasının iptalini gerçekleştirememektedir. Tüm taksitler ödendikten sonra iptal edilebilir. Bu nedenle, sigorta işlemlerine başvurmada önce şartların kişiye uygun olup olmadığı konusunda iyi kararlar alınması gerekir.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.