Garanti Bankası İstanbul Ümraniye Çarşı Şubesi Nasıl Gidilir

 
Garanti Bankası İstanbul Ümraniye Çarşı Şubesi Nasıl Gidilir
 

Garanti Bankası İstanbul Ümraniye Çarşı Şubesi, İstanbul Anadolu yakasında bulunan Ümraniye ilçesinin şubesidir. Hafta içi saat 9.00 ile 17.00 arasında banka şubesinden tüm işlemler yapılabilir. Öğle tatili saati 12.30 ile 13.30 arası olan Garanti Bankası’ndan hafta sonu hizmet alınamamaktadır. Banka şubelerinden gerçekleştirilen tüm işlemler, www.garanti.com.tr resmi internet adresinin ziyaret edilip, internet bnkacılığının kullanılmasıyla da yapılabilir. 444 0 333 numarası üzerinden müşteri temsilcileriyle iletişime geçilip, telefon bankacılığı hizmetinden yararlanarak tüm banka işlemleri yapılabilir.

   

Garanti Bankası İstanbul Ümraniye Çarşı Şubesi’nin Adresini (Nerede?) net bir şekilde belirtmek gerekirse; Atatürk Mahallesi Sütçü İmam Caddesi No:121 Ümraniye – İstanbul olmaktadır. Garanti Bankası İstanbul Ümraniye Çarşı Şubesi’nin telefon numarası 0216 522 15 00’dır. Fax aracılığıyla şubeyle iletişim kurulmak istendiğinde 0216 522 15 20 numarası kullanılmalıdır.

Garanti Bankası İstanbul Ümraniye Çarşı Şubesi’nin Kodu 1432 olmaktadır. Şubede açılmış bir hesaba para yollanması istendiğinde şube koduyla birlikte Garanti Bankası’nın 62 numaralı kodu tanımlanmalı ve para gönderimi bu şekilde yapılmalıdır. Uluslararası para transferinde ise bankanın tüm şubeleri için kullanılabilen “TGBAT RIS” kodu kullanılmalıdır.

Türkiye’nin en büyük ikinci özel bankası olan Garanti Bankası, Türkiye’de  937 ve yurt dışında da 8 şubesiyle hizmet vermektedir. 78 şehirde faaliyetlerini yürüten Garanti Bankası, Ankara’da 1946 yılında kurulmuştur. 19 binin üzerindeki çalışanıyla hizmet veren Garanti Bankası’nın müşteri sayısı ise 15 milyonun üzerindedir.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.