Garanti Bankası İstanbul Bahçelievler Radar/Yenibosna Şubesi Kaçta Açılır

 
Garanti Bankası İstanbul Bahçelievler Radar/Yenibosna Şubesi Kaçta Açılır
 

Garanti Bankası Radar/Yenibosna Şubesi, bankanın İstanbul Avrupa yakasında yer alan Bahçelievler ilçesindeki şubelerinden biridir. Şube, 09.00-17.00 mesai saatleri içinde müşterilerine hizmet vermektedir. Şube, 12.30 ile 13.30 saatleri arasında, öğle molası sebebiyle hizmetlerine 1 saatlik ara vermektedir. Radar/Yenibosna Şubesi hafta sonları hizmet vermemektedir. Şubenin mesai saatleri dışında ve kapalı olduğu zamanlarda bankacılık hizmetlerinden faydalanmak isterseniz 444 0 333 çağrı merkezini arayarak ya da online olarak Garanti Bankası’na ait web sitesi olan www.garanti.com.tr adresine girerek işlemlerinizi güvenle tamamlayabilirsiniz.

   

Garanti Bankası Radar/Yenibosna Şubesi’nin adresinin neresi olduğunu merak ediyorsanız, şube adresi şudur: Atatürk Caddesi Güneşli Yolu No: 5-6 Yenibosna İstanbulGaranti Bankası Radar/Yenibosna Şubesi’nin telefon numarası 0212 604 56 60, faks numarası ise 0212 604 56 80’dir.

Garanti Bankası Radar/Yenibosna Şubesi’nin kodu 1155’dir. Şubeye ait bir hesaba para transferi işlemi yapabilmeniz için şube kodunu ve Garanti Bankası’nın banka kodu olan 62’yi tanımlamalısınız. Para transferi işleminizi uluslararası olarak yapacaksanız bankaya ait ‘‘TGBAT RIS’’ kodunu bankanın tüm şubeleri için tanımlayarak, işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Garanti Bankası, 78 ilde 937 şubeye, yurtdışında 8 şubeye sahip olan bir bankadır. Türkiye’de faaliyet gösteren özel bankalar arasında en büyük ikinci banka olarak hizmet vermektedir. 1946 yılında Ankara’da hizmete başlayan Garanti Bankası, günümüzde 19 bin çalışanı ve 15 milyondan fazla müşterisiyle büyüyerek yoluna devam etmektedir.

 

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.