Garanti Bankası İstanbul Bahçelievler Şirinevler Meydan Şubesi Açık mı?

 
Garanti Bankası İstanbul Bahçelievler Şirinevler Meydan Şubesi Açık mı?
 

Garanti Bankası Şirinevler Meydan Şubesi, İstanbul Avrupa yakasında bankanın Bahçelievler ilçesinde bulunan şubelerinden biridir. Şube, çalışma saatleri 09.00’da başlar ve 17.00’da sona erer. Şube 12.30 ile 13.30 saatleri arasında öğle molası haricinde tüm gün hizmet sunmaktadır. Şube hafta içi her gün hizmet vermekte olup, cumartesi ve pazar günleri kapalıdır. Şubenin hizmet dışı olduğu zamanlarda bankacılık işlemlerinizi Garanti Bankası çağrı merkezi 444 0 333 numaralı telefondan Garanti Bankası müşteri hizmetleriyle irtibata geçerek yapabilirsiniz. İnternet aracılığıyla ise Garanti Bankası resmî sitesi  www.garanti.com.tr adresi üzerinden işlemlerinizi güvenli bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

   

Garanti Bankası Şirinevler Meydan Şubesi’nin adresini, konumunu merak ediyorsanız; Şirinevler Mahallesi Meriç Sokak No: 6 Bahçelievler/İstanbul adresinde yer almaktadır. Garanti Bankası Şirinevler Meydan Şubesi’nin telefon numarası 0212 496 28 50’dir. Şube’ye ait olan faks numarasına ihtiyaç duyarsanız, numarası 0212 496 28 78’dir.

Garanti Bankası Şirinevler Meydan Şubesi’nin kodu 729’u ve Garanti Bankası kodu olan 62’yi tanımlayarak, şubedeki bir hesaba para göndermek işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Para transferi işlemlerinizi uluslararası olarak gerçekleştireceksiniz Garanti Bankası’na ait olan ‘‘TGBAT RIS’’ kodunu bankanın tüm şubeleri için kullanabilirsiniz.

Garanti Bankası, 1946 senesinde Ankara’da faaliyete başlamış ve günümüzde 78 ilde 937 adet şubesi ile hizmet vermektedir. Günümüzde 15 milyondan fazla müşterisi bulunan Garanti Bankası, 19 binden fazla çalışanı ile ülkemizde faaliyet gösteren özel bankalar arasında ikinci en büyük bankadır.

 

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.