Kefilsiz Senetsiz Telefon Kredisi Nasıl Alınır? (Elden Taksit Telefon Veren Firmalar)

 
Kefilsiz Senetsiz Telefon Kredisi Nasıl Alınır? (Elden Taksit Telefon Veren Firmalar)
 

Cep telefonlarında kredi kartı taksitlerinin kaldırılması sonucunda tek seferde yüksek miktarda para ödemeye gücü yetmeyen kişiler alışverişlerinde zorluk yaşamaya başladılar. Piyasada bu boşluğu doldurmak ve tüketicilerin alışverişlerinde kolaylıklar sağlamak amacıyla büyük teknoloji marketlerinde kefilsiz, senetsiz mikro krediler sunulmaktadır. Üstelik bu sayede çok daha uzun süreli vade yapma şansınız olmaktadır. Kefilsiz senetsiz telefon kredisi nasıl alınır? sorusunun cevabı mikro kredidir. Vatan bilgisayar, Teknosa, Mediamarkt gibi teknoloji marketlerinden mikro kredi seçeneğinden faydalanarak kolayca cep telefonu satın alabilirsiniz. Üstelik uygun faiz oranlarıyla cep telefonunuzu anında satın alabilmektesiniz. Cep telefonu operatörlerinin sunduğu cep telefonu kampanyalarına nazaran çok daha az faiz ödeyerek istediğiniz cep telefonuna sahip olabilirsiniz.

   

Kredi kartsız taksitle cep telefonu alabilmek için büyük teknoloji marketleri tarafından sunulan mikro kredi hizmetinden faydalanabilirsiniz. Vatan Bilgisayar, mikro kredi seçeneği için Odeabank ile anlaşma yapmış durumdadır. T.C. kimlik numaranızı Odebank’a sms yoluyla göndererek başvuru yapabilirsiniz. Vatan Bilgisayar’a başvurduğunuzda gerekli yöntemleri size ayrıntılarıyla bildirmektedirler. Teknosa internet sitesi üzerinden taksitle telefon alabilmeniz için satın almak istediğiniz ürünü sepete ekliyorsunuz. Ardından ödeme sekmelerinde bulunan ING Teknokredi seçeneğini seçiyorsunuz. Kullanacağınız kredi tutarını ve vadesini girerek başvurunuzu tamamlıyorsunuz.  Krediniz onaylanınca size sms yoluyla bildiriliyor ve ardından 3 gün içerisinde size en yakın ING bank şubesine giderek sözleşmeyi imzalıyorsunuz. Para otomatik olarak Teknosa’ya gönderiliyor ve sizde cep telefonunuzu alabiliyorsunuz. Teknosa mağazalarında da ING Bank üzerinden mikro kredi başvurusu yapılmaktadır. Mediamarkt mikro kredi hizmetinde Denizbank ile çalışmaktadır. Küçük esnaflarla anlaşarak ya da sahibinden senetle telefon almanız da bir seçenektir.

Bimeks Senetle Cep Telefonu Nasıl Alınır?

Bimeks “Bi İmza Kampanyası” sayesinde kredi kartınız olsa da olmasa da 24 aya varan vade seçenekleriyle teknoloji alışverişlerinizi yapabilirsiniz. Bimeks senetle cep telefonu alımlarında fırsatlar sunmaktadır. Bimeks mağazalarında yalnızca cep telefonu veya bilgisayar değil; beyaz eşyalardan oyun konsollarına, klimalardan kitap ve filmlere, küçük ev aletlerinden kişisel bakım eşyalarına kadar ihtiyacınız olan birçok ürünü satın alabilirsiniz. Bimeks Bi İmza Kampanyası ayrıntıları şu şekildedir;

  • Kampanya kapsamında Bimeks mağazalarından en az 750 TL, en fazla 6000 TL alışveriş imkânınız vardır.
  • 12 veya 24 ay vade seçeneklerinden birini seçebilirsiniz.
  • Yaptığınız alışverişin toplam tutarının yüzde onluk kısmını nakit olarak o anda ödemeniz gerekmektedir.
  • Yanınızda nüfus cüzdanınız ve adınıza kayıtlı bir kredi kartı bulunmalıdır. O an kredi kartınızdan 1 TL para çekileceği için kartınızın aktif durumda olmasına dikkat ediniz.
  • Bu kampanyadan faydalanabilmek için bir diğer şart herhangi bir bankada hesabınız bulunmalıdır.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  MTV Kredi Kartı İle Taksitli Nasıl Ödenir (Motorlu Taşıtlar Vergisi Ödeme)

Evkur Senetle Cep Telefonu Nasıl Alınır?

Evkur kredi kartı gerektirmeden, senetle alışveriş yapabilmenize imkân sağlıyor. Alışverişinizin ödemesinden önce ufak bir araştırma yapan Evkur, bir sorun görmediği takdirde senet tanzim ederek, cep telefonu satışını gerçekleştirmektedir. Evkur senetle telefon hizmetinden faydalanabilmek için size en yakın Evkur mağazasını ziyaret edebilirsiniz. Peşinatsız senetle cep telefonu satış hizmeti Evkur tarafından sunulmaktadır.

Arçelik Senetle Cep Telefonu Nasıl Alınır?

Arçelik kredi notunuzun yüksek olması durumunda kefil talep etmeden, peşinat istemeden senetle alışveriş imkânı sunmaktadır. Arçelik senetle telefon alabilmeniz için kredi notunuzun yüksek olması gerekmektedir. Arçelik’in sahip olduğu KKB sorgulama programı kullanılarak T.C. kimlik numaranız anında sorgulanarak, kredi notunuz görülmektedir. Kredi notunuzun yeterli olması durumunda senetle alışveriş yapabilirsiniz. Alacağınız eşyaların toplam tutarı üzerinden 36 aya kadar vade yapabilirsiniz. Daha sonra taksit ödemeleri PTT’ye yapılacaktır.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.