Garanti Bankası İstanbul Ümraniye Şubesi Açılış Saati

 
Garanti Bankası İstanbul Ümraniye Şubesi  Açılış Saati
 

Garanti Bankası İstanbul Ümraniye Şubesi, Garanti Bankası’nın Anadolu yakasında bulunan şubelerinden biri olmaktadır. Ümraniye şubesinden hafta içi 9.00 – 17.00 saatleri arasında hizmet alınabilir. Öğle tatlli 12.30 ile 13.30 saatleri arasındadır. Hafta sonu şube hizmeti alınamamaktadır. İster hafta içi ister hafta sonu olsun, Garanti Bankası’nın tüm hizmetleri için 444 0 333 numaralı telefon numarası aranak müşteri temsilcileriyle görüşme sağlanabilir. Yine tüm hizmetlere www.garanti.com.tr resmi internet adresi üzerinden internet bankacılığının kullanılmasıyla ulaşılabilir.

   

Garanti Bankası İstanbul Ümraniye Şubesi’nin Adresini (Nerede?) merak edenler için açık adres; Atatürk Mahallesi Alemdağ Caddesi No:95/A Ümraniye -İstanbul olmaktadır. Garanti Bankası İstanbul Ümraniye Şubesi’nin telefon numarası 0216 522-67 – 00’dır. Ümraniye şubesi fax numarası da 0216 522 67 40 olmaktadır.

Garanti Bankası İstanbul Ümraniye Şubesi’nin Kodu 165’tir. İstanbul Ümraniye şubesinde açılmış bir hesaba para göndermek için Garanti Bankası’nın 62 nolu kodu ile şube kodu tanımlamasını yapmak gerekir. Para gönderme işlemi uluslararası olacaksa tüm şubeler için geçerli olan “TGBAT RIS” kodu kullanılmalıdır.

937 şubeyle Türkiyede 78 ilde hizmet veren Garanti Bankası, 1946 yılından bu yana müşterileriyle buluşmaktadır. Uluslararası bankacılıkta 8 şubesiyle yer alan bankanın müşteri sayısı ise 15 milyonun üzerindedir. Türkiye’nin en büyük ikinci özel bankası olan Garanti Bankası, tüm hizmetlerini 19 binin üzerindeki çalışanıyla müşterilerine ulaştırmaktadır.

 

 

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.