Garanti Bankası İstanbul Bahçelievler Şirinevler Şubesi Kaç Kilometre

 
Garanti Bankası İstanbul Bahçelievler Şirinevler Şubesi Kaç Kilometre
 

Garanti Bankası Şirinevler Şubesi; İstanbul Avrupa yakasında, bankanın Bahçelievler ilçesine bağlı şubelerinden birisidir. Şirinevler Şubesi hafta içi her gün 09.00-17.00 saatleri arasında müşterilerine hizmet sunmaktadır. Şube, 12.30 ile 13.30 saatleri arasında öğle molası sebebiyle, bir saatlik olarak hizmetine ara vermektedir. Şube, cumartesi ve pazar günlerinde hizmet vermemektedir. Şirinevler Şubesi’nin hizmete kapalı olduğu zamanlarda ihtiyaç duyduğunuz bankacılık hizmetlerini Garanti Bankası çağrı merkezi olan 444 0 333 numaralı telefon aracılığıyla yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra www.garanti.com.tr Garanti Bankası resmî web sitesinden, online olarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

   

Garanti Bankası Şirinevler Şubesi’nin adresi nerededir merak ediyorsanız, şube adresi şu şekildedir: Hürriyet Mahallesi, Mahmutbey Cad. 1/B, 34188 Bahçelievler/İstanbulGaranti Bankası Şirinevler Şubesi’nin telefon numarası 0212 496 28 00’dır. Şube’ye ait faks numarası 0212 496 28 40’dır.

Garanti Bankası Şirinevler Şubesi’nin kodu 187’dir. Garanti Bankası banka kodu 62 ve şube kodunu tanımlayarak, şubeye ait hesaplardan birine para gönderebilirsiniz. Para transferini uluslararası olarak yapacaksanız, bankanın her şubesinde geçerli olan ‘‘TGBAT RIS’’ kodunu kullanarak, işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Garanti Bankası, kaliteli ve müşteri odaklı hizmet anlayışına sahip 19 binden fazla çalışanı, 937 şubesi ile hizmet vermektedir. Ankara’da 1946 senesinde faaliyete başlayan Garanti Bankası, günümüzde neredeyse Türkiye’nin her yerinde bulunan şubeleri ile 15 milyondan fazla müşterisi bulunmaktadır

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.