ING Bank’tan Kefilsiz Şartsız Mini Kredi Fırsatı (Başvuru Şartları, Faiz Oranları)

 
ING Bank’tan Kefilsiz Şartsız Mini Kredi Fırsatı (Başvuru Şartları, Faiz Oranları)
 

ING Bank 5000 TL kefilsiz şartsız 48 ay vadeli mini kredi başvurularınızı anında değerlendirmekte ve düşük faiz oranları ile müşterilerine hizmet vermektedir. Bu fırsattan yararlanmak isteyenler başvurularını internet üzerinden veya sms ile yapabilirler. İhtiyaç kredisi çekmek için bankanın koyduğu belirli şartlar vardır. Bu şartlara uygun, 18 yaşını doldurmuş kişiler gelir belgesiz kredi başvurusunu ING Bank’a yapabilirler. Koşulları uygun olarak değerlendirmeye alınan başvuru sahiplerinin başvuruları olumlu olarak sonuçlanır. ING Bank kefilsiz ve şartsız mini kredi fırsatından yararlanmak için bankanın size sunduğu 12 aydan başlayan ve 48 aya kadar uzanan vade seçeneklerinden bütçenizi zorlamadan ödeme yapabileceğinizi seçebilir ve her türlü nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

   

ING Bank 5000 TL ve Altı Nakit İhtiyaçlarınızı Karşılıyor

İhtiyaçlarınız için sizlere destek olan ING Bank, 48 aya varan geri ödemelerle çeşitli ihtiyaç kredileri vermeye devam ederken Kredim Sonsuz başvurularında limitinizi bir kere tanımlayarak ihtiyaç duyduğunuz zaman tekrar başvuru yapmanıza gerek kalmadan size tanımlanan limit üzerinden kredinizi kullanma fırsatını yakalayabilirsiniz. 5000 TL ve altı nakit ihtiyaçlarınızda kredi başvurusu yaparak ING Bank’ın size sunduğu mini kredi fırsatından yararlanabilirsiniz. %2,19 faiz oranıyla 48 aya kadar vade seçenekleri ile size sunulan mini kredi fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Size sunulan faiz oranları findeks kredi notunuza göre değişiklik göstermektedir.

Kredi Başvurularında Kredi Notunuz Oldukça Önemlidir

Kredi notunuzun yüksek olması kullanmak istediğiniz kredilerin olumlu sonuç vermesinde çok etkili olmaktadır. Bu nedenle kullandığınız kredilerin geri ödemelerinin düzenli yapılması oldukça önemlidir. Kredi notunuzun olumsuz etkilenmemesi için çektiğiniz kredilerin geri ödemelerini bütçenizi zorlamadan ödeyeceğiniz şekilde hesaplayarak yapmalı ve findeks notunuzu düşürmemeye dikkat etmelisiniz. Bu durum ilerde talep edeceğiniz kredilerde olumlu geri dönüş almanızda ve talep ettiğiniz krediden düşük faiz oranları ile yararlanmanızda etkili olacaktır. Kredi notu bankalarla olan geçmiş çalışmalarınızla şekillenmekte ve ödemelerinizin akması veya ödenmemesi durumunda olumsuz yönde etkilenmektedir. Aynı zamanda farklı bankalardan fazla sayıda kredili ürün kullanımı da kredi notunu olumsuz yönde etkilemektedir. ING Bank’ın sizlere sunduğu farklı kredi çeşitleri vardır. Ev sahibi olmak isteyenler için konut kredisi seçenekleri ayrıca araç almak isteyenlerin yararlanabileceği taşıt kredisi ve nakit ihtiyaçlarınız için ihtiyaç kredisi seçenekleri arasından bütçenize en uygun olan krediyi seçerek başvuruda bulunabilir ve ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. ING bank kredi başvurusu sms ile kolayca yapılabilmekte olup internet bankacılığı üzerinden de hızlı bir şekilde tamamlanabilmektedir. Üst limiti 5000 TL olan mini kredi başvurularında 48 ay vade seçenekli ödemelerde aylık taksit tutarı 184,52 TL olacaktır.

Bankacılık İşlemlerinizi ING Bank İnternet Bankacılığı İle Kolayca Yapabilirsiniz

Bireysel ve kurumsal bankacılık işlemlerinizi ING Bank’ın internet bankacılığını kullanarak şubeye gitmeye gerek kalmadan yapabilirsiniz. Her türlü kredi başvurularınızı ING Bank’ın internet şubesinden geçekleştirebilirsiniz. ING Bank öğrenci kredisi başvurularınızı değerlendirmekte ve öğrencilerin nakit ihtiyaçlarında yanlarında olmaya devam etmektedir. İnternet bankacılığından yararlanarak her türlü bankacılık işleminizi 7/24 gerçekleştirebilir ve kolay ve hızlı bir şekilde güvenle yapabilirsiniz. Ayrıca 0850 222 0 600 ING bank telefon bankacılığı 7/24 müşterilerine destek vermekte her türlü bankacılık işlemlerinizde sizlere yardımcı olmaktadır. ING Bank sunduğu pratik ve kolay yöntemlerle bankacılık işlemlerini hızlandırmakta ve müşterilerine oldukça cazip faiz oranlarıyla ve vade seçenekleriyle kredi imkanı sunmaktadır. Size en yakın ING Bank şubesine uğrayarak ya da ING Bank resmi web sitesini ziyaret ederek kredi seçenekleri ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.