Garanti Bankası İstanbul Pendik Kaynarca Şubesi Nerede

 
Garanti Bankası İstanbul Pendik Kaynarca Şubesi Nerede
 

Garanti Bankası İstanbul Pendik Kaynarca Şubesi, Anadolu yakasının Pendik ilçesinde hizmet veren bir şubedir. Banka şubesinin çalışma günleri hafta içi olup, hafta sonu banka şubesi kapalıdır. Hafta içi çalışma saatleri 9.00 – 17.00 arasında olup; 12.30 – 13.30 saatleri öğle tatili olmaktadır. Şubeler aracılığıyla yapılmak istenen işlemler telefon ve internet bankacılığı hizmetlerinin kullanılmasıyla da gerçekleşebilir . Telefon bankacılığı için 444 0 333 numarası aranarak müşteri temsilcileri aracılığıyla bankacılık işlemleri yapılır. İnternet bankacılığı hizmeti içinse www.garanti.com.tr adresi ziyaret edilerek, internet üzerinden bankacılık işlemleri yapılabilmektedir.

   

Garanti Bankası İstanbul Pendik Kaynarca Şubesi’nin Adresini (Nerede?) Fevzi Çakmak Mahallesi Cemal Gürsel Caddesi No:109/A Pendik – İstanbul olarak belirtebiliriz. Garanti Bankası İstanbul Pendik Kaynarca Şubesi’nin telefon numarası 0 (216) 585-25 00 iken fax numarası da 0 (216) 585-25 40 olmaktadır.

Garanti Bankası İstanbul Pendik Kaynarca Şubesi’nin Kodu 875’tir. Kaynarca şubesi üzerinden açılmış hesaplara para transfer etmek için bu kodu ve de 62 numaralı Garanti Bankası’nın banka kodu kullanılmalıdır. Uluslar arası para transferinde ise tüm şubeler için kullanılan ‘‘TGBAT RIS’’ kodu kullanılmalıdır.

Türkiye’de 1946 yılından bu yana hizmet veren Garanti Bankası, bankacılık sektörünün en önemli bankalarından biridir. 78 ildeki 937 şubesiyle hizmet sunan banka, tüm hizmetleri sonucu 15 milyonun üzerinde müşteriye ulaşmıştır. 8 yurt dışı şubesi de bulunan banka, 19 binden fazla çalışanıyla faaliyetlerini yürütmektedir.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.