Kefilsiz 20 Bin TL Kredi Veren Bankalar Hangileridir?

 
Kefilsiz 20 Bin TL Kredi Veren Bankalar Hangileridir?
 

Araç, konut, evlilik gibi yüksek meblalı masrafları en hızlı ve kolay biçimde nakdi olarak karşılanması istendiğinde, kefilsiz 20 bin TL kredi veren bankalar aracılığıyla kredi çekilebilir. Uygun faiz oranları ve uzun vadeli ödeme seçenekleri sunan bankalar, aşağıda sizler için derlenmiştir. Tüm bankalar, kredi notunun yeterli olması dahilinde kredi ödemesini anında yapmaktadır.

   

Ziraat Bankası

Türkiye’nin en uygun faiz oranlarıyla ve uzun vadeli ödeme seçenekleriyle kredi veren bankalarının başında Ziraat Bankası gelmektedir. Ziraat Bankası kefilsiz 20 bin TL kredi veren bankalardan biridir. Toplu nakit ihtiyaçlarının en uygun faiz oranlarıyla geri ödenmesini sağlayan Ziraat Bankası, % 1.37’den başlayan faiz oranı sunmaktadır. 48 aya varan vade seçenekleriyle geri ödeme kolaylığı sağlayan Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi, başvuru yapıldıktan çok sıra süre içinde müşterilerini bilgilendirmekte ve yine en kısa süre içinde kredi kullanımını sağlamaktadır. Kredi başvuruları, Ziraat Bankası şubelerinden yapılabileceği gibi, internet adresi üzerinden, ATM’lerden ya da 0 850 220 00 00 çağrı merkezi üzerinden yapılabilmektedir.

Halk Bankası

Yüksek tutarlı nakit ihtiyaçlarına, kefil şartı aramadan ve son derece uygun faiz oranlarıyla cevap veren bankalardan biri de Halk Bankası olmaktadır. Halk Bankası ihtiyaç kredisi başvuruları, en kısa yolla internet adresleri üzerindeki başvuru formunun doldurulmasıyla yapılmaktadır. Bununla birlikte banka şubeleri aracılığıyla ya da 3542’ye KREDİ yazıp, bir boşluk bırakıp T.C kimlik numarasının girip, sms gönderme yöntemiyle de yapılabilmektedir. Kredi notunun yeterli olması halinde cazip faiz oranları ve ödeme şekilleri müşteriye sunulmakta Halk Bankası kefilsiz 20 bin TL kredi kullanımı  bir iş günü içinde sağlanmaktadır. Tüm sonuçlar, başvuru sahibine anında iletilir.

Akbank

Hiçbir belge, imza ve kefil şartı aramayan Akbank’tan, toplu ve yüklü nakit ihtiyaçları Web bankacılığı sayesinde anında karşılanmaktadır.  Bunun için Akbank ihtiyaç kredisi başvurusu, Akban’ın internet sitesi üzerinden yapılmalıdır. Kredi başvurusu yapılır yapılmaz, sonuç başvuru yapan kişinin cep telefonuna anında gönderilecektir. Kredi notu yeterli olan kişiler, internet üzerinden başvuru yapıp anında kredi çekebilecekleri gibi; Akbank kefilsiz 20 bin TL kredi başvurularını 444 25 25 çağrı merkezini arayarak, banka şubelerine ya da ATM’lere giderek ve de 4425’e KREDI yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra T.C kimlik numarasını sms şeklinde gödererek yapabilirler. Sonuç yine anında kişiye bildirilmekte ve anında kredi çekim imkanı sunulmaktadır.

 

Anadolubank

Sabit faiz oranlarıyla Anadolubank kefilsiz 20 bin TL kredi çekme imkanı sunmaktadır. % 1.57’den başlayan faiz oranları ve 48 aya varan vade seçenekleri, Anadolu Bank’ın sunduğu kredi hizmetlerindendir. İnternet adresi ve banka şubeleri aracılığıyla Anadolubank ihtiyaç kredisi başvurusu yapılabilir. Kredi başvurusunun onaylanmasıyla 48 aylık vadelerde 636.74 TL’lik ödeme planı, 36 ay vade seçildiğinde ise 770.11 TL’lik ödeme planı çıkarılacaktır. 48 ay sonunda ödenen ücret 30.563.060 TL olmakta, 36 ay vadede ise bu ücret 27.724.011 TL’ye düşmektedir.

Fibabanka

İnternet bankacılığının kullanılmasıyla % 1.47’den başlayan faiz oranları sunan Fibabanka, kefil ya da şubeye gitme şartı aramadan Fibabanka ihtiyaç kredisi çekme işlemlerinin hafta sonu dahi yapılabilmesini mümkün kılmaktadır. Fibabanka kefilsiz 20 bin TL kredi başvuruları, internet üzerinden yapılabilmektedir. Kredinin onay görmesi sonucu; krediye yansıtılacak masraflar; kredi tahsis ücreti, vergiler ve de sigorta masrafları olacaktır.  Çekilen kredi 36 ay ya da 48 aya varan vade seçeneklerinden birinin seçilmesiyle ödenir.

Şekerbank

Toplu nakit ihtiyaçların nakdi olarak hızlı bir şekilde temin edilmesinş sağlayan bankalardan biri de Şekerbank olmaktadır. Şekerbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak için banka şubeleri, internet adresindeki başvuru formu ya da 0850 222 78 78 numarasıyla telefon bankacılığı yöntemleri kullanılabilir. Şekerbank kefilsiz 20 bin TL kredi başvurusunun olumlu olması kredi notunun yeterli olmasına bağlıdır. Uygulanacak faiz oranları ve vade süreleri, kişiye özel düzenlendiği için mutlaka Şekerbank yetkilileriyle görüşme sağlanmalıdır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  2019 Yılı KOSGEB Destekleri Listesi Yenilendi! İşte Tam Liste

Turkish Bank

En kolay kredi veren bankalar arasında yer alan Turkish Bank, toplu nakit ihtiyaçlarının en hızlı biçimde karşılanmasını sağlamakta, üstelik bunun için de herhangi bir kefil şartı aramamaktadır. Turkish Bank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunulmak istendiğinde, kişiye en yakın Turkish Bank şubesine gitmesi gerekmektedir. Bu noktada kişinin gelir durumuna göre Turkish Bank kefilsiz 20 bin TL kredi geri ödemesi oluşturlacak ve kişinin kredi notunun yeterli görülmesi dahilinde, kredi kullanımı sağlanacaktır. 48 aya varan vade seçeneklerinde sabit faiz uygulanmakta, faiz oranı ise % 1.65 olmaktadır.

TEB

Kefil şartı aranmaksızın, kişilerin hayallerine kavuçmasını ya da toplu nakit ihtiyacını anında gidermesini sağlayan bankalardan bir diğeri de Türkiye Ekonomi Bankası olmaktadır. TEB ihtiyaç kredisi başvurusu, en yakın banka şubesi ya da internet adresi üzerinden yapılabilmektedir. TEB müşterileri kredi başvurularını internet ya da mobil bankacılık uygulamaları aracılığıyla da yapabilir. TEB kefilsiz 20 bin TL kredi başvurusu olumlu değerlendirilen kişiler, 24 saat içinde kredisini çekebilirler. 48 aylık vade seçildiği zaman, 20 bin TL’nin geri ödemesi, 30.894 TL olacaktır. Aylık ödeme tutarı da 641 TL şeklindedir. Uygulanan faiz % 1.6 olduğu için aylık ödenen faiz tutarı da 6.748 olmakta, 78 TL’lik masraf da krediye eklenmektedir.

İş Bankası

Toplu nakit ihtiyacına, uzun vade seçenekleri ve hızlı kredi başvuru ve de kullanım kolaylığıyla imkan sunan bankaların başında İş Bankası gelmektedir. İş Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu yapılmak istendiğinde; banka şubesi, ATM’ler, İşCep aracılığıyla 4402’ye sms gönderilmesi ya da internet üzerinden başvuru yöntemleri kullanılabilir. İş Bankası müşterileri ise internet bankacılığı ya da mobil uygulama seçeneklerini kullanarak başvuur yapabilirler. İş Bankası kefilsiz 20 bin TL kredi onayı alan kişiler, 48 aylık bir vade seçtiklerinde; % 1.54 faiz oranı uygulamasıyla, aylık 632 TL ödeme yapacaklardır. 48 ay sonunda geri ödemesi tamamlanan kredinin toplam ödenmiş tutarı ise 30 bin 438 TL olacaktır.

Yapı ve Kredi Bankası

Hiçbir kefil şartı aramadan, kredi notunun yeterli olması dahilinde başvurulan gün içinde kredi kullanılmasını mümkün kılan bankaların başında Yapı ve Kredi Bankası gelmektedir. Bankanın müşterisi olan kişiler Yapı ve Kredi Bankası ihtiyaç kredisi başvurularını, internet bankacılığı ya da mobil bankacılık aracılığıyla yapabilirler. Bankanın müşterisi olmayan kişiler, başvurularını şubeler, ATM’ler, internet sitesi ve de 444 0 444 numaraları aracılığıyla yapabilirler. Yapı ve Kredi Bankası kefilsiz 20 bin TL kredi başvuruları olumlu değerlendirilen kişiler, 48 aylık vade seçeneğinden yararlanabilir. 48 aylık vade ile 20 Bin TL’nin geri ödenmesinde, bankanın uyguladığı faiz oranı % 1.56 olmaktadır. Aylık ödeme tutarı 635 TL olarak yapılacak ödemeler sonucunda, toplam geri ödenen miktar ise 30 Bin 588 TL olacaktır.

Alternatifbank

Toplu nakit ihtiyaçlarını kefilsiz başvurularla karşılamak isteyen kişilere, çok uygun faiz oranlarıyla geri ödeme imkanı sunan bankalardan bir diğeri de AlternatifBank olmaktadır. Alternatifbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için internet üzerindeki başvuru formu doldurulabilir ya da banka şubeleri aracılığıyla başvuru yapılabilir. Sonuç anında kredi talebinde bulunan kişiye iletilecektir. Alternatifbank kefilsiz 20 bin TL kredi başvurusu olumlu değerlendirilen kişiler, başvurduğu 8 iş saati içinde kredilerini çekebilirler. 48 aylık vade ile geri ödeme talep edildiğinde; aylık taksit miktarı 640 TL olacaktır. % 1.49 faiz oranı uygulayan bankaya, 48 ay sonunda ödenen toplam tutar ise 30 bin 815 TL olmaktadır.

Burgan Bank

Kefil şartı aramadan ve herhangi bir masraf bedeli kredi tutarına yansıtmadan, yüklü nakit ihtiyaçlarının karşılanabileceği bankalardan bir tanesi de Burgan Bank olmaktadır. Burgan Bank ihtiyaç kredisi başvuruları, bankanın şubeleri ya da web sitesi üzerinden başvuru formunun doldurulması aracılığıyla yapılabilir. Burgan Bank kefilsiz 20 bin TL kredi başvurusunun olumlu değerlendirilmesi sonucunda, anında kredi kullanılabilir. Geri ödeme seçeneklerinden 48 ay vade tercih edilirse, aylık 640 TL ödeme yapılmalıdır. 48 aylık geri ödemede % 1.59’luk faiz oranı uygulanır. Bu da 48 ay sonunda bankaya geri ödenen tutarın 30 Bin 715 TL olması anlamına gelmektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Halk Bankası Kredi Başvuru Sonucunu Öğrenme Yöntemleri

Denizbank

Kefil şartı aranmadan en hızlı kredi başvurusu yapılabilen ve anında kredi kullanımına izin veren bankalardan bir diğeri de Denizbank olmaktadır. Denizbank ihtiyaç kredisi başvuruları banka şubesinden, çağrı merkezi aracılığıyla ya da internet adresindeki kredi başvuru formunun doldurulmasıyla yapılabilir. Bankanın müşterisi olan kişiler başvurularını, internet ya da mobil bankacılık yoluyla da yapabilirler. Denizbank kefilsiz 20 bin TL kredi başvurusu olumlu değerlendirilen kişiler, 48 ay vadeli ödeme seçeneğinden yararlanabilir. 48 ay vadeli ödemelerinde % 1.84 faiz oranı uygulaması yapılır. Kredinin toplam tutarına, 100 TL’lik masraf kesilir. Tüm bunlar sonucunda 48 ay vadeli 20 bin TL’lik kredinin aylık geri ödemesi 680 TL olmaktadır.

HSBC

Yüklü miktardaki kredi taleplerinde, sadece 1TL’lik masraf kesen banka HSBC olamaktadır. Çok hesaplı ve de hızlı kredi kullanımı sağlan HSBC’de oldukça uygun faiz oranı uygulaması yapılır. HSBC ihtiyaç kredisi başvuruları, web sitesi üzerinden başvuru formunun doldurulması ya da banka şubelerine gidilmesi yöntemleriyle yapılmaktadır. Bankanın müşterisi olan kişiler, başvurularını mobil ve internet bakacılığı aracılığıyla yapabilirler. HSBC kefilsiz 20 bin TL kredi başvurusu olumlu sonuçlanan kişiler, 48 aylık vade seçeneğinden yararlanabilir. 48 ay vade ile 20 Bin TL’lik kredinin geri ödemesi, aylık 629 TL’ye denk gelmektedir. % 1.52 faiz oranının uygulandığı kredide, 48 ay sonunda bankaya ödenen toplam tutar da 30 bin 188 TL olacaktır.

ICBC

Farklı ödeme seçenekleri ve kişiye özel faiz ve vade imkanlarıyla, kefilsiz ihtiyaç kredi imkanı ICBC aracılığıyla da sağlanabilir. Yüklü nakit çekimleri için ICBC ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak yeterlidir. Bunun için bankanın şubelerine gidilmeli ya da internet adresleri üzerindeki başvuru formu doldurulmalıdır. Kredi notu yeterli görülen kişi, ICBC kefilsiz 20 bin TL kredi kullanımını anında gerçekleştirebilir. Ödeme seçenekleri ve faiz oranları kişinin gelirine en uygun biçimde belirlendiği için tüm detaylar hakkındaki en net bilgi bankanın kendisinden alınmalıdır.

 

 

 

Odeabank

Bireysel finansman ve de nakit hazır başlıkları altında kredi seçenekleri sunan Odeabank ihtiyaç kredisi kampanyaları, uygun faiz ve ödeme seçeneklerinden yararlanma imkanı sunmaktadır. Kredi başvuruları, sms yoluyla NAKIT yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra T.C kimlik numarası yazılıp 8444’e gönderilmesiyle yapılabileceği gibi; banka şubeleri, ineternet adresi ya da mobil şubeler aracılığıyla da yapılabilmektedir. Odeabank kefilsiz 20 bin TL kredi başvurusu olumlu sonuçlanan kişiler, 48 ay vade seçeneğinden yararlanabilir. 48 ay vadeli 20 bin TL’lik kredinin aylık geri ödemesi 640 TL olacaktır. Kredi toplamına yansıtılan 104 TL’lik masraf ve de aylık % 1.59 oranında uygulanan faizle, ödenen toplam tutar 30 bin 819 TL olacaktır.

QNB Finansbank

Çok uygun faiz oranları sunan bir bankadan yüklü nakit ihtiyaçları karşılanmak istendiğinde, QNB Finansbank, tercih edilecek bankalardan biri olmaktadır. Hem vade ertelemeli kredi seçenekleri hem uygun faiz oranları ve uzun vadeli geri ödemeli seçenekleriyle, yüklü kredi çekimlerinden Finanbankası tercih edilebilir. QNB Finansbank ihtiyaç kredisi başvuruları; 0 850 222 0 900 çağrı merkezi üzerinden, banka şubeleri ve de internet adresi aracılığıyla yapılabilmeketdir. QNB Finansbank kefilsiz 20 bin TL kredi başvurusu olumlu sonuçlanan kişiler, kredilerini anında çekebilirler. 48 ay vadeli geri ödeme seçeneğini tercih eden kişilerin aylık ödeyeceği taksit tutarı, 623 TL olacaktır. % 1.48 oranındaki faiz uygulaması ve de 100 TL’lik toplam masraf tutarı ile 48 aylık vade sonunda bankaya ödenmiş toplam tutar, 29 bin 988 TL olmaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  QNB Finansbank Telefondan Kredi Başvurusu Yapma İşlemleri

Garanti Bankası

İstenilen tutarın anında hesaplanmasını ve de kişiye özel ödeme planı çıkarılmasını sağlayan bankalardan bir diğeri Garanti Bankası’dır. Garanti Bankası ihtiyaç kredisi başvuruları, bankanın şubeleri, internet adresi ve ATM’leri aracılığıyla yapılabilmektedir. Banka müşterisi olan kişiler, mobil ya da internet bankacılığı seçeneklerini kullanabilirler. Başvuru yapıldıktan sonra onay gören Garanti Bankası kefilsiz 20 bin TL kredi, aynı gün içinde çekilebilemektedir. 48 aylık bir geri ödeme istendiğinde, aylık ödenecek taksit tutarı 663.77 TL olmaktadır. Uygulanan aylık faiz oranı % 1.74 olmakta, bu da 48 ay sonunda bankaya 31 bin 860 TL yatırılacağı anlamına gelmektedir.

Enpara

QNB Finansbank ile uygulama ortaklığına sahip olan Enpara, herhangi bir masraf ya da kefil talep etmeden toplu nakit çekimlerinin, son derece kolay ve hızlı olmasını sağlamaktadır. Herhangi bir dosya masrafı olmaksızın Enpara ihtiyaç kredisi başvuruları, internet üzerinden yapılmaktadır. Onay gören kredi, 8 iş saati içinde kişilerin hesabına aktarılmaktadır. Enpara kefilsiz 20 bin TL kredi başvurusu olumlu değerlendirilen kişiler, 48 ay vadeli ödeme seçeneğini tercih edebilirler. 48 aylık vadede 20 bin TL’lik kredilerin aylık geri ödemesi 634 TL olmaktadır. % 1.55 faiz oranıyla 48 ay boyunca yapılan ödemeler sonucunda, toplam 30 bin 413 TL bankaya yatırılmış olacaktır.

Albaraka

Yüklü finansman ihtiyaçlarına en hızlı cevap veren bankalardan biri de Albaraka Türk olmaktadır. Albaraka Bankası ihtiyaç finansman başvuruları, kefil şartı aranmaksızın yapılabilmektedir. Başvurular; bankanın web sitesi üzerinden başvuru formunun doldurulması ve de banka şubeleri aracılığıyla yapılabilir. Başvurunun olumlu değerlendirilmesiyle, kredi kullanımı da anında gerçekleşecektir. Albaraka kefilsiz 20 bin TL finansman desteği başvurusu olumlu sonuçlanan kişiler, 48 ay vade seçeneğini kullanabilirler. 48 ay vadede 20 bin TL’lik kredinin aylık geri ödemesi, 634 TL olmaktadır. % 1.55 faiz oranının uygulandığı ve toplam 100 TL’lik kredi masrafının yansıtıldığı 48 ay geri ödemeli kredinin sonunda, 30 bin 513 TL’lik ödeme yapılmış olunur.

Kuveyt Türk

Her ihtiyaca yönelik ayrı ayrı ihtiyaç finansman desteği sunan, en küçük tutardan yüklü tutarlara kadar nakit çekme imkanı sunan bankalardan bir diğeri Kuveyt Türk olmaktadır. Kuveyt Türk ihtiyaç finansmanı başvurularında kefil koşulu aranmamaktadır. Kredi başvuruları; banka şubeleri, ATM’ler ya da internet aracılığıyla yapılabilmektedir. Kredi notu yeterli olan kişiler, anında kredisini kullanabilir. Kuveyt Türk kefilsiz 20 bin TL finansman desteğinde, 48 ay vade seçeneğinden yararlanılabilinir. 48 ay vadeli 20 Bin TL’lik kredilerin aylık geri ödemesi, 655 TL olmaktadır. % 1.69 faiz oranının uygulandığı kredide, toplam 105 TL’lik masraf yansıtılmakta ve 48 ay sonunda bankaya ödenen tutar da 31 bin 476 TL olmaktadır.

Türkiye Finans

Yüklü bireysel ihtiyaçlara, cazip faiz oranlarıyla cevap veren Finans Bankası, katılım bankacılığı esaslarına uygun biçimde çalışmaktadır. Türkiye Finans ihtiyaç finansmanı başvuruları, kefilsiz olarak internet adresi üzerinden ya da banka şubeleri aracılığıyla yapılabilir. Türkiye Finans kefilsiz 20 bin TL kredi başvurusu olumlu olan kişiler, 48 aya varan vade seçeneklerinden yararlanabilir. 48 aylık  vade tercih edilirse, % 1.52 faiz oranıyla ödenecek aylık taksit tutarı 629 TL olacaktır. 100 TL’lik dosya masrafı ve 48 aylık taksitlerle, bankaya ödenecek toplam tutar da 30 bin 287 TL olmaktadır.

 

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.