Garanti Bankası İstanbul Esenyurt Hadımköy Şubesi Açılış Saati

 
Garanti Bankası İstanbul Esenyurt Hadımköy Şubesi  Açılış Saati
 

Garanti Bankası Hadımköy Şubesi, İstanbul Esenyurt ilçesinde hizmet veren banka şubelerinden birisidir. Şubenin hafta içi çalışma saatleri 09.00-17.00 saatleri arasındadır. 12.30 ile 13.30 saatleri arasında öğle molası verildiğinden, yapılacak işlemlerin bu saatlere denk getirilmemesine dikkat edilmelidir. Hafta sonu şubeler çalışmamaktadır. Şubenin mesai saatleri dışında bankadan hizmet alabilmek için 444 0 333 numaralı telefondan Garanti Bankası müşteri hizmetleri ile görüşülebilir. İnternet bankacılığı, telefon bankacılığından daha hızlı ve etkili bir hizmet sunmaktadır. www.garanti.com.tr adresinden, internet bankacılığı için sisteme giriş yapılabilir.

   

Garanti Bankası Hadımköy Şubesi’nin Adresini (Nerede?) mahalle ve cadde olarak öğrenmek isteyenler için şube adresi: Çakmaklı Mahallesi, Hadımköy Yolu, No: 194’dür. Garanti Bankası Hadımköy Şubesi’nin telefon numarası da ihtiyaç duyabileceğiniz şube bilgilerinden biridir. (0212) 866 26 00 tuşlanarak, şube çalışanları ile iletişime geçilebilir.

Garanti Bankası Hadımköy Şubesi’nin Kodu para gönderme işlemleri için müşterilerin ihtiyaç duyduğu bilgiler arasındadır. Garanti Bankası’nın banka kodu olan 62’yi ve şubeye ait kod olan 544’ü kullanarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. ‘‘TGBAT RIS’’ kodu ise uluslararası işlemlerde kullanılan bir koddur.

Garanti Bankası, ülkemizde en çok müşterisi olan bankalardan bir tanesidir. 15 milyonun üzerindeki müşterisine, 19 bin çalışanı ile hizmet vermektedir. 78 ilde 937 şube ve yurt dışında 8 adet şubesi bulunmaktadır. Türkiye’nin en büyük ikinci bankası olma unvanını, 2014 yılında kazanmıştır..

 

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.