Garanti Bankası İstanbul Bahçelievler Şubesi Telefonu

 
Garanti Bankası İstanbul Bahçelievler Şubesi Telefonu
 

Garanti Bankası Bahçelievler Şubesi, İstanbul Avrupa yakasında Bahçelievler ilçesinde hizmet veren şubelerden biridir. Bahçelievler Şubesi hizmet saatleri 09.00-17.00 saatleri arasındadır. Şube, 12.30 ile 13.30 zaman dilimi içersinde hizmetine ara vermektedir.  Ayrıca tatil günleri cumartesi ve pazar günler olup, şube iki gün hizmet vermemektedir. Çalışma saatleri haricinde Garanti Bankası hizmetlerinden yararlanmak ve bilgi almak için Garanti Bankası müşteri hizmetleri ile 444 0 333 numaralı telefondan irtibata geçerek, işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Garanti Bankası resmî web adresi www.garanti.com.tr adresinden internet bankacılığı aracılığıyla da işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

   

Garanti Bankası Bahçelievler Şubesi’nin adresini ve nerede olduğunu öğrenmek istiyorsanız, Bahçelievler Şubesi adresi şudur: Bahçelievler Mahallesi, Bahçelievler Mah. İzzettin Çalışlar Cad. Hanımeli Sok. No: 2 D: 1, 34180 İstanbulGaranti Bankası Bahçelievler Şubesi’nin telefon numarası 0212 484 25 50 olup, ulaşabileceğiniz faks numarası ise 0212 484 25 80’dir.

Garanti Bankası Bahçelievler Şubesi’nin kodu 18’dir Garanti Bankası’nın banka kodu 62’dir. Yapacağınız işlem Bahçelievler Şube’sindeki hesaba para gönderme işlemi ise banka kodunu ve şubeye ait kod ile tanımlayarak yapabilirsiniz. Bankaların tüm şubeleri için geçerli olan uluslararası ‘‘TGBAT RIS’’ kodudur.  Uluslararası para transferi yapmanız gerektiğinde bu kodu kullanmanız gerekir.

Garanti Bankası, 1946 yılında hizmet vermeye başlamış şube sayısı gittikçe artarak 78 ilimizde 937 şubeye ulaşmıştır. 19 binden fazla çalışanı bulunan banka, 15 milyondan fazla müşteriye hizmet vermektedir. Türkiye’de hizmet veren bankalar arasında en büyük ikinci banka olarak özel bankalar arasında yerini almaktadır. Yurt dışında hizmet veren 8 şubesi bulunmakta olan Garanti Bankası, hizmetleri ile gittikçe büyüyerek kalitesini arttırmaktadır.

 

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.