Garanti Bankası İstanbul Ümraniye İmes Ticari Şubesi Nasıl Gidilir

 
Garanti Bankası İstanbul Ümraniye İmes Ticari Şubesi Nasıl Gidilir
 

Garanti Bankası İstanbul Ümraniye İmes Ticari Şubesi, İstanbul’un Anadolu yakasında yer almaktadır. Hafta içi hizmet veren banka şubesinin çalışma saatleri, sabah 9.00 ile akşam 17.00 arasındadır. Öğlen 12.30 – 13.30 arası öğle tatili olduğu için herhangi bir işlem yapılamamaktadır. Banka şubesi hafta sonu hizmet vermemektedir. Banka şubesinde halledilebilen işlemler Garanti Bankası’sının sunduğu telefon bankacılığı ile de gerçekleştirilebilir. 444 0 333 numarası üzerinden telefon bankacılığı hizmetinden yararlanılabilinir. Telefon bankacılığı haricinde Garanti Bankası’nın sunduğu internet bankacılığı hizmetinden de yararlanılabilinir. www.garanti.com.tr adresi üzerinden Garanti Bankası işlemleri yapılabilmektedir.

   

Garanti Bankası İstanbul Ümraniye İmes Ticari Şubesi adresini ( Nerede?) tam olarak vermek gerekirse; Esenşehir Mahallesi İmes C -301 Sokak No:5 İstanbul- Ümraniye şeklindedir. Garanti Bankası İstanbul Ümraniye İmes Ticari Şubesi’nin telefon numarası 0216 528-02-00’dır. Banka şubesinin fax numarası da 0-216 528-02-20 olmaktadır.

Garanti Bankası İstanbul Ümraniye İmes Ticari Şubesi’nin Kodu 1616’dır. Şuebeye bağlı bir hesaba para aktarımı yapmak için Garanti Bankası’na ait 62 banka kodunu ve de şubenin kodunu tanımlamak gerekmektedir. Eğer para aktarımı uluslararası olacak şekilde yapılacaksa, bankanın “ TGBAT RIS” kodu kullanılmaldır. Bu kod, tüm şubeler için geçerlidir.

Türkiye’nin en büyük bankaları arasında yer alan Garanti Bankası, 78 şehirde 937 şube ile hizmet vermektedir. 8 adet de yurt dışı şubesi bulunan banka, 1946 yılından bu yana hizmet vermektedir. Türkiye’nin 2.en büyük bankası olma özelliğine sahip Garanti Bankası, 19 binden fazla çalışanıyla 15 milyonun üstünde müşteriye ulaşmaktadır.

 

 

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.