Vakıfbank Bireysel Emeklilik (Başvuru, İptali, Faizsiz)

 
Vakıfbank Bireysel Emeklilik (Başvuru, İptali, Faizsiz)
 

Vakıfbank bireysel emeklilik başvurusu Vakıf Emeklilik adı altında Vakıfbank müşterilerine sağlanan ve bu sayede geleceklerinin güvence altına alınabilmesini hedefleyen bir birikim ve tasarruf sistem başvurusudur. Vakıfbank geleceğe ilk adım olarak adlandırdığı ve müşterilerinin hayallerini kurduğu geleceğe ulaşabilmeleri için gerekli olan bireysel emeklilik sistemine giriş için de oldukça önemli kolaylık ve avantajlar sunarken, örneğin 30 Haziran 2018 tarihine kadar sisteme katılan Vakıfbank müşterileri de birbirinden değerli hediye kazanma şansını da yakalayabileceklerdir.

   

Geleceğe Fark Katmak İçin Bireysel Emeklilik!

Vakıfbank tarafından “geleceğe fark katmak” olarak nitelendirilen bireysel emeklilik sisteminde katılımın arttırılması ve hizmetten çok fazla kişinin yararlanabilmesi için Vakıfbank müşterilerine çok değerli hediye fırsatları sunarken, bu hediyelere sahip olacak Vakıfbank müşterileri aynı zamanda Vakıfbank bireysel emeklilik faizsiz sistemi sayesinde gelecekleri için de en değerli planın oluşmasını zevkle izlemeye muktedir olacaklardır.

Vakıfbank Bireysel Emeklilik Sözleşmesi Başvuruları Nasıl Yapılmaktadır?

Vakıfbank bireysel emeklilik sözleşmesi başvuruları öncelikle tüm Vakıfbank şubelerinden dakikalar içinde yapılmakla birlikte, Vakıfbank internet sitesine eklenen ekstra özellik sayesinde de kolaylıkla yapılabilmektedir. Vakıfbank bireysel emeklilik katılma yaşı olarak 18 yaş belirlenmiş, 18 yaşını dolduran herkes farklı koşullar ve risk değerlendirme seçenekleriyle sisteme kolaylıkla giriş yapabilmektedir. Özellikle 2010 yılından sonra kapsamı oldukça genişleyen ve aynı zamanda %25 devlet desteği de sağlanan bireysel emeklilik katılımlarına, 2017 yılından sonra kamu ve özel sektör çalışanlarının da eklenmesiyle birlikte Vakıfbank tarafından bu konuda yapılan atılımların da müşteriler karşısında cevap bulduğu da gözlerden kaçmamaktadır.

Vakıfbank Bireysel Emeklilik Sistemi Getirileri Nelerdir?

Vakıfbank bireysel emeklilik sistemi detaylarına inildiğinde kişilerin emeklilik dönemine geldiğinde ek bir gelire sahip olarak, emeklilik dönemini daha iyi şartlarda geçirmeleri hedeflenirken, kişilerin çalışma hayatlarında sağladığı standartların daha iyisine kavuşmaları öncelikli hedef olarak göze çarpmaktadır. Vakıfbank bireysel emeklilik yorumlar göz önüne alındığında, kişilerin çalışma dönemlerindeki kazançları için en iyi tasarruf yolunun Vakıfbank’tan geçtiği de belirtilirken, emeklilik dönemindeki maaş ve birikimler için de şartların çok iyi durumda olduğu görülmektedir. Düşünülenin aksine kişinin kazancının çok küçük bir bölümünün ortay koyularak elde edilecek birkim, dörtte bir oranında devlet desteği de aldığında 56 yaşına gelindiğinde tahminlerin çok ötesinde önemli bir gelir kapısı açarken; bu gelir kişinin sistemde kalma süresi, aylık ödediği katkı payı tutarı, sisteme ilk giriş yaşı ve tercih edilen fonlara göre de değişkenlik gösterebilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Yapı Kredi World Kredi Kartı Başvuru ve Başvuru Sonucu Öğrenme (Hızlı Yöntem)

Devlet Katkısı Çok Önemli:

1 Ocak 2013 tarihi itibariyle %25 devlet desteği sayesinde önemli bir konuma gelen bireysel emeklilik sistemlerinde devletin her 100 TL’ye yaptığı %25 katkı sayesinde 10 yılda oldukça büyük kazanımlar elde etmek mümkündür. Bu yönde hem kişilerin bu tasarrufu nasıl yapacağı, hem de hangi fonları kullanacağından hareketle Vakıfbank tarafından her müşteri için ayrı bir yönlendirme yapılan portföy yöneticileri de kişilerin risk durumlarını göz önünde bulundurarak en iyi bireysel emeklilik fon seçimi ile alakalı önemli destekler sunmaktadırlar. Vakıfbank bireysel emeklilik iptali konusunda müşteriler en ufak bir zorlamaya maruz kalmadan istedikleri an sistemden çıkış yapıp birikimlerine ulaşabilecekleri gibi, ödeme zorluğuna düştükleri her an da sözleşmelerinin dondurma hakkını da kullanabilirler. Vakıf Emeklilik bir devlet bankası olmasıyla da alakalı bireysel emekliliğe verdiği desteği her geçen gün arttırırken, 2020 yılına kadar bu konuda oldukça büyük yol kat edeceğini de belirtmeye devam etmektedir. Haziran kampanyasındaki hediyelerle alakalı ayrıntılı bilgi Vakıf Emeklilik internet sitesi vasıtasıyla kolaylıkla alınabilmektedir.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.