Garanti Bankası İstanbul Ümraniye Şerifali Şubesi. Açılış Saati

 
Garanti Bankası İstanbul Ümraniye Şerifali Şubesi.  Açılış Saati
 

Garanti Bankası İstanbul Ümraniye Şerifali Şubesi, İstanbul Anadolu yakasında bulunan, Garanti Bankası’nın Ümraniye ilçe şubelerinden biridir. Şubeden hafta içi her gün saat 9.00 ile 17.00 arasında hizmet alınabilir. 12.30 ile 13.30 saatleri arası şubenin öğle tatili saatleridir. Hafta sonu hizmet sunmayan Garanti Bankası, ihtiyaç duyulan her an müşterilerinin ulaşmasını sağlayan telefon ve internet bankacılığı hizmetlerini sunmaktadır. İstenilen her an 444 0 333 numarası üzerinden telefon bankacılığı hizmetinden; www.garanti.com.tr adresi üzerinden de internet bankacılığı hizmetinden yararlanılabilir.

   

Garanti Bankası İstanbul Ümraniye Şerifali Şubesi’nin Adresini (Nerede?) açık adres şeklinde vermek gerekirse; Mehmet Akif Mahallesi Tavukçuyolu Caddesi No:126/B İstanbul- Ümraniye.  Garanti Bankası İstanbul Ümraniye Şerifali Şubesi’nin telefon numarası 0216 645 35 00 şeklindedir. Şube ile faks yoluyla iletişim kurulmak istendiğinde ise 0216 645 35 20 numarası kullanılmalıdır.

Garanti Bankası İstanbul Ümraniye Şerifali Şubesi’nin Kodu 1262 olmaktadır. Şubeye ait bir hesaba para gönderimi sırasında, şube kodu ve de Garanti Bankası’nın kodu tanımlanmalıdır. Para transferi uluslararası yapılmak istendiğinde ise tüm şubeler için geçerli olan ‘‘TGBAT RIS’’ kodu kullanılmalıdır.

Ankara’da 1946 yılında kurulan Garanti Bankası, Türkiye’de 78 ilde 937 şubeyle hizmet vermektedir. Yurt dışındaki 8 şubesiyle uluslararası bankacılık hizmeti de sunan Garanti Bankası, Türkiye’nin en büyük özel ikinci bankasıdır. 15 milyondan fazla müşterisine 19 binin üzerinde çalışanıyla hizmet vermektedir.

 

 

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.