Şekerbank Memur-Sen Üyelerine Özel Krediler Veren Bankalar

 
Şekerbank Memur-Sen Üyelerine Özel Krediler Veren Bankalar
 

Türkiye’nin en çok üyeye sahip sendika konfederasyonu olan Memur-Sen üyeleri Şekerbank’ta pek çok cazip fırsattan yararlanma imkanı buluyor. 2018 yılının sonuna kadar Memur Sen üyeleri 30.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanmak istediklerinde;

   
  • Kredi geri ödeme süresi 0 – 24 ay olarak belirlendiğinde %1,61
  • Kredi geri ödeme süresi 25 – 36 ay olarak belirlendiğinde %1,66
  • Kredi geri ödeme süresi 37 – 48 ay olarak belirlendiğinde %1,67

Faiz oranlarında kredi kullanabilmektedirler. Şekerbank Memur Sen üyelerine faizsiz kredi vermese de ihtiyaç, taşıt ve konut kredisi kampanyalarında uygun faiz oranları sunmaktadır. Ayrıca Memur-Sen üyeleri kullandıkları ihtiyaç kredilerinde 3 ay taksit erteleme imkanına sahiptirler. Şekerbank, Türkiye’nin en çok üyesine sahip olan sendika üyelerine yıl sonuna kadar kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. Kısıtlı süre ile geçerli olan bu kampanyadan faydalanmak isteyen Memur-Sen üyeleri, en yakın Şekerbank şubesine başvuruda bulunabilirler.

Şekerbank Memur-Sen Müşteri Hizmetleri Kullanımı

Memur-Sen konfederasyonuna bağlı sendika üyeleri, Şekerbank Memur Sen müşteri hizmetleri yetkililerini arayarak Memur-Sen Ailem Kredi kartı başvurusunda bulunabiliyor. 2010 tarihinde Şekerbank, Memur-Sen ve SBN Sigorta arasında imzalanan protokol kapsamında Memur-Sen üyeleri ayrıca bazı bankacılık işlemlerini ücretsiz gerçekleştirme ve SBN Sigorta ürünlerinin kullanımı hakkını elde etmektedirler. Kendilerine özel tanımlanan müşteri hizmetleri ile görüşerek kendilerine sunulan tüm hizmetlerden faydalanabilirler.

Memur-Sen Üyeleri Nerelerde İndirim Kazanabilir?

Memur-Sen Konfederasyonu üye sendikaları ve il temsilcilikleri, bölgesel olarak pek çok sektör ve işletmelerle özel anlaşmalar yaparak üyelerine indirimli alışveriş imkanı sunsa da tüm Türkiye genelinde Memur-Sen Konfederasyonu, tüm sendikaları kapsayacak protokoller imzalayarak avantajlı indirim fırsatları kazanmıştır. Memur Sen üyelerine indirimli yerler arasında sağlık kuruluşları, eğitim kurumları, otobüs firmaları, otomotiv sektörü bayileri, iletişim firmaları, akaryakıt firmaları ve Şekerbank yer almaktadır. Bu indirimlerden sadece Memur-Sen üyesi değil, üyenin ailesi de faydalanabilmektedir. Memur-Sen çatısı altında emekli olan eski Memur-Sen üyeleri de çalışma anlarında olduğu gibi indirimlerden faydalanabilmektedir. Ayrıca her il temsilciliği, yerel olarak hizmet veren çeşitli sektörde firmalarla anlaşmalar imzalayarak konfederasyondan bağımsız ilave indirim fırsatları sunabilmektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Vatan Bilgisayar Kredileri İle Cep Telefonu Satın Alma (Hangi Modeli Alabilirim)

Memur-Sen Üyelerine Özel Hazırlanan Kampanyalar

Memur-Sen Konfederasyonu ile anlaşma imzalayarak üyelerine özel kampanyalar sunan pek çok kuruluş, üyelerin kendilerini tercih etmesi için pek çok farklı kampanyalar hazırlamaya devam etmektedir. Tüm üye sendikalar düşünüldüğünde Memur-Sen büyük bir kitleye hitap etmektedir ve bu kitleyi müşterisi yapmak isteyen işletmeler hazırladıkları kampanyalarla birbirleri ile rekabet etmektedirler. Memur Sen üyelerine kampanyalar düzenleyen kuruluşlardan bazıları Şekerbank, SBN Sigorta, Aytemiz Petrol, Güvenal Sigorta, MNG Kargo, Özel Maya Göz Hastanesi, Eyna Hotel, Medicana Hastaneleri, Anka Turizm, Swiss International Otel ve Girne Amerikan Üniversitesi gibi sektörünün öncü kuruluşların yanı sıra pek çok yerel işletme Memur-Sen üyelerine özel kampanyalar düzenleyerek üye ve ailesine çeşitli fırsatlar sunmaktadır. Memur-Sen üyeleri sahip oldukları kampanyalarla diğer sendika üyelerine göre pek çok faaliyetini uygun fiyatlarla gerçekleştirebilmesinin yanı sıra daha kapsamlı sigorta anlaşmalarına sahip olarak bir kaza ile karşılaşmaları durumunda kendilerinin ve ailelerinin geleceklerini güvence altına alabilmektedirler. Birlikten güç doğacağını en güzel şekilde yansıtan Memur-Sen Konfederasyonu, çatısında bulunan tüm sendika üyelerinin hayatını kolaylaştıracak anlaşmalar ile yepyeni kampanyalara öncülük yapmaya 2018 yılında da durmadan devam ediyor. Üstelik kampanyalar üye ve ailesini de kapsamasının yanı sıra emekli olan eski Memur-Sen üyelerini de kapsayarak Memur-Sen üyelerinin sadece çalışırken değil, emekli olduklarında da hayatlarının kolaylaşmasını sağlayacak kampanyaların devam etmesi sağlanıyor.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.