İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu En Kolay Yöntemler

 
İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu En Kolay Yöntemler
 

İş Bankası, müşterileri için Maximum kredi kartı ile hizmet vermektedir. 200.000’i aşkın anlaşmalı iş yeri ve pek çok cazip fırsat sunan İş Bankası kredi kartına başvuru yapmak için banka ATM’lerini, banka şubelerini, banka telefon şubesini ve bankanın internet şubesini kullanabilirsiniz. Ayrıca cep telefonunuzdan 4402’ye kısa mesajla MAXIMUM bir boşluk TC kimlik numaranızı göndermenizle de kart başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

   

İş Bankası Maximum Kredi Kartı Şifre Alma

Maximum dünyasının ayrıcalıklarından faydalanmak için başvurunuzu tamamlayıp, kartınız çıktıktan sonra İş Bankası Maximum kredi kartı şifresi alma işlemini telefon şubelerinden ve ATM’lerden gerçekleştirebilirsiniz. Size verilen bu ilk şifre geçici olup, İş Bankası Maximum kredi kartı şifresi değiştirme yaparak kullanmanız gerekmektedir. Şifrenizi değiştirmek için en yakın ATM’den kartınız ile giriş yaparak kolayca yeni şifrenizi belirleyebilirsiniz.

İş Bankası Maximum Kredi Kartı Limit Arttırma

Alışverişlerinizde kısıtlama yaşamamak için kredi kartınızın limitini artırmanız gerekebilir. İş Bankası Maximum kredi kartı limitini arttırmak için Maximum Mobil uygulamasında düzenli limit artırımı talimatı verebilirsiniz. Ücretsiz olan bu uygulama ile yaptığınız müracaat tarihinizden 15 gün süre sonra tamamlanan inceleme sonucuna göre talimatınız işleme alınır. Limit artırımı için banka şubelerinizi de kullanabilirsiniz.

İş Bankası Maximum Kredi Kartı Borç Sorgulama

Kart başvurusu için verdiğiniz ev ve e-mail adresi, bankanın sizinle irtibata geçeceği adreslerdir. Ekstreleriniz belirttiğiniz tercihe göre adresinize gönderilmektedir. İş Bankası Maximum kredi kartı borcunu öğrenmek için adreslerinize gönderilen ekstreleri inceleyebilir, Maximum Mobil uygulaması ve ATM’lerden güncel borcunuzu takip edebilirsiniz. Telefon şubesi ile bankanıza ulaşarak güncel borcunuz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

İş Bankası Maximum Kredi Kartı Borç Taksitlendirme

iş-bankası-kredi-kartı-başvurusu

50 TL ve üzeri peşin harcamalarınızı yaptığınız İş Bankası Maximum kredi kartı borcunu taksitlendirmek istediğinizde ekstre tarihine kadar Maximum Mobil Uygulaması üzerinden, telefon ve internet şubesinden, İŞCEP üzerinden başvuruda bulunarak, uygun taksit oranları eşliğinde 3 ila 6 taksite kadar borcunuzu taksitlendirebilirsiniz. Ayrıca banka şubelerinize başvurarak da aynı oranlar ve taksit sayısında borcunuzu taksitlere bölebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Yapı ve Kredi Bankası Kredi Kartı Başvurusu Bankaya Gitmeden

İş Bankası Maximum Kredi Kartı Nakit Çekim Limiti

Nakit çekimi işlemleri için Maximum Kart sahiplerinin beklemesine gerek yoktur. İş Bankası Maximum kredi kartı nakit çekimi işlemlerini banka şubelerinden, ATM’lerden, internet şubesinden, Maximum Mobil’den, telefon şubesinden ve İŞCEP’ten kolayca gerçekleştirebilirler. 300 TL ile 5.000 TL arasında nakit ihtiyaçlarını, belirlenen faiz oranları ile 12 aya varan taksitlerle kullanabilmeleri için başvuru kanallarını kullanmaları yeterlidir.

İş Bankası Maximum Kredi Kartı Aidatı

İş Bankası Maximum kredi kartı aidatı ödemek istemeyenler için aidatsız Maximum kredi kartı hizmete girmiştir. Aidatsız Maximum Kartta diğer kredi kartlarına göre faydalanamadığı avantajlar bulunmaktadır. İş Bankası Maximum kredi kartı aidatını geri almak isteyenler, aidatsız kartta olduğu gibi pek çok ayrıcalıktan faydalanamayacaklardır. Dileyen herkes kısa mesaj yolu ile aidatsız Maximum karta kolayca başvuruda bulunabilirler.

İş Bankası Maximum Kredi Kartı İnternet Alışverişine Açma

İş Bankası Maximum kredi kartını internet alışverişine açtırmak isteyenler pek çok müracaat kanalına sahiptirler. Banka şubelerinden, Maximum Mobil uygulamasından, İŞCEP üzerinden ve telefon şubesinden kartınızı internet alışverişine açtırabilirsiniz. Kısa mesajla SANALONAY yazıp 4402’ye mesaj atmanız halinde de kartınız internet alışverişlerine açılacaktır. Mesaj attığınız numaranın bankaya kayıtlı telefon numarası olması gerektiğine dikkat etmelisiniz.

İş Bankası Maximum Kredi Kartı Kapatma

Bazı bankalarda kredi kartı kapatma işleminde pek çok zorluk çıkabilmektedir. Bu durumları bilen pek çok kişi, İş Bankası Maximum kredi kartını kapatmak istediğinde benzer zorlukları yaşamaktan çekinir. Müşteri hizmetleri ile yapacağınız görüşme ile Maximum kartınızı, başka bankalarda yaşanılan olumsuzlukların aksine kolayca kapattırabilirsiniz. Kapatma işleminizde var olan taksitli ödemeleriniz için banka şubesine her ay giderek ödeme yapabilirsiniz.

İş Bankası Maximum Kredi Kartı Avantajları

Türkiye’nin en büyük bankalarından birisi olan İş Bankası, kredi kartı kullanıcıları için pek çok avantajlı hizmet sunmaktadır. İş Bankası Maximum kredi kartı kampanyaları için her sektörde size özel indirim ve MaxiPuan kampanyası bulabilirsiniz. Kazandığınız MaxiPuanlar’ı harcamanız için bir zaman dilimi bulunmaz. Market alışverişlerinizden takımınıza destek olmanıza kadar sayısız kampanya ile uygun alışverişler yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.