Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu Yüksek Limitle Sonuçlandırma

 
Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu Yüksek Limitle Sonuçlandırma
 

Türkiye’nin en çok avantaj sunan kredi kartları içinde yer alan Bonus Kredi kartları için Garanti Bankası şubelerine gidilerek, internet adresi üzerinden ya da çağrı merkezleri aranarak  Garanti Bankası kredi kartı başvuru talebi oluşturulabilmektedir.

   

Garanti Bankası Bonus Kredi Kartı Şifre Alma

Kredi kartı başvurusunun olumlu değerlendirilmesinden sonra, en kısa süre içinde kart kullanıcı adresine teslim edilecektir. Kart geçici bir şifreyle teslim edilir. Bu bakımdan Bonus kredi kartı şifresi alma işlemi yapılmaz. Ancak Bonus kredi kartı şifresi değiştirme istenildiğinde, banka ATM’leri, internet bankacılığı ya da çağrı merkezleri üzerinden müşteri temsilcilerine ulaşma yöntemleri kullanılmalıdır.

Garanti Bankası Bonus Kredi Kartı Limit Arttırma

Tercih edilen kredi kartının ödemelerinde, en az asgari ödeme miktarı olacak şekilde, düzenli ödemeler yapıldığı takdirde, Garanti Bankası istenilen oranda limit arttırımını gerçekleştirmektedir. Bonus kredi kartı limitini arttırmak için banka şubeleri, internet bankacılığı ya da çağrı merkezleri aracılığıyla başvuru yapılması yeterli olmaktadır.

Garanti Bankası Bonus Kredi Kartı Borç Sorgulama

Bonus kredi kartı borcunu öğrenmek için bankanın öncelikli olarak sunduğu hizmet, her ay yapılan harcamaların detaylı içeriğinden oluşan ekstreleri göndermektir. Bunun yanı sıra internet üzerinden ya da müşteri temsilcilerine çağrı merkezinden ulaşarak , güncel borç sorgulaması yapılabilmektedir.

Garanti Bankası Bonus Kredi Kartı Borç Taksitlendirme

Kredi kartı geri ödemelerinde düzensizlik yaşandığında ya da birikmiş taksitlerin de ödenemediği durumlarda, Garanti Bankası müşterilerinin bütçesini göz önüne alarak, yeni taksit seçenekleri sunmaktadır. Bonus kredi kartı borcunu taksitlendirmek istenildiğinde, banka şubeleri veya çağrı merkezi üzerinden müşteri temsilcileriyle görüşülmesi ve ardından kişiye özel yeni bir ödeme planının oluşturulması sağlanır.

Garanti Bankası Bonus Kredi Kartı Nakit Para Çekimi

Müşteri ihtiyaçlarına en iyi biçimde karşılık veren Garanti Bankası, Bonus kredi kartı nakit çekimi hizmetiyle de, istenilen her an nakit avans çekebilme fırsatı sunmaktadır. Günlük çekim limiti dahilinde, banka şubelerinden, ATM’lerden ya da internet bankacıığıyla vadesiz hesaba para aktarma yöntemiyle nakit avans çekilebilmektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Paraf Kredi Kartı Başvurusu (başvuru Şartları, Faiz Oranları)

 

 

Garanti Bankası Bonus Kredi Kartı Aidatı

Bankalara getirilen yasal düzenlemeler sonucunda, kredi kartlarının kullanımında yıllık ücret kesilmesine mani olunmuştur. Bu düzenlemeyi ilk uygulayan bankalardan biri olan Garanti Bankası Bonus kredi kartı aidatı için herhangi bir ücret kesimi yapmaz. Önceden alınan kart masrafları için  Bonus kredi kartı aidatını geri almak isteyen kullanıcılar, banka şubeleri ya da çağrı merkezleri aracılığıyla, kart aidatını geri alma talebi oluşturmaları gerekmektedir.

Garanti Bankası Bonus Kredi Kartı İnternet Alışverişine Açma

Bonus kredi kartını internet alışverişi için açtırmak isteyen kart kullanıcıları, 444 0 333 çağrı merkezi üzerinden, internet bankacılığını kullanarak ya da banka şubelerinden, kart kullanımını internet alışverişine açtırma onayı vermeleri gerekmektedir. Bu yollar aracıyla iletilen taleplere hızlı bir şekilde onay verildikte sonra, kart kullanımı internet alışverişine açılır.

Garanti Bankası Kredi Kartı Kapatma

Kredi kartı tamamen kullanıma kapatılmak ya da çalıntı – kayıp kart durumlarında  Bonus kredi kartını kapatmak için talep oluşturulması gerekmektedir. Bunun için de çağrı merkezi aranmalı ya da en yakın banka şubesine gidilmelidir. Kayıp – çalıntı kartlar, anında kapatılır ve kart kullanıcısına yeni bir bir kart göndeirlir. Kart, kullanıma tamamen kapatılacaksa, var olan borç ya da taksitlerin de kapatılması gerekmektedir.

Garanti Bankası Bonus Kredi Kartı Avantajları

Bonus kredi kartı kampanyaları arasında; müşterilerine özel olarak düzenli indirim sağlama, uçuş mili kazandırma, kazanılan bonus paralarla bedava alışveriş imkanı, yer almaktadır. Bununla birlikte her kredi kartının kişiye özel olarak tasarlanması, Garanti Bankası ayrıcalığı olmaktadır.

 

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.