Garanti Bankası İstanbul Ümraniye Ihlamurkuyu Şubesi

 
Garanti Bankası İstanbul Ümraniye Ihlamurkuyu Şubesi
 

Garanti Bankası Ihlamurkuyu Şubesi, bankanın İstanbul Anadolu yakasında yer alan Ümraniye ilçesinde bulunan şubelerinden birisidir. Şubenin hizmet saatleri 09.00-17.00 saatleri arasında müşterilerine hizmet vermektedir. Ihlamurkuyu Şubesi 12.30 ile 13.30 saatleri arasında öğle molası haricinde gün boyu kesintisiz sunduğu hizmetleriyle müşterilerini memnun etmektedir. Şube, cumartesi ve pazar günleri hizmet vermemektedir. Ihlamurkuyu Şubesi’nin çalışma saatleri dışında Garanti Bankası aracılığıyla tamamlamak istediğiniz işlemlerinizi 444 0 333 numaralı telefondan Garanti Bankası müşteri hizmetleriyle irtibata geçerek ya da internet üzerinden bankanın resmî web adresi www.garanti.com.tr adresini kullanarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

   

Garanti Bankası Ihlamurkuyu Şubesi’nin adresini ve konumunu merak ediyorsanız, şube Ihlamurkuyu Mah. Alemdağ Cad. Güngördü İş Hanı No: 257, 34771 Ümraniye/İstanbul adresinde yer almaktadır. Garanti Bankası Ihlamurkuyu Şubesi’nin telefon numarası 0216 528 53 00’dır. Ihlamurkuyu şubesinin faks numarası ise 0216 528 53 40’dır.

Garanti Bankası Ihlamurkuyu Şubesi’nin kodu olan 1162’yi, şubedeki bir hesaba para transferi işlemi sırasında Garanti Bankası’nın banka kodu olan 62 ile birlikte tanımlamanız gerekmektedir. Para transferi işleminiz uluslararası ise bankaya ait ‘‘TGBAT RIS’’ kodunu bankanın tüm şubeleri için kullanarak, transfer işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Garanti Bankası, Türkiye’nin 78 ilinde bulunan 937 şubesiyle, yurtdışında bulunan 8 şubesiyle hizmet vermektedir. 1946 yılından beri Türkiye’de faaliyet gösteren Garanti bankası 19 binden fazla çalışanı ile 15 milyondan fazla müşterisine hizmet vermektedir.

 

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.