Kolay Kredi Veren Bankalar 2019 Güncel Hangileridir

 
Kolay Kredi Veren Bankalar 2019 Güncel Hangileridir
 

Tüketiciler çeşitli ihtiyaçlarına yönelik bankaların sunduğu kredi olanaklarından faydalanmak adına taleplerde bulunmaktadırlar. Bunun üzerine bankalar bu kredili ürünlerden tüketicilerin faydalanmaları için birtakım şartları da ön başvuru kapsamına yerleştirerek işi az biraz zorlaştırabiliyor. Fakat günümüzde sigortalı bir maaşlı işe ve iyi bir kredi notuna sahip olan her birey, kolay kredi veren bankalar kapsamında kredi olanaklarından rahatlıkla faydalanabiliyor. Kredi başvurusu kapsamında bankalar tarafından talep edilen şartların karşılanması halinde bankalardan en düşük ve en uygun faizli banka kredileri alabilmek oldukça mümkün olmaktadır. Tabi ki kolay olabildiği halde her tüketici de yaptıkları başvuru neticelerinde onay alamayabilmektedir de. Bizlerde bu talepler ve bu taleplerden doğan sorulara yönelik en ince ayrıntısına kadar araştırarak derlediğimiz kolay kredi veren bankaları hangileri, ne gibi şartları bulunuyor, 2018 güncel banka kredi faiz oranları ve daha birçok farklı bilgiyi bir araya getirerek detaylarıyla sunacağız.

   

Kolay Kredi Alabilmenin Yolları Nelerdir?

Teknolojinin ne denli bir büyüme de olduğu herkesin malumu. Buna hitaben her geçen gün gelişmeye açık ve sürekli olarak da gelişmekte olan teknoloji bankacılık hizmet işlemlerinde de hızlı bir evreye girmiş olup, birçok bankanın çeşitli kanal yolları üzerinden tüketicilerin kredili ürünler talep edilmesine yönelik aksamlar oluşturulmuştur. Buna en iyi örnek ise şubelere giderek yapılan kredi başvuruları artık internet ve mobil bankacılık gibi hızlı ve kolay kredi başvurusu üzerine gelişimler kazandırılmıştır. İnternetten kredi başvurusu yapma olanağı tüketici kimliğimize henüz yeni sağlanmış olduğu bu dönemlerde, kısa süre içerisinde de mobil bankacılık faydalarını da görmekteyiz. Mobil bankacılık ile kredi başvuruları da bu yollar arasında en hızlı kredi çekme durumunu doğuruyor.

İnternet ve mobilin yanı sıra bankaların nezdinde yer alan çağrı merkezi veya müşteri hizmetleri adıyla da bilinen telefon bankacılığı ile kredi başvurusu yapabilmekte mümkün olabilmektedir. İlgili bankaya ait müşteri hizmetlerine bağlanarak telefon aracılığıyla sizlere doğrultulan birtakım soruları cevaplayarak size en yakın şubeye giderek kredi kullanımı yapmanız önerilmektedir. Yani kısaca internet, mobil ve telefon bankacılığı kredi çekebilmenin en hızlı yolları olarak görünüyor. Dijital bankacılık ile kredi taleplerinde bulunduktan sonra ön onayı alıp, akabinde banka şubelerine giderek kredinizi çekebilirsiniz. Günümüzde birçok banka müşterilerini şubeye gitmeye dahi zorlamamaktadır. Kredi onaylandıktan sonra o bankaya ait bir hesap numaranız bulunuyor ise,  mevcut kredi tutarı anında hesabınıza yansıtılmaktadır. Size kalan sadece ATM’ye giderek paranızı çekmek olacaktır. Bu her üç kredi başvuru kanalının dışında bunlar kadar pek rağbet görmese de ATM üzerinden de kredi başvuruları yapılabiliyor. Gelelim bu kanal yolları üzerinden başvuruların nasıl yapıldığına dair bilgiler vermeye.

İnternetten Kolay Kredi Başvurusu Nasıl Gerçekleşiyor?

Üst yazımızda da belirttiğimiz gibi teknoloji her geçen gün sınırlarını aşarak yeni düzenler oluşturmaya devam ediyor. Buna yönelik internet dünyasındaki gelişmelerin artması en çokta bankalar nezdinde olgunlaşıyor. Bankaların sunduğu kredili ürünler ile ilgili başvuruların artık internet üzerinden gerçekleştirilmesi tüketicilerin de işine geliyor. Hemen her banka kendi web sitesi üzerinden internet bankacılığı adı altında oluşturduğu yeni hizmet birimleri ile tüketicilerin web üzerinden kredi başvurusu yapabilme olanaklarını sağlamaktadır. Bankalar kendi müşterilerinin internet üzerinden hesaplarına giriş yapmaları ve kredi başvurularında bulunmalarını sağlamaktadır. Öte yandan sadece kendi müşterilerin değil, müşterisi olmak isteyenlere de herhangi bir giriş yapma zorunluluğunu tanımadan rahatlıkla hızlı kredi başvuru olanaklarını ortaya çıkarmıştır. Bununla birlikte o banka nezdinde hesabınız yoksa dahi ihtiyaç, konut ve taşıt kredileri gibi birçok farklı kredi türlerinden yararlanabiliyorsunuz. İnternet üzerinden genellikle ihtiyaç kredileri kapsamında bulunan eğitim, sağlık, seyahat ve benzeri kredi ürünleri üzerine talepler gerçekleştirilebiliyor. Taşıt ve konut kredisi başvuruları için aynı şeyi söylemek maalesef pek mümkün olmamaktadır.

İnternetten En Uygun Krediyi Nasıl Bulabilirim?

Bunun için iyi bir araştırmacı olmalı ve en iyi şekilde analizler yaparak size en uygun kredi olanağını bulmalısınız. 2018 kredi başvuruları nezdinde şartlar pek değişmese de katı bir şekilde işleyiş gösteren bankalar mevcut olabilmektedir. Bu gibi durum aksamını oluşturan banka tavırları ise son dönemlerde kredili ürünler üzerine bilinçsizce harcamaların yapılması ve geri ödemelerde kişilerin sorun çıkarabilmesi üzerine kaynaklı olmaktadır. İnternetten en uygun krediyi bulma durumuna tekrar dönecek olursak; öncelikle bankaların resmi web sitelerinden en uygun kredileri bulabilmemizin mümkün olduğunu söylemekte fayda var. Elbette ki bankalarla aynı anda hareket eden ve en doğru bilgileri sunan kaynak siteler mevcut. İhtiyaç kredileri karşılaştırma siteleri ve şuanda da bulunduğunuz web sitemiz gibi nadiren de olsa bulunan web sitelerden güncel kredi faiz oranları üzerine bilgiler edinebilirsiniz.

Not: İnternet bankacılığının yanı sıra mobil bankacılıkta hemen hemen bu şekilde işlemekte olup, daha hızlı ve daha kolay kredi başvurusu yapma yolları arasında bulunmaktadır.

Güncel Banka Kredi Kampanyaları ile Kolay Kredi Başvurusu

Bankalar başta yılbaşı dönemlerine yönelik olmak üzere, dönemsel olarak veya anlık bir biçimde farklı kredi olanaklarını yaratabiliyor. İnsanların ihtiyaçlarına yönelik ve kendi müşteri portföylerini geliştirerek daha yüksek bir rakama çıkarabilmek için her sene farklı kredi kampanyaları oluşturabilmektedirler. TV reklamları ve internette yer alan banka reklamlarına yönelik birçok farklı kredi durumları bulunuyor. Genellikle karşımıza çıkan uygun faizli krediler ve dosya masrafsız kredi başvuruları bunların başında geliyor. Bireylerde kendilerine en uygun kredi olanağını sunan bankalara yoğunlaşarak ilgili bankaya ait kredi kullanabilme şartlarını yerine getirip ihtiyaçları dahilinde olan krediden faydalanabiliyorlar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Besicilik Kredisi Almak İçin Başvurular Nereye Yapılır? Şartlar Nelerdir

Acil nakit durumuna düşen bireyler buna yönelik bankaların güncel kredi kampanyalarını takip ederek kolay ve uygun kredi seçeneklerinden faydalanabiliyorlar. Bankalar artık birçok farklı meslek grubuna başta olmak üzere öğrenci ve ev hanımlarına kredi veren bankalar sıfatını da taşımaktadırlar. Özellikle de öğrenci kredisi adıyla da bilinen ve banka kapsamında eğitim kredisi olarak geçen bu ürünler son dönemlerde birçok öğrenci ebeveyn tarafından rağbet görmektedir. Bankalar esnek ödeme seçenekleri ve en uygun kredi faizleri ile ilgili olarak sürekli çalışmalar yaparak diğer rakibi olan bankaların önüne çıkmaya çalışmaktadırlar. Bu kapsamda ister bir meslek sahibi, ister öğrenci ve ev hanımı olun hiç fark bulunmadan size en uygun krediyi bulabilmeniz oldukça kolay olmaktadır. 2018 kredi başvuru durumları Ocak ayından bu yana sürekli olarak güncel ve en uygun faizlerle tüketicilere lanse edilmektedir.

 Bankalardan Kolay Kredi Nasıl Alınır?

Bankalardan kolayca kredi alabilmek için her bankada aynı olsa da prosedürlere bağlı olarak birtakım değişen şartlarla birlikte bunları kapsamınız gerektiğini konumuzun başlarında da belirtmiştik. Kolay kredi alabilmenin ilk adımları kişinin kredi notu ve gelir belgesine sahip olabilmesidir. Kredi notu sizin finansal kimliğinizi yansıtır, buna yönelik birçok kişinin henüz tam olarak hakim olamadığı ve aklında soru işareti olarak kalan kredi notu nedir mevzusuna birazdan değineceğiz. Kredi başvurularında ilkin kredi notunuz ve aylık gelir düzeyiniz incelenmektedir. Sicilinizin bankalar nezdinde iyi bir konumda olması da size pozitif bir yaklaşım sergileyeceğini de söylemekte fayda var. Her ne kadar günümüzde gelir belgesiz kredi veren bankalar mevcut olsa da bunun yine çözüm anahtarı kredi notu değerinden geçmektedir. Kredi notu düşük olanlar bankalardan kredi çekebilir mi sorularına da değineceğiz.

Kredi Başvurusunda Kredi Notunun Etkisi Nedir?

Bankalar kredi başvurusunda bulunan tüketicilerin ilk olarak kredi not değerlerini göz önünde bulundurarak kredili ürünler üzerine başvuruları değerlendirmektedir. Buna yönelik daha öncesinden banka hareketlerinize bağlı olarak yaşadığınız sorunlar var ise muhtemelen banka kredi notu değerleriniz düşük seviyede olmaktadır. Bankalara zamanında ve tam olarak yatırılmayan kredi ve kredi kartı borçlarından doğan düşük kredi notu seviyeleri bu doğrultuda tüketicilerin en büyük engellerinden biri olmaktadır. Bu durum kredi notunuzu düşürürken, ilgili banka ve diğer bankalarında bulunduğu bu havuzda kötü bir müşteri profiline sahip olmanızı da sağlamaktadır. Kredi ödemelerinizi düzenli ve zamanında yapmanız halinde ise ilgili bankalar sizlere bu konuda daha fazla güven duyarak başvuru taleplerinizi daha hızlı ve olumlu cevaplarla yanıtlayabilmektedir. Hatta günümüzde ING Bank tarafından yapılan kredi notuna yönelik kampanyalarda mevcut olmaktadır.

ING Bank her müşterisini aynı kefeye koymayarak kredi notu yüksek olan ve banka borçlarına sadık olan tüketicilere aynı kredi tutarı ve aynı vade seçenekleri dahi olsa kredi faiz oranlarını düşürerek kapsamlı bir kredi talebinin oluşturulmasını sağlıyor. Bununla birlikte diğer birçok banka da kredi notu yüksek olan kişilerin başvurularını beklemeden kendilerine SMS, E-Posta, Telefon ve benzeri kanal yolları üzerinden özel olarak oluşturdukları ihtiyaç kredilerine yönelik kampanyaları duyurabilmektedir. Artık yaşantımızdaki birçok işleyişler kredi notumuza ait olarak ilerlemektedir. Bu durum illa ki sadece bankalar kapsamında bulunmuyor. Biri işe girebilmek ve GSM operatörlerinin akıllı telefon kampanyalarından faydalanabilmek dahi bu kredi notu değerlerinden geçmektedir. Kredi notu iyi olanlar bankaların birçok farklı kredi türüne göre belirlediği şartlar arasındaki kefil ve benzeri etkileri kendilerine yansıtmamaktadır. Kredi notunuzun yüksek olmasıyla birlikte 0 faizli kredi veren bankalar tarafından da kampanyalarına dahil edilmek üzere sizinle diyaloga geçilebilmektedir.

Kredi Notu Aralıkları Hakkında Detaylı Tablo

Kredi Notu Aralığı Risk Grubu Kredi Kullanma İhtimali
1-699 En Riskli Çok Düşük
700-1099 Orta Riskli Düşük
1100-1499 Az Riskli Gelire Bağlı
1500-1699 İyi Yüksek
1700-1900 Çok İyi Çok Yüksek

Kolay Kredi Veren Bankalar Hakkında Detaylı ve Güncel Bilgiler

Kredi başvurularında size uygun faiz oranlarıyla karşılaşabilmeniz için konumuzun başında da belirttiğimiz gibi iyi bir analizci yönünüzün olması gerekiyor. Bunun nedeni ise bankalar standart olarak faiz durumlarını uygulamıyor, her banka kendine has faiz oranları ile kredi olanaklarını sunarken, ihtiyaç kredilerine yönelik vade seçenekleri ise standart olarak yansıtılıyor. Daha önceleri 36 aya kadar varan vade seçenekleri bu sınırı aşarak yapılan yeni düzenlemeler ve kararlar neticesinde 48 aya kadar çıkarılmıştı. Bununla birlikte bankalar tüketicilerin kredilerini daha rahat ödeyebilmeleri adına 48 ay vade seçeneklerini kendilerine sunarak kullandıkları kredi tutarını eşit parçaları bölüp daha ferah bir şekilde ödeme planını kapsamında olmalarını sağlamaktadır. 48 ay vadeli kredi veren bankalar üzerine vereceğimiz bilgilerde sizlere 2018 güncel kredi faiz oranları ile birlikte sunacağımız bilgileri iyi bir şekilde okuyarak size en uygun krediyi bulabilmenizde yardımcı olacağız. Hemen altta sunacağımız banka kredileri ile alakalı faiz oranları 48 ay vade seçeneği üzerinden değerlendirilerek lanse edilmektedir.

Kolay ve en uygun kredi veren bankalar arasında ING Bank, QNB Finansbank ve Garanti Bankası başta geliyor. Bunlar haricinde kolay kredi veren bankalar hangileri diye merak ediyorsanız, konumuzu takipte kalmaya devam ederek okuyup tüm bilgileri elde etmeniz mümkün olacaktır. Sıralı halde en uygun banka faiz oranlarını kredili ürünlere yansıtan bankaların en güncel durumlarını konumuzda bulabileceksiniz. Tek tek sunacağımız bankaların tüm kredi aksamları sınır seviyede olan 48 ay vade durumuna bağlı olarak anlatılmaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Borç Kapatma Kredisi Nedir ve Nasıl Alınır? Hangi Bankalar Verir

Kolay ING Bank Kredi Başvurusu Hakkında Detaylı Bilgi

Türkiye’de faaliyetleri yüksek derece de olan ve henüz yeni bir banka markasına yönelik ülke hizmetleri dahilinde yer alan ING Bank, birçok farklı kredili ürün yelpazesini müşterilerine sunmaktadır. Öte yandan sadece mevcut müşterileri için değil, müşterisi olmak isteyen tüketicilere de imkanlar sağlayan banka en uygun faiz oranlarını kendilerine sunmaktadır. Hollanda lokasyonlu dünya devi bankalar arasında yer alan ING Bank, daha çok kredi notu ve sadık müşterilerine yönelik en düşük faiz durumlarını uygulamaktadır. 48 ay vade seçeneklerine kadar üst sınır ödeme türleri sunan banka ihtiyaç kredisi başta olmak üzere konut ve taşıt kredisi imkanlarını da en iyi şekilde bireylere sunabilmektedir. ING Bank faiz oranları üzerine bilgi vermek gerekirse; bankanın 2018 güncel faiz oranı %1,59 oranından başlamaktadır. Tabi bu faiz oranı kişinin kredi notu ve sadık müşteri kapsamında olmasına yönelik düşüşlere tabii olduğunu da bir kez daha hatırlamakta fayda görüyoruz.

Kolay QNB Finansbank Başvurusu Hakkında Detaylı Bilgi

Son dönemlerde TV reklamlarında sürekli olarak hem ihtiyaç, hem konut, hem de taşıt kredilerine yönelik kampanya duyularını yapan Finansbank, kısa süre önce QNB ailesine katılarak büyük bir yükselişe geçmiş bulunmakta. İlgili banka özellikle de bu marka çatısın yerleştikten hemen sonra sunduğu hizmetlerle gündeme gelen ve birçok müşteri kitlesini yakalayan bankalar arasında yer almaktadır. Kolay kredi sağlayan bankalar nezdinde yer almakta olan QNB Finansbank’ın çatısı altında yer alan ENPARA üzerinden de artık kredi başvuruları yapabilmek mümkündür. QNB Finansbank kredi başvurusu yapabilmek için fazla zorlanmadan internet, telefon ve mobil bankacılık üzerinden de kredi başvuru taleplerinizi yapabilmek oldukça rahat bir şekilde yapılabilmektedir. Yapılan düzenlemeler ile birlikte ilgili banka da ödeme seçenekleri arasına 48 ay vade ödemelerini koymuş bulunuyor. QNB Finansbank kredi faiz oranları ise %1,53 üzerinden hesaplanarak uygulanabilmektedir. Tabi bu durum sadece 48 ay vade seçeneğine ait olup, daha alt tabaka vadelerde düşüşe geçmektedir.

Kolay Garanti Bankası Kredi Başvurusu Hakkında Detaylı Bilgi

Özel sermayeli bankalar nezdinde yer alan Garanti Bankası, Türkiye’nin en kapsamlı ve en çok kredili ürünler üzerine tüketicilere kampanyalar sunan bankaların başında geliyor. Sürekli olarak güncel bir şekilde hizmetlerini yürüten ilgili banka, dünyanın birçok ülkesinde de şubeleri bulunan kapsamlı bir finansal kuruluş kapsamında yer alıyor. Kredili ürünler üzerine başvuru da bulunan tüketicilerin ilk tercihleri arasında bulunan Garanti Bankası, ihtiyaç kredisi başta olmak üzere en uygun konut ve taşıt kredisi veren bankalar nezdinde de ilk sıralarda yer almaktadır. Son dönemlerde reklamlarda sıklıkla karşımıza çıkan dosya masrafsız kredi kampanyaları ile alakalı birçok bilgiyi aktaran bankanın olanaklarından faydalanmak oldukça kolay. Günümüzde birçok kişinin sigortasız olması halinde dahi kredili ürünlerden faydalandığını da söylemekte fayda var. Diğer bankalar gibi 48 aya varan vade seçenekleri sunan ilgili bankanın bu vadeye yönelik faiz oranı ise %1,69 üzerinden hesaplanarak anaparaya ilave edilmektedir. Diğer vade seçenekleri üzerinden yapılan faiz uygulamaları ise değişikliğe tabii olmaktadır.

Kolay Türkiye Finans Kredi Başvurusu Hakkında Detaylı Bilgi

Türkiye’nin yerli sermayeli özel bankacılık kuruluşlarından biri olan Türkiye Finans, her ne kadar adı az duyulan bir banka olsa da, oldukça köklü bir finansal kuruluş kapsamında yer edinmektedir. Buna yönelik tüketicilerine sürekli olarak daha düşük ve uygun kredi faiz oranları ile hizmet veren banka, ihtiyaç kredisi üzerine oldukça iyi bir izlenim bırakıyor. Tüketiciler genel olarak en uygun faiz oranlarına sahip krediler üzerine yoğunlaştığından ötürü, bunu göz önünde bulunduran Türkiye Finans, bu durumu en iyi şekilde sağlayabilmektedir. Diğer bankalarda da belirttiğimiz üzere ilgili bankanın en yüksek vade seçeneği 48 ay olarak belirlenmiştir. Bu vadeye yönelik faiz oranı ise %1,45 gibi düşük bir faiz uygulaması ile tüketicilerin çektiği kredinin anaparasına ilave edilmektedir.

Kolay HSCBC Kredi Başvurusu Hakkında Detaylı Bilgi

Ülkemizde uzun süredir faaliyet içerisinde olan HSBC Bankası, dünyanın önde gelen dev finansal kuruluşlarından biri olmaktadır. Dünyanın birçok ülkesinde bulunan merkezi ve şube binalarıyla kredi olanaklarını tüketicilere sunan ilgili banka, uygun faiz oranları ve vade seçenekleri ile kredili ürünler üzerinden destekler sağlamaktadır. Genellikle kurumsal kimliklere yönelik kredili ürünlerde inanılmaz derecede kolaylıklar sağlayan HSBC, bireysel kredi başvurularında da oldukça kolay ve esnek bir yapı içerisinde işleyiş göstermektedir. İhtiyaç kredileri başta olmak üzere birçok farklı kredili ürünler üzerine de gelen talepleri değerlendirmekte olan banka, buna yönelik en kapsamlı ürün yelpazesine sahip olan bankalar nezdinde yer edinmektedir. 48 aya kadar varan ihtiyaç kredisi taksitleriyle %1,70 faiz oranı uygulamaktadır. 48 ay ödeme seçeneğine yönelik faiz oranı güncel olarak bu şekilde olup, daha alt tabaka da bulunan vade seçeneklerinde ise düşük faizler uygulamaktadır.

Kolay Türkiye İş Bankası Kredi Başvurusu Hakkında Detaylı Bilgi

Ülkemizin ilk banka kuruluş unvanına sahip olan Türkiye İş Bankası, hızlı ve kolay kredi başvuruları üzerine değerlendirmelerini en iyi şekilde yapan bankalar nezdinde yer alıyor. Tüketicilere birçok farklı kanal yolu üzerinden kredi başvurusu yapabilmelerini sağlamakta olan ilgili banka internet, mobil uygulama ve telefon bankacılığı gibi çağın en popüler kredi başvuru yolları üzerinden talepleri değerlendirmeye almaktadır. İhtiyaç kredisi başta olmak üzere birçok farklı krediye yönelik ürün yelpazesini tüketicilere sunan İş Bankası, Türkiye’nin birçok bölgesinde yer alan il ve ilçelerdeki şubeleri ile de kredi başvuru olanaklarına destek vermektedir. Özellikle de mobil uygulama kapsamında yer alan “İşCep” adlı mobil bankacılığa yönelik kanal yolu üzerinden oldukça kolay ve hızlı bir kredi başvuru talebinde bulunabilmektesiniz. 48 aya varan vade seçenekleri sunmakta olan ilgili banka, bu vadeye yönelik %1,47 faiz uygulaması ile Türkiye’deki bankalara yönelik en uygun kredi faizi uygulayan kuruluşlar arasında yer edinmektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Türkiye Ekonomi Bankası Telefon Bankacılığıyla Kredi Başvurusu (TEB kredi Başvurusu)

Kolay Akbank Kredi Başvurusu Hakkında Detaylı Bilgi

Katı şart/kural uygulamaları dahilinde yer alan Akbank, özel sermayeli banka kuruluşları arasında yer almaktadır. Avrupa’nın diğer büyük bankaları ile birçok ortak çalışma yürüterek dünyanın finans nabzını yoklayan ilgili banka, bu kapsamda tüketicilere en uygun faizlerle kredi olanaklarını da sunmaktadır. Özellikle de Akbank Direkt üzerinden yapılan krediler daha hızlı ve daha kolay bir şekilde değerlendirilerek sonuçlanmakta. İlgili şartların kapsandığı tüketiciler bu bankadan daha rahat bir şekilde kredi alabiliyor diyebiliriz. Ek olarak yukarı da sıraladığımız bankalara yönelik aynı vade sınırını tüketicilere sunan bankanın düşük faizlerle kredi verdiğini de söylemekte fayda var. Buna yönelik Akbank kredi faiz oranları üzerine güncel bir örnek verecek olursa; %1,57 faiz oranı ile 48 ay vade seçeneği doğrultusunda kredi çekebilmek mümkün olmaktadır.

Kolay TEB Kredi Başvurusu Hakkında Detaylı Bilgi

Kolay kredi veren banka kuruluşları arasında yer alan Türkiye Ekonomi Bankası(TEB), ülkemiz kapsamında yer alan önemli bir finansal hizmet aksamını yürütmektedir. Her yıl farklı dönemlere yönelik güncel faiz oranlarıyla tüketicilere kredi olanaklarını tanıyan ilgili banka oldukça düşük seviyelerde faizler uyguluyor. 2018 kredi başvuru faiz oranları arasında birçok bankaya göre daha uygun durumlar sunan TEB, bu kapsamda özellikle de ihtiyaç kredisine yönelik faizlerde ciddi bir düşüklük gösteriyor. Şubelerden başvuru yapabileceğiniz gibi internet, telefon ve mobil bankacılığa yönelik kanal yollarından ilgili bankanın kredili ürünleri üzerine taleplerde bulunabilirsiniz. 48 ay vade seçeneği sınırını tüketicilere tanıyan TEB, %1,54 oranında faiz uygulamasını anaparaya ek etmektedir.

Kolay Denizbank Kredi Başvurusu Hakkında Detaylı Bilgi

Kısa süre önce banka yurtdışı kaynaklı dev bir finansal kuruluşa satılarak daha kapsamlı bir hale geldi diyebiliriz. Türkiye’de özellikle de kobilere yönelik sunduğu kredi ve kredi kartı ürünleri doğrultusunda büyük bir sükse yaratan Denizbank doktor, gemi kaptanı, pilot ve daha birçok farklı meslek grubuna yönelik en uygun kredi ve kredi kartı ürünlerini sunmaktadır. Kredi ürünleri üzerine seyahat, eğitim, sağlık ve daha birçok çeşitliliğe yönelik en uygun faiz oranlarını sunduğunu da belirtmekte fayda görüyoruz. Genellikle kobi ve meslek gruplarına yönelik sunduğu en kolay kredi başvuru seçeneklerine ek olarak, bireysel tüketicilere yönelik de kullanımlar vermektedir. İlgili bankaya ait ihtiyaç kredisi vade seçenekleri 48 ay olup, bu vadeye yönelik Denizbank kredi faiz oranı ise %1,67 olarak belirlenmiştir.

Kolay Halkbank Kredi Başvurusu Hakkında Detaylı Bilgi

Genellikle emeklilere yönelik sunduğu birçok farklı kredili ürünlerle tanınan Halkbank, devlet destekli banka kuruluşları arasında yer almaktadır. Emekli ve memur kesimlerine yönelik kredili ürün hizmetlerini daha fazla sunmakta olan ilgili banka, buna ek olarak birçok farklı meslek grubu ve bireysel müşterilerine kredi kampanyaları düzenlemektedir. Özellikle de maaşını Halkbank’tan alan müşterileri için en uygun faiz oranları ile hizmet verdiğini de söylemekte fayda var. Her yıl gerçekleştirdiği çeşitli dönem tarihlerine ait kredi kampanyalarını hem kendi müşterilerine, hem de müşterisi olmak isteyen tüketicilere yönelik sunum yapmaktadır. Halkbank kredi faiz oranları üzerine bilgi vermeye gelecek olursak; 48 ay vade seçeneği sınırına yönelik faiz uygulaması %1,38 gibi düşük oranlardan sunulmaktadır.

Kolay Vakıfbank Kredi Başvurusu Hakkında Detaylı Bilgi

Türkiye’nin en eski ve en sağlam bankaları arasında olmayı başaran ve günümüze kadar birçok farklı hizmetle gelen Vakıfbank, devlet desteği alan bankalar arasında yer edinmektedir. Buna yönelik birçok kredili ürünler sunan ve müşteri sayısını her geçen gün arttıran ilgili banka, son dönemlerde yükselişe geçmekle de biliniyor. Yaptığı uygun kampanyalar ile birlikte birçok tüketiciye anında kredi başvurusu gibi hızlı çözümler sunan Vakıfbank, her ne kadar kurumsala yönelik hizmetlerinde artış gösterse de bireysel müşterileri içinde birbirinden farklı seçeneklere sahip olanakları sunmaktadır. Türkiye’nin hemen her şehrinde bulunan şubelerinden kredi başvurusu yapabileceğiniz gibi mobil uygulama, telefon bankacılığı ve internet üzerinden kredi başvuruları da yapabilmektesiniz. İlgili bankaya yönelik vade seçenekleri 48 aya kadar sunulmaktadır. Vakıfbank kredi faiz oranları üzerine bilgi verecek olursak; Türkiye’deki birçok bankaya göre 48 ay vade aksamında yer alan en düşük faiz uygulaması sunan kuruluşlardan biri olduğunu söylemekte fayda var. %1,36 faiz oranı ile anaparaya ek edilen bir uygulama üzerinden kredi kullanma kolaylığını tüketicilere sunmaktadır.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.