Halkbank İnternet Şubesi Şifre Alma Adımları (Detaylı Anlatım)

 
Halkbank İnternet Şubesi Şifre Alma Adımları (Detaylı Anlatım)
 

Halkbank internet şubesi şifre alma adımlarını anlattığımız bu yazıda şifre almanın ne kadar kolay olduğunu göreceksiniz.

   

Halkbank internet şubesi hem son derece güvenli olma hem de kullanımın kolaylığı sağlama ile öne çıkmak isteyen sanal bir sanal şube. Halkbank web şubesi ile kredi başvurularından hesap yönetimine kadar çok geniş yelpazede hizmet sunarak şube aracılığıyla yapabileceğiniz sayısız banka işlemi bulunmaktadır.

Halkbank İnternet Şubesi Şifrem Yok ya da Şifremi Unuttum

Halkbank Mobil şifre alma işlemleri ile Halkbank internet şubesi için şifre alma adımları aynı. Halkbank internet şubesine ya da Halkbank Mobil telefon – tablet uygulamasına giriş yapınız.

 1. Karşınıza çıkan giriş ekranın altında “parolamı unuttum, parolamı bilmiyorum, parolam blokeli” seçeneğine tıklayınız. Halkbank Web’e giriş yapıp “parolamı unuttum” butonuna tıklarsanız. Yeni bir sayfaya yönlendirileceksiniz (Halkbank İnternet Şubesi Şifre Alma).
 2. Sahip olduğunuz Halkbank kredi kartı, Halkbank Bank24, Halkbank Bank24 Jet kartlarından birinin son altı basamağını, kartınızın son kullanma tarihini, T. C. kimlik numaranızı ve cep telefon numaranızı giriniz.
 3. Bu bilgileri girdikten sonra cep telefonunuza gelecek olan şifreyi SMS şifre onay kutucuğuna yazın.
 4. Son olarak 2. basamakta hangi kartın numarasını girdiyseniz o kartın şifresini yazınız.
 5. Kart şifrenizi girdikten sonra yeni parolanızı oluşturup, oluşturduğunuz bu yeni parolanızı tekrar girerek onaylayınız.
 6. Parolanız kullanım için artık hazır.

Halkbank İnternet Şubesinin Telefon – Tablet Uygulaması Var Mı?

Halkbank’ın telefon ve tabletinize indirebileceğiz ve Halkbank Mobil adlı telefon ve tablet için Halkbank internet şubesinde yapabileceğiniz her işlemi yapabileceğiniz mobil uygulama mümkün.

Kullandığınız telefonun sanal mağazasına girerek (Android tabanlı bir cihaz kullanıyorsanız, Google Play Store’a; İOS tabanlı bir cihaz kullanıyorsanız, AppStore’a) Halkbank Mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Faizsiz Para Bulma Yolları (Acil Paraya İhtiyacı Olanlar İçin Altın Öğütler)

Uygulamayı indirdiğinizde  müşteri numaranızı ya da T. C. numaranızı girdikten sonra internet şube şifrenizi girerek uygulamaya giriş yapabilirsiniz.

Halkbank Mobil telefon – tablet uygulaması Google Play Store’da 2.7, İOS App Strore’da 2.8 gibi düşük puana sahip. Bu puanlar kullanıcıların referanslarına dayanarak uygulamanın bir hayli geliştirilmesi gerektiği söylenebilir.

Halkbank Mobil Uygulamasına ŞifreÇiz İle Kolayca Giriş Yapabilirsiniz

Halkbank Mobil uygulamasına her giriş yaparken müşteri ya da T. C. kimlik numaranızı ve parolanızı girmek bu bilgileri girdikten sonra telefonunuza SMS olarak gelecek olan tek kullanımlık şifrenizi sisteme girmek hem zaman alıcı hem de can sıkıcı. Her seferinde bu işlerle uğraşmamak için yine son derece güvenli ŞifreÇiz modeli oluşturabilirsiniz.

ŞifreÇiz modeli oluşturabilmek için ilk seferlik olmak üzere Halkbank Mobil uygulamasına parolayla giriş yaptıktan sonra ŞifreÇiz modelinizi oluşturabilir ve diğer girişlerinizde parola girmeden güvenli ve kolay bir biçimde giriş yapabilirsiniz.

Halkbank İnternet şubesi ve Halkbank Mobil Hakkında Bilmeniz Gerekenler

 • Halkbank’ın hem internet şubesi hem de Halkbank mobil uygulaması üst düzey güvenlik sertifikalarına sahiptir. Güvenle kullanabilirsiniz.
 • Güvenliğiniz için internet şubesi ya da mobil uygulamasında 10 dakika içinde işlem yapmazsanız sistem kendini otomatik olarak atıyor, sisteme yeniden parolanızı girip giriş yapmalısınız.
 • Site ya da uygulamada işleminiz bitince mutlaka “güvenli çıkış”a basarak çıkış yapınız.
 • Halkbank ya da herhangi bir bank sizden hiçbir kanal aracılığıyla (müşteri temsilcileri de dahil) şifrenizi istemez. Halkbank şifre değiştireceğim diye kimseye eski ya da yeni şifreni kimseye vermeyiniz.
 • Halkbank internet şubesine giriş yaptığında, internet sayfa adının yazdığı uzantı çubuğunun sol başında kilit işaretinin olup olmadığına mutlaka bakın.
 • Havaalanları, cafeler ya da internet cafeler gibi internete topluca girilen yerlerde VPN kullanmıyorsanız, Halkbank internet şubesi ve Halkbank Mobil uygulamasına giriş yapmayın.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Kuponuna Süper Loto İkramiyesi Çıkan Biri Parasını Nasıl Alır? (Çıkması Dert Alması Ayrı Dert)

 

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.