Garanti Bankası İstanbul Bahçelievler Kuyumcukent Şubesi Kaçta Kapanır

 
Garanti Bankası İstanbul Bahçelievler Kuyumcukent Şubesi Kaçta Kapanır
 

Garanti Bankası Kuyumcukent Şubesi, bankanın İstanbul Avrupa yakasına bağlı Bahçelievler ilçesinde bulunan şubelerindendir. Kuyumcukent Şubesi çalışma saatleri 09.00’da başlamaktadır ve 17.00’de bitmektedir. Şube, öğle molası (12.30 ile 13.30 saatleri arasında) haricinde tüm gün müşterilerine hizmet sunmaktadır. Kuyumcukent Şubesi, hafta sonları kapalı olmaktadır. Şubenin çalışma saatleri ve hafta sonlarında Garanti Bankası’nın bankacılık hizmetlerine ihtiyaç duyarsanız 444 0 333 numaralı çağrı merkezinden müşteri temsilcileri ile görüşerek işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda internet üzerinden, online olarak www.garanti.com.tr adresine girerek işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

   

Garanti Bankası Kuyumcukent Şubesi’nin adresi nerededir merak ediyorsanız, şube adresi Yenibosna Merkez Mah. 29 Ekim Cad. Ladin Sok. Kuyumcukent No: 4/A Bahçelievler/ İstanbul’dur. Garanti Bankası Kuyumcukent Şubesi’nin telefon numarası 0212 496 27 27’dir. Kuyumcukent Şubesi’nin faks numarası 0212 496 27 40’dır.

Garanti Bankası Kuyumcukent Şubesi’nin kodu 301’dir ve bu kodu, bankaya ait olan 62 kodu ile birlikte şubedeki bir hesaba para yatırmak istediğinizde tanımlamalısınız. Para transfer işlemini uluslararası yapmak isterseniz Garanti Bankası’nın her şubesinde geçerli olan ‘‘TGBAT RIS’’ kodunu kullanarak işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Garanti Bankası; Türkiye’nin 78 ilinde 937 şubesi bulunan, 15 milyondan fazla müşterisiyle en büyük bankalar arasında yerini almıştır. 19 binden fazla çalışanı bulunan banka, 1946 yılından beri ülkemizde hizmet vermektedir. Ülkemizde bulunan özel bankalar arasında en büyük ikinci bankadır.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.