Garanti Bankası İstanbul Ümraniye Santral Şubesi Açılış Saati

 
Garanti Bankası İstanbul Ümraniye Santral Şubesi  Açılış Saati
 

Garanti Bankası İstanbul Ümraniye Santral Şubesi, bankanın Anadolu yakasında Ümraniye ilçesinde bulunan bir şubedir. 9.00 ile 17.00 saatleri arasında hafta içi her gün şubeden hizmet alınabilir. Hafta içi 12.30 ile 13.30 saatleri arası, bankanın öğle saatidir. Bu saatler aralığında işlem yapılmaz. Hafta sonu ise şube hizmet vermemektedir. Hafta sonu ya da hafta içi şubeye gitmeden Garanti Bankası işlemleri 444 0 333 müşteri hizmetleri aracılığıyla ya da www.garanti.com.tr  adresi üzerinden intenet bankacılığının kullanılmasıyla yapılabilir.

   

Garanti Bankası İstanbul Ümraniye Santral Şubesi’nin Adresini (Nerede?) tam olarak öğrenmek isteyenler için Atatürk Mahallesi Sütçü İmam Caddesi No:33/A açık adresi verilmektedir. Garanti Bankası İstanbul Ümraniye Santral Şubesi’nin telefon numarası 0216  524-35- 50’dir. Şubeye ait faks numarası 0216 524-35- 80 olmaktadır.

Garanti Bankası İstanbul Ümraniye Santral Şubesi’nin Kodu 759’dur. Şubede açılmış bir hesaba para gönderilmesi istendiğinde, Garanti Bankası kodu 62 ve de şube kodu tanımlanmalıdır. Para gönderme işlemi uluslararası yapılacaksa bankanın “TGBAT RIS” kodu tüm şubeler için kullanılabilmektedir.

Türkiye’de 78 şehirde 937 şube ile hizmet veren Garanti Bankası, yurt dışında da 8 şubesiyle müşterilerine ulaşmaktadır. 1946 yılında Ankara’da kurulan Garanti Bankası, özel bankalar içinde Türkiye’nin ikinci en büyük bankasıdır. 15 milyonun üzerinde müşteriye sahip olan Garanti Bankası, 19 binin üzerinde çalışanıyla hizmet vermektedir.

 

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.