Odeabank Telefondan Kredi Başvurusu Yapma Nasıl Oluyor

 
Odeabank Telefondan Kredi Başvurusu Yapma Nasıl Oluyor
 

Ana hissedarı Bank Audi’nin desteğiyle Türkiye bankacılık piyasasına henüz 2012 yılının sonunda girmesine rağmen, Türk bankacılığının parlayan bir yıldızı olmayı başaran Odeabank çeşitli kredi başvuru araçlarının arasına Odebank telefondan kredi başvurusu ekledikten sonra daha çok kişiye ulaşabilmiş ve oldukça avantajlı kredi seçenekleriyle dikkat çeken bir bankadır. Tanınabilirliğinin arttırılması amacıyla başka bankalar tarafından kredi başvuruları reddedilebilecek konumda ve kredi skoru orta seviyelerdeki bireysel kredi başvurularının önemli bir bölümüne kredi tahsisi sağlayabilen Odeabank %1.39’dan başlayan kredi faiz oranlarıyla da oldukça dikkat çekici hamleler yapabilmektedir.

   

Odeabank Kredi Türleri:

Odeabank özellikle bireysel kredi seçenekleriyle toplumun önemli bir kesimine ulaşmayı amaçlarken aynı zamanda KOBİ ve ticari kredi seçenekleriyle de ön plana çıkmaktadır.

  • Odeabank ihtiyaç kredisi (nakit hazır ve bireysel finansman kredisi)
  • Odeabank taşıt kredisi
  • Odeabank konut kredisi çeşitlerinden herhangi birine birçok farklı şekilde Odeabank kredi başvurusu yap komutu verilebilir.

Odeabank Kredi Başvuru Çeşitleri:

Odeabank kredi hizmetlerinin tümüne Türkiye genelindeki tüm Odeabank şubelerinden kolaylıkla başvuru yapılabilmesi mümkündür. Ayrıca 444 8 44 veya 0850 222 84 44 numaralı Odeabank telefon bankacılığı çağrı merkezi numarasından da kredi başvuruları yapılabilir. Telefon bankacılığı kullanılarak müşteri temsilcisi aracılığıyla yapılan örneğin Odeabank 3000 tl kredi başvurusunda başvuru sonucu aynı gün içerisinde kişinin başvuru sırasında müşteri temsilcisine bildirdiği telefon numarasına gelecek ve kredi şartları bir kez daha müşterinin onayına sunulacaktır. Şartların kabulü durumunda başvuru sahibi eğer halihazırda Odeabank müşterisiyse kredi tutarı mevcut hesabına havale edilecektir.

Odeabank SMS Kredi Başvurusu:

Odeabank kredilerini kullanırken yapılan bir diğer başvuru çeşidi de Odeabank SMS ile kredi başvurusu olarak isimlendirilir. Odeabank’ın ücretsiz olarak müşterilerinin kullanımına açtığı her türlü bankacılık hizmeti hakkında ayrıca bilgi alınabilen 8444 numarası kredi başvurusu için de kullanılmaktadır. Odeabank SMS kredi başvurusu yapabilmek için telefonun mesaj bölümüne gelip NAKİT yazıp arada bir boşluk bırakıldıktan sonra on bir haneli TC kimlik numarası eklenerek kısa mesaj 8444’e gönderilir. Tamamen ücretsiz olan bu mesajın sonucu dakikalar içinde başvuru sahibinin telefon numarasına gönderilir. Başvuru sahibi eğer halihazırda Odeabank müşterisiyse gelen kredi şartları bilgilendirmesinin müşteri tarafından kabulü durumunda kredi tutarı çok kısa bir sürede kişinin Odeabank hesabına aktarılır. Kişi eğer Odeabank müşterisi değilse, kredi şartlarının onaylanması durumunda kişi herhangi bir Odeabank şubesine giderek çok kısa bir sürede kredi kullanımını yapabilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  50.000 TL’ye Sabit Faizli Odeabank PTT Kredi (Ptt Kredi Kullanma)

Odeabank Mobil Şube Kullanılarak Telefondan Kredi Başvurusu Yapılması:

Odeabank müşterilerine kredi başvuruları esnasında oldukça kolaylı sağlayacak bir başka araç da Odeabank mobil şube kullanımıdır. Odeabank müşterileri App Store’den Iphone telefonlarına, Google Play üzerinden de Android telefonlarına kolaylıkla indirebilecekleri mobil şube üzerinden tüm bankacılık işlemlerini bir dakikadan daha az bir sürede yapabilecekleri gibi, Odeabank ihtiyaç kredisi SMS başvuru yapabilme şansına da erişebilmektedirler. Hesap ve kart bilgileri girilerek açılacak olan mobil şubede, krediler bölümündeki herhangi bir ürüne anında başvuru yaparak sonucun öğrenilmesi oldukça kolaydır. Başvuru sonucu kişinin bankada kayıtlı cep telefonu numarasına anında gelebileceği gibi, mobil şube üzerinden erişebilecek başvurular kısmından da kredi başvuru sonucu görülebilir. Odeabank bireysel kredilerde kişinin kredi skoruna göre değişik kredi faiz oranları uygulanmaktadır. Aynı zamanda Odeabank internet bankacılığı ve Odeabank internet sitesi üzerindeki bağlantılardan da kredi başvurusu yapılabileceği gibi. Kredi tahsisiyle alakalı tüm bilgiler ayrıntılı olarak incelenebilmekte, kredi geri ödemeleriyle alakalı tüm bilgilere de kolaylıkla ulaşılabilmektedir.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.