TEB Kredi Kartı Başvurusu (Kesin Onaylı Yöntem)

 
TEB Kredi Kartı Başvurusu (Kesin Onaylı Yöntem)
 

TEB kredi kartına başvuru yapmak isteyenler için banka pek çok alternatif yol sunmaktadır. TEB Bonus Card sahibi olmak isteyenler TEB banka şubelerinden başvuruda bulunabilirler. Banka şubesinden başvuruda bulunmak istemeyenler için CEPTETEB İnternet Şubesi’nden veya TEB internet sitesinden başvuru kanalları açıktır. Ayrıca banka, Bonus Card başvuruları için telefon şubesi ile yapılan başvuruları da değerlendirmeye almaktadır.

   

TEB Bonus Kredi Kartı Şifre Alma

Başvuru sonrası sahip olduğunuz TEB Bonus kredi kartı şifresi alma için banka internet sitesini veya CEPTETEB İnternet Şubesi’ni kullanabilirsiniz. TEB Müşteri Hizmetleri aracılığı ile de şifre alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. TEB Bonus kredi kartı şifresi değiştirmek için şifre alma ile aynı yöntemleri izleyebileceğiniz gibi, TEB ATM’lerini kullanarak, kredi kartı aracılığınız ile kredi kartınızın şifresini değiştirebilirsiniz.

TEB Bonus Kredi Kartı Limit Arttırma

Kredi kartınızı kullanırken limit sıkıntısı yaşamamanız için TEB Bonus kredi kartı limitini arttırmak gerekir. TEB Bonus kartınız için düzenli limit artırımı talimatı verebilirsiniz. Cep telefonunuzdan kısa mesaj olarak LIMIT yazıp 4616’ya göndermeniz halinde yapılan incelemelerce uygun bulunmanız halinde düzenli limit artırma talimatınız kabul edilmiş olur. Limit artırma işlemleriniz gerçekleşmeden 15 gün önce bank tarafınıza bilgilendirme yaparak işlemi gerçekleştirecektir.

TEB Bonus Kredi Kartı Borç Sorgulama

Yaptığınız alışverişler için oluşan TEB Bonus kredi kartı borcunu öğrenmek için banka sistemine kayıtlı adreslerinize gönderilen ekstreyi inceleyebilirsiniz. Dilerseniz kredi kartı aracılığı ile ATM’lerden dönem borcunuzu öğrenebilir, CEPTETEB İnternet Şubesi aracılığı ile de dönem borcunuzu öğrenebilirsiniz. TEB Müşteri Hizmetleri’ni arayarak pek çok işlem yapabildiğiniz gibi ekstre borcunuza da kolayca öğrenebilirsiniz.

TEB Bonus Kredi Kartı Borç Taksitlendirme

TEB Bankası, yapılan peşin alışverişlerde taksitlendirme veya ödeme erteleme seçenekleri ile hizmet vermektedir. TEB Bonus kredi kartı borcunu taksitlendirmek için CEPTETEB İnternet Şubesi veya müşteri hizmetlerini kullanabilirsiniz. 100 TL ve üzeri alışverişlerinizin taksitlendiğini ve taksit sayısına göre değişen faiz oranları olduğunu unutmayın. Dilerseniz başvuracağınız kredi ile de kredi kartınızı borcunuzu ödeyerek, borcunuzu taksitlendirmiş olursunuz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Halk Bankası Kredi Kartı Başvurusu En Hızlı Nasıl Yapılır

TEB Bonus Kredi Kartı Nakit Çekim Limiti

Oluşan nakit ihtiyaçlarınız için TEB Bonus kredi kartınızı kullanabilirsiniz. TEB Şubelerini, CEPTETEB İnternet Şubesi’ni ve TEB ATM’lerini TEB Bonus kredi kartı nakit çekimi yapmak için 7 gün 24 saat kullanabilirsiniz. Nakit çekimi için alt limitiniz 250 TL olup, üst limitiniz 10.000 TL’dir. Yaptığınız nakit çekimlerini 12 aya kadar uygun faiz oranları ile taksitlendirebilirsiniz.

TEB Bonus Kredi Kartı Aidatı

TEB Bankası maaş müşteri değilseniz, TEB Bonus kredi kartı aidatı ödeyip ödememeniz banka ile yaptığınız anlaşmaya bağlı olarak değişmektedir. Anlaşmanız dahilinde kredi kartı aidatı ödemesi olmamasına karşın aidat kesintisi yapıldıysa, TEB Bonus kredi kartı aidatını geri almak için müşteri hizmetleri ile irtibata geçebilir, banka şubelerinden de destek alabilirsiniz. Yapılan incelemeler sonucu kesilen aidat tarafınıza iade edilecektir.

TEB Bonus Kredi Kartı İnternet Alışverişine Açma

İnternet alışverişleriniz için TEB Bonus kredi kartı, 3D Secure Ödeme Hizmeti ile güvenliğinizi sağlar. İnternet alışverişlerinizde kullanabilmek için kredi kartınıza onay vermeniz gerekmektedir. TEB Bonus kredi kartını internet alışverişi için açtırmak istediğinizde CEPTETEB İnternet Şubesini ya da müşteri hizmetleri kullanabilirsiniz. Bu kanallarla vereceğiniz onaylarla online alışverişlerde 3D Secure güvencesi ile alışverişlerinizi yapabilirsiniz.

TEB Bonus Kredi Kartı Kapatma

Kredi kartınızı kullanıma kapatmak istediğinizde, başvuruda olduğu gibi farklı yollara başvurabilirsiniz. TEB Bonus kredi kartını kapatmak için banka şubelerine dilekçe verebilir, CEPTETEB İnternet Şubesi aracılığı ile kapatma talimatı verebilirsiniz. Müşteri hizmetlerini arayarak da kredi kartınızı iptal ettirebilirsiniz. Dönem borcunuzu kapatmadan önce kredi kartınıza iptal talimatı veremeyeceğinizi unutmayın. Ekstre borcunuz kalmadığına emin olduğunuz anda kolayca kartınızı kullanıma kapattırabilirsiniz.

TEB Bonus Kredi Kartı Avantajları

TEB Bonus kredi kartı kampanyaları için sizi e-mail yoluyla düzenli bilgilendirme yapmaktadır. Oyuncak, kırtasiye, market ve seyahat harcamalarınıza 25 TL’ye varan bonuslara sahip olmanızın yanı sıra, Petrol Ofisi’nden yapacağınız yakıt alışverişlerinizde 40 TL’ye varan indirimler kazanabilirsiniz. Pek çok markada indirim imkanı bulacağınız Bonus kredi kartı ile ayrıca yurt içi gönderilerinizde %30 indirim sahibi oluyorsunuz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.