Garanti Bonus Özellikli Kredi Kartı Başvurusu Ve Teslim Süresi,

 
Garanti Bonus Özellikli Kredi Kartı Başvurusu Ve Teslim Süresi,
 

Garanti Bonus özellikli kredi kartı başvurusu yapmanın çok kolay olduğunu biliyor muydunuz?

   

İtibarlı (prestijli) Garanti Bonus özellikli kredi kartlarından birine – birkaçına sahip olmak istiyorsanız;

 • Garanti İnternet (Bonus Kredi Kartı Başvurusu) sayfasına giriş yaparak;
 • Alo Garanti‘yi (444 0 333) arayarak;
 • Herhangi bir şubeye giderek

Garanti Bonus kredi kartına kolayca başvuru yapabilir ve Garanti Bonus kredi kartına hemen sahip olabilirsiniz.

Neden Garanti Bonus Kredi Kartına Başvuru Yapmalıyım?

Garanti Bankası kredi kartlarının bonus özelliğine sahip olması kredi kartı kullanıcılarına birçok üstünlük ve yarar sağlar:

 • Garanti kredi kartları bonus özelliğine sahip olduğu için dünyanın herhangi bir yerinde kredi kartınızı kolayca kullanabilir ve bu kullanımlarınızdan bonus puan kazanabilirsiniz.
 • Garanti Bonus kredi kartlarıyla alışveriş yaptıkça bonus puan kazanırsınız ve bonus pos cihazı kullanan herhangi bir mağazada para yerine bonus puan ile alışveriş yapabilirsiniz.
 • Bonus kredi kartlar size özel indirimler sağlar.
 • Garanti Bankası BonusFlaş adını verdiği telefon – tablet uygulaması geliştirmiştir ve siz kredi kartınızla ilgili tüm bilgilere (bakiye – limit takibi, yaptığınız harcamalar, taksitler vb.) bu uygulama üzerinden kolayca erişebilir ve kredi kartınızı kolayca yönetebilirsiniz.

Üniversite öğrencileri de dahil olmak üzere herkese hitap edecek bonus özellikli birçok Garanti Bonus Kredi kartları vardır. Bunlar

 • Bonus Kredi Kartı
 • Gold Bonus Kredi Kartı
 • Bonus American Express Kartı
 • Bonus Platinum
 • Bonus Genç Kredi Kartı
 • Bonus Flexi Ücretsiz Kredi Kartı
 • Money Bonus

Garanti Bonus kredi kartlarının her birinin kullanıcısına sunduğu ayrıcalıklar (limit, indirim oranları, ek bonus puan kazanma gibi)  farklı olsa da hepsinin ortak noktası bonus özellikli kredi kartları olmasıdır.

Garanti Bonus Özellikli Kredi Kartlarından Hangisini Seçmeliyim?

7 adet bonus özellikli kredi kartı sunan Garanti Bankası, sizin isteğinize ve kullanım alışkanlıklarınıza en uygun olan kredi kartınızı seçebilmeniz için size sonuna kadar yardımcı oluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Arazi Alım Kredisi Veren Bankalar Hakkında (İpotekli Arazi Kredisi)

Yardım almak için isterseniz Garanti Bankası şubesine gidebilir ya da Alo Garanti’yi arayarak da detaylı bilgi alabilirsiniz. Şubeye gitmekle yahut telefonla uğraşmak istemiyorsanız da; Garanti Bankası’nın internet sayfasına giriş yaptığınızda sizi sayfanın sağ alt köşesinde “Garanti Bot” adında sanal bir müşteri temsilcisi karşılıyor. Size birkaç soru sorup, sizden bilgileri aldıktan sonra sizin istek ve kullanımlarınıza en uygun olacağını düşündüğü kredi kartını size öneriyor ve önerdiği kredi kartının tüm özelliklerinin anlatıldığı Garanti internet sayfasının linkini sizinle paylaşıyor. Fakat siz “ben sanal zekaya güvenmem, kendim karşılaştırma yapmak  istiyorum” derseniz de Garanti Bankası kredi kartlarını karşılaştırmalı olarak inceleme ve karar verme olanağına da sahipsiniz. Garanti Bankası internet sitesinde kredi kartlarını karşılaştırabileceğiniz özel sayfa bulunmaktadır (Garanti Kredi Kartlarını Karşılaştır).

Garanti Bonus Özellikli Kredi Kartına Başvuru Yaptıktan Sonra

Garanti Bonus kredi kartına başvuru yaptıktan sonra anında size kısa mesaj (SMS) ile bilgilendirme iletisi gelir. Bilgilendirme mesajında kartınızın onaylanıp onaylanmadığı size iletilir. Fakat olur da SMS gelmez ya da kendiniz kredi kart başvurunuzu anlık olarak takip edebilmeniz mümkün. Bunun için Garanti Bankası’nın internet sayfasına giriş yapmanız  yeterli. Kredi kart başvurunuzu kolayca takip edebileceksiniz.

Kartınızın onaylandığında yine size kartınızın onaylandığı ve limit bilgisini içeren bir SMS gelecektir. Başvuru yaparken kartınızın nereye gelmesini  (Garanti Bankası şubesi, ev – iş adresi) talep ettiyseniz en geç on beş gün içinde kartınız elinizde olacaktır. Fakat bu süre zarfında Garanti kredi kartı kargo  sürecini takip etmek isterseniz Alo Garanti’yi (444 0 333) aradığınızda sizinle kredi kartı kargo takip numarasını paylaşacaklardır. Siz de bu kargo takip numarasıyla kolayca bonus özellikli Garanti Bankası kredi kartınızın taşıma takibini yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.