Garanti Bankası Kredilerine Siz de Sahip Olun! En Hızlı Başvuru Yolu

 
Garanti Bankası Kredilerine Siz de Sahip Olun! En Hızlı Başvuru Yolu
 

İlk olarak Ankara’da kurulan Garanti Bankası, kısa sürede şube sayısını arttırmayı başarmıştır. 1946 kuruluş yılı ile ülkemizdeki en köklü bankalardan biridir. Garanti Bankası kredileri ile binlerce müşterisine her konuda destek olmaktadır. Garanti, Türkiye’deki en büyük ikinci özel banka unvanına sahiptir.

   

Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi

garanti-bankası-kredi

Garanti Bankası ihtiyaç kredisi başvuru işlemleri ile aylık 300 TL gibi düşük ödemelerle kredi sahibi olabilirsiniz. Garanti Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranları, %1,59’tur. Vade süresi ve ödeme planına göre faiz oranında küçük değişiklikler uygulanabilmektedir. 48 ay vade ile ödemeler daha rahat gerçekleştirilebilmektedir. Bankanın bu ihtiyaç kredisi, “Bahar Kredisi” olarak sunulmaktadır. Başvuru formu, internet üzerinden de doldurulabilir. Şubelere gidilerek de başvuruda bulunulabilir. Başvuru onaylandıktan hemen sonra kredi kullanımına başlanabilir. Başvuru için Garanti Cep mobil uygulaması da kullanılabilir.

Garanti Bankası Taşıt (Araç) Kredisi

Garanti Bankası taşıt kredisi başvuru işlemleri, istediğiniz otomobile sahip olma yolunda atacağınız ilk adım olacaktır. Kefile gerek kalmadan, 48 ay vade ile araç sahibi olunabilir. Garanti Bankası taşıt kredisi faiz oranları ise %1,55’tir.  Satın alınacak aracın modeline ve markasına göre çeşitli ek fırsatlar da sunulmaktadır. Müşterilerin gelir düzeylerine göre, özel ödeme planları oluşturulmaktadır. 2.el araçlar için, araç yaşı ve vade süresi toplamı 108 ayı geçmemelidir.

Garanti Bankası Konut (Ev) Kredisi

Garanti Bankası konut kredisi başvuru ile hem yeni bir evde yaşamak isteyenler hem de yatırım yapmak isteyenlere büyük bir hizmet sunulmaktadır. Garanti Bankası konut kredisi faiz oranları ise vade süresine ve ödeme planına göre düzenlenebilmektedir. 20 yıla kadar vade verilmektedir. Uygun faiz oranları ile geri ödemede müşterilerin zorlanmaması sağlanmaktadır. Sertifikalı Mortgage uzmanları ile görüşerek, en uygun ödeme planı rahatlıkla hazırlanabilmektedir. Ekspertiz değerinin %80’ine kadar kredi kullanmak mümkündür.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.