Vatan Bilgisayar Fibabanka Kredisi Sayesinde Taksitli Alışveriş İmkânı (Elden Taksit)

 
Vatan Bilgisayar Fibabanka Kredisi Sayesinde Taksitli Alışveriş İmkânı (Elden Taksit)
 

Devlet tarafından getirilen düzenleme sebebiyle cep telefonu alımlarımda kredi kartına taksit seçeneği kaldırılmış ve teknolojik ürünlerin alımında kredi kartı taksit sınırlandırması getirilmişti. Başta cep telefonu olmak üzere birçok teknolojik ürünün fiyatı çoğu kişinin nakit olarak alamayacağı kadar fazladır. Bu sebeple kredi kartı taksitlerine getirilen sınırlandırmalar hem tüketicileri hem de satıcıları oldukça olumsuz olarak etkilemiştir. Piyasada oluşan bu sıkıntı sebebiyle büyük teknoloji mağazaları bankalarla anlaşma yaparak kredi kullandırımı sayesinde taksitlendirme seçeneği sunmaktadır. Vatan Bilgisayara Fibabanka kredisi sayesinde taksitli olarak ödeme yaparak alışverişinizi yapabilirsiniz. Vatan Bilgisayar Fibabank anlaşması sonucu birçok kişi dilediği cep telefonu veya teknolojik ürüne faizsiz olarak kavuşabilecektir. Faizsiz olarak alınan krediler için 10 taksit avantajı sağlanacaktır.

   

Vatan Bilgisayar Fibabanka Kredisi Başvurusu

Öncelikle ilk yapmanız gereken cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek yeni bir mesaj oluşturmaktır. Mesajın içeriğine VATAN boşluk T.C. Kimlik numaranızı yazarak 3422’ye mesaj atarak ön başvurunuzu yapabilirsiniz. Mesajı gönderdikten sonra çok kısa bir süre içerisinde başvurunuzla ilgili sonuç mesaj olarak size bildirilecektir. Sonucun olumlu veya olumsuz gelmesi diğer kredi türlerinde olduğu gibi kredi notu ve gelir belgesine bağlıdır. Kredi notunuz yüksekse sonucunuz yüksek ihtimalle olumlu gelecektir. Aldığınız sonuç olumlu ise;

  • Size en yakın Vatan Bilgisayar mağazasına gitmeniz gerekmektedir.
  • Mağaza içerisinde sorumlu kişiyi bularak kredi formu istemelisiniz. Kredi formunu doldurduktan sonra maksimum 10 dakika içerisinde işlemleriniz tamamlanmış olacaktır.
  • İşlemler tamamlandıktan sonra krediniz hazır hale gelecektir. Dilediğiniz cep telefonu veya ürünü seçerek Vatan Bilgisayar’dan 10 taksitle alabilirsiniz.

Fibabanka Vatan Bilgisayar Kredisi Geri Ödeme Kanalları

Fibabanka Vatan kredi ödeme işlemi Fibabanka ‘nın birçok banka ve PTT ile olan anlaşması sayesinde birçok kanalla yapılabilmektedir. Fibabanka ’nın Vatan Bilgisayar’a özel verdiği faizsiz kredi seçeneği sayesinde 10 taksitle istediğiniz telefona ulaşabileceksiniz. Fibabanka ’ya yapacağınız başvurularda başvuruları özgürce değerlendirme ve kampanya koşularını değiştirme hakkı bankaya aittir. Vatan Bilgisayar’ın uyguladığı peşin fiyatına taksitlendirme kampanyası sayesinde oldukça avantajlı şekilde istediğiniz cep telefonuna kavuşabileceksiniz. Fibabanka banka hesabından ödemelerinizi yapabilirsiniz. Aynı zamanda size en yakın PTT şubesine giderek kredinizin ödemesini yapabilirsiniz. Fibabanka resmî web sitesini inceleyerek anlaşmalı olduğu bankaları görebilir ve o bankalara da Fibabanka kredinizin ödemesini yapabilirsiniz. Oldukça uygun ödeme koşulları ve faiz oranları sunan Fibabanka sunduğu birçok kredili ürün sayesinde ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ve alışverişlerinizi taksitle yapabilirsiniz.

Fibabanka Vatan Bilgisayar Kredisi Nasıl Alınır?

Vatan Bilgisayar telefon kredisi 2018 senesinde de hız kesmede verilmeye devam etmektedir. Kredi başvurusu kısa mesaj yoluyla yapılmaktadır. Fibabanka Vatan Bilgisayar kredi değerlendirmeleri normal kredilerde uygulanan kriterlere göre yapılmaktadır. Kredi notunuz düşükse bu kampanyadan maalesef faydalanamazsınız. Kredi notu bankalara yaptığınız geçmiş ödeme performanslarınız ve bankada kullanmış olduğunuz finansal ürünlere göre oluşmaktadır. Bankalara olan geçmiş ödemelerinizde düzensizlik varsa kredi notunuz düşmektedir. Bu sebeple kredi almanızda neredeyse imkânsız hale gelmektedir. Fibabanka Vatan Bilgisayar kredisi için de aynı koşullar geçerlidir. Krediye başvurduğunuzda olumlu sonuçlanırsa bankaya gitmenize gerek kalmadan, belge toplamanıza gerek kalmadan hızlı bir şekilde kredinizi alabilir ve cep telefonunuza kavuşabilirsiniz. Vatan Bilgisayar Türkiye’de faaliyet gösteren en büyük teknoloji firmalarından biri olarak sunduğu bu fırsat sayesinde birçok kişi istediği ürüne taksitli ödeme imkanıyla kavuşmaktadır. Bu durum hem Vatan Bilgisayar açısından hem de tüketici açısından oldukça olumlu olmuştur.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.