Garanti Bankası İstanbul Küçükçekmece Tepeüstü Şubesi Kapanış Saati

 
Garanti Bankası İstanbul Küçükçekmece Tepeüstü Şubesi Kapanış Saati
 

Garanti Bankası Tepeüstü Şubesi, İstanbul’un Avrupa yakasında, Küçükçekmece ilçesindeki şubelerden biridir. Şubenin mesai saatleri 09.00-17.00 saatleri arasındadır. 12.30 ile 13.30 saatleri arasında öğle molası verilmektedir. Hafta sonu günleri, mesai günlerine dahil değildir. Hafta sonunda ya da mesai saatleri dışında işlem yapmak isteyen banka müşterileri, telefon bankacılığı ya da internet bankacılığı hizmetlerini kullanabilir. 444 0 333 numaralı telefon, Garanti Bankası müşteri temsilcilerine ulaşabileceğiniz numaradır. İnternet bankacılığı için ise www.garanti.com.tr adresi ziyaret edilebilir.

   

Garanti Bankası Tepeüstü Şubesi’nin Adresini (Nerede?) öğrenmek ve şubeyi ziyaret etmek isteyenler için şube adresi: Cumhuriyet Mahallesi, İnönü Caddesi, No: 51/B’dir. Garanti Bankası Tepeüstü Şubesi’nin telefon numarası (0212) 411 48 00 üzerinden, mesai saatleri içerisinde şube ile iletişime geçilebilir.

Garanti Bankası Tepeüstü Şubesi’nin Kodu 1245’dir. Para transferleri sırasında banka kodu ve şube kodu kullanılmaktadır. Garanti Bankası’nın banka kodu ise 62’dir. Özellikle de ATM üzerinden gerçekleştirilen işlemlerde bu kodlara ihtiyaç duyulabilir. Uluslararası para transferi işlemleri için kullanılması gereken kod ‘‘TGBAT RIS’’ olarak girilebilir.

Garanti Bankası, Türkiye’nin bankacılık sektöründe önde gelen isimler arasındadır. Toplam 78 ilde 937 şubesiyle hizmetlerine devam etmektedir. 1946 kuruluş yılı ile, ülkenin köklü firmaları arasındadır. Yurt dışında bulunan 8 şube ile uluslararası hizmet de vermektedir. 19 binden fazla çalışanı ile müşterilerinin isteklerini karşılayabilmektedir.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.