Garanti Bankası İstanbul Pendik Esenyalı Şubesi Kapanış Saati

 
Garanti Bankası İstanbul Pendik Esenyalı Şubesi Kapanış Saati
 

Garanti Bankası İstanbul Pendik Esenyalı Şubesi, bankanın Anadolu yakasında hizmet veren bir şubesidir. Şubenin hafta içi çalışma saatleri 9.00 – 17.00’dır. Hafta sonu şube kapalıdır. Şube çalışma saatleri içinde 12.30 – 13.30 saatleri, öğle tatili arasıdır. Banka şubeleri üzerinden yapılmak istenen tüm işlemler 444 0 333 numarası aranarak telefon bankacılığı hizmetinden yararlanılmasıyla da yapılabilir. İstenilen gün ve saatte yararlanılan bu hizmetin yanında, internet bankacılığı hizmeti de kullanılabilir. Yine istenilen gün ve saatte www.garanti.com.tr adresi ziyaret edilerek, istenilen işlemler internet üzerinden hızlı ve kolay bir biçimde yapılabilir.

   

Garanti Bankası İstanbul Pendik Esenyalı Şubesi’nin Adresini (Nerede?) mektup adresi olarak belirtmek gerekirse; Fatih Mahallesi Cumhur Caddesi No:116/A Pendik – İstanbul olacaktır. Garanti Bankası İstanbul Pendik Esenyalı Şubesi’nin telefon numarası 0 (216) 585-19 50 olurken fax numarası da 0 (216) 585-19 70 olmaktadır.

Garanti Bankası İstanbul Pendik Esenyalı Şubesi’nin Kodu 1478’dir. Para transfer işlemi bu şubeden açılmış bir hesaba yapılmak istendiğinde, şube koduyla Garanti Bankası’na ait 62 banka kodunun girilmesi gerekmektedir. Para gönderim işlemi uluslar arası  yapılmak istendiğinde, bankanın tüm şubeleri için geçerli olan ‘‘TGBAT RIS’’ kod numarasının girilmesi gerekir.

1946 yılından bu yana hizmet veren Garanti Bankası, 15 milyonun üzerinde müşteri ağına sahiptir. 8 yurt dışı şubesiyle birlikte, 78 şehirde 937 şubeyle hizmet sunmaktadır. Tüm bu hizmeti ise 19 binden fazla çalışanıyla ulaştırmaktadır. Belirtilen tüm özellikleri sonucu Garanti Bankası, günümüzde Türkiye’nin en büyük ikinci özel bankası olmuştur.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.