Garanti Bankası İstanbul Esenyurt Şubesi Açılış Saati

 
Garanti Bankası İstanbul Esenyurt Şubesi  Açılış Saati
 

Garanti Bankası Esenyurt Şubesi, İstanbul Esenyurt’ta hizmet vermektedir. 09.00-17.00 saatleri arasında müşterilere aktif olarak hizmet sağlanmaktadır. Şube, 12.30 ile 13.30 saatleri arasında öğle molası vermektedir. Hafta sonunda şubeden hizmet almak mümkün olamamaktadır. Şubenin mesai saatleri dışında bankacılık işlemlerini gerçekleştirmenin farklı yolları bulunmaktadır. Müşteriler, 444 0 333 numaralı telefondan Garanti Bankası müşteri hizmetleriyle iletişime geçebilir. İnternet bankacılığı ile işlem yapmak isteyenler, müşteri numaraları ve şifreleri ile birlikte www.garanti.com.tr adresinden giriş yapabilirler.

   

Garanti Bankası Esenyurt Şubesi’nin Adresini (Nerede?) öğrenmek şubeyi daha kolay bulmanıza yardımcı olabilir. Şube adresi: Fatih Mahallesi, Doğan Araslı Bulvarı, No: 109/B şeklindedir. Garanti Bankası Esenyurt Şubesi’nin telefon numarası (0212) 622 39 00’dır.

Garanti Bankası Esenyurt Şubesi’nin Kodu 784 olarak belirlenmiştir. Garanti Bankası’nın banka kodu olan 62 ile birlikte kullanılarak, farklı şubelerdeki hesaplara para transferi gerçekleştirilebilir. Ülkeler arası bir para transferi söz konusu ise bankaya ait ‘‘TGBAT RIS’’ kodu kullanılmalıdır.

Garanti Bankası, 2014 yılından itibaren Türkiye’nin en büyük ikinci bankası olarak anılmaktadır. 78 ilde 937 şubesi ile müşterilerine etkili bir hizmet sağlamaktadır. Yurt dışında bulunan 8 şubesi ile hizmet alanının uluslararası boyuta çıkarmıştır. 1946 yılında kurulan banka, 19 binden fazla çalışana sahiptir. 15 milyondan fazla müşterisi bulunmakta ve kurulduğu yıldan itibaren bu sayıyı her geçen yıl daha da arttırmaktadır.

 

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.