Garanti Bankası İstanbul Bahçelievler Barbaros Caddesi Şubesi Telefonla Bağlanma

 
Garanti Bankası İstanbul Bahçelievler Barbaros Caddesi Şubesi Telefonla Bağlanma
 

Garanti Bankası Barbaros Caddesi Şubesi, bankanın İstanbul Avrupa yakasında yer alan Bahçelievler ilçesinde bulunan şubelerinden birisidir. Şube mesai saatleri 09.00-17.00 arasıdır. Şube, 12.30 ile 13.30 saatleri arasında öğle molası hariç gün boyunca müşterilerine hizmet sunmaktadır. Barbaros Caddesi Şubesi hafta içi her gün hizmete açık, cumartesi ve pazar günleri kapalıdır. Şubenin hizmet dışı olduğu zamanlarda bankacılık hizmetlerine ihtiyaç duyarsanız 444 0 333 numaralı çağrı merkezinden, Garanti Bankası müşteri temsilcileri ile görüşerek işlemlerinizi yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra internet üzerinden online olarak Garanti Bankası’na ait resmî web sitesi olan www.garanti.com.tr adresinden de işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

   

Garanti Bankası Barbaros Caddesi Şubesi’nin adresinin nerede olduğunu öğrenmek isterseniz, şube adresi şudur: Siyavuşpaşa Mahallesi, Barbaros Cad. 24/1 Bahçelievler/İstanbulGaranti Bankası Barbaros Caddesi Şubesi’nin telefon numarası 0212 484 27 60’dır. Şube’nin faks numarası ise 0212 484 27 80’dir.

Garanti Bankası Barbaros Caddesi Şubesi’nin kodu 1164’dür. Barbaros Caddesi şubesine ait bir hesaba para göndermek istediğinizde şube kodunu ve Garanti Bankası’na ait 62 kodunu tanımlayarak, işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Para gönderme işlemlerinizi uluslararası olarak gerçekleştireceksiniz, Garanti Bankası’nın tüm şubeleri için geçerli olan ‘‘TGBAT RIS’’ kodunu kullanabilirsiniz.

Garanti Bankası, ülkemizde 19 binden fazla çalışanı ile hem büyük oranda istihdam sağlayan hem de 15 milyondan fazla müşterisine kaliteli hizmet veren bir bankadır. Özel bankalar arasında en büyük ikinci banka olarak hizmet vermektedir. Ülkemizde faaliyette bulunan 937 adet şubesi ve yurtdışında da 8 adet şubesi bulunmaktadır.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.