Garanti Bankası İstanbul Pendik Şubesi Nerede

 
Garanti Bankası İstanbul Pendik Şubesi Nerede
 

Garanti Bankası İstanbul Pendik Şubesi, Anadolu yakasında hizmet sunan bir şubedir. Hafta sonları hizmete kapalı olan şube, hafta içi 9.00 – 17.00 arasında hizmet vermektedir. Şubenin öğle tatili saat aralığı ise 12.30 – 13.30 olmaktadır. Banka şubeleri üzerinden gerçekleştirilen tüm işlemler internet bankacılığı ya da telefon bankacılığı aracılığıyla da yapılabilir. İnternet bankacılığı için bankanın resmi internet adresi www.garanti.com.tr adresi ziyaret edilmelidir. Telefon bankacılığı hizmeti için de 444 0 333 numaralı hat üzerinden müşteri temsilcileriyle iletişime geçilmelidir.

   

Garanti Bankası İstanbul Pendik Şubesi’nin Adresini (Nerede?) açık adres şeklinde belirtilirse; Batı Mahallesi İsmetpaşa Caddesi No:6/A Pendik – İstanbul olmaktadır. Garanti Bankası İstanbul Pendik Şubesi’nin telefon numarası 0 (216) 585-16 00 şeklindedir. Fax yoluyla irtibata geçilmek istenildiğinde 0 (216) 585-16 40 numarası kullanılır.

Garanti Bankası İstanbul Pendik Şubesi’nin Kodu 137’dir. Pendik şubesinden açılmış bir hesaba para transferi yapmak için şube koduyla birlikte Garanti Bankası’nın 62 numaralı banka kodunun tanımlanması gerekir. Para transfer işlemi, tüm şubeler için geçerli olmak üzere ‘‘TGBAT RIS’’ kodunun kullanılmasıyla, uluslar arası işlem olarak yapılabilir.

Türkiye’de 1946 yılından bu yana hizmet veren Garanti Bankası ilk olarak Ankara’da kurulmuş ve günümüze kadar hizmet verdiği il sayısını 78’e çıkarmıştır. 937 yurt içi ve 8 yurt dışı şubesi aracılığıyla müşterilerine ulaşmaktadır. Ulaştığı müşteri sayısı 15 milyonun üzerinde olan banka, 19 binden fazla çalışanıyla hizmet vermektedir. Tüm bu özellikleri Garanti Bankası’nın Türkiye’nin en büyük ikinci özel bankası olmasını sağlamıştır.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.