Garanti Bankası İstanbul Bağcılar Yenibosna Ticari Şubesi Kredi Başvurusu

 
Garanti Bankası İstanbul Bağcılar Yenibosna Ticari Şubesi Kredi Başvurusu
 

Garanti Bankası Yenibosna Ticari Şubesi, bankanın İstanbul Avrupa yakasına bağlı Bağcılar ilçesinde bulunan şubelerinden birisidir. Yenibosna Ticari şubesi, hafta içi her gün 09.00-17.00 saatleri arasında müşterilerine hizmet vermektedir. Şube, gün içerisinde 12.30 ile 13.30 saatlerinde öğle molası verdiği için hizmete kapalı olmaktadır. Aynı zamanda cumartesi ve pazar günleri de kapalıdır. Şubenin çalışma saatleri ve hafta sonlarında Garanti Bankası hizmetlerinden faydalanmak isterseniz; 444 0 333 numaralı telefondan Garanti Bankası müşteri hizmetleriyle irtibata geçebilir ya da internet üzerinden ise bankanın resmî web adresi www.garanti.com.tr sitesi aracılığıyla işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

   

Garanti Bankası Yenibosna Ticari Şubesi’nin adresinin nerede olduğunu merak ediyorsanız, şube adresi şudur: Evren Mah. Bahar Cad., 34212 Bağcılar/İstanbulGaranti Bankası Yenibosna Ticari Şubesi’nin telefon numarası 0212 410 20 00 ve faks numarası 0212 410 20 20’dir.

Garanti Bankası Yenibosna Ticari Şubesi’nin kodu 304’ olarak hizmet vermektedir. Şubeye ait bir hesaba para transferi işlemi yapmak istediğinizde Garanti Bankası’nın banka kodu olan 62’yi ve şubeye ait kodu tanımlayarak, transfer işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Yapacağınız para transferi uluslararası ise Garanti Bankası’nın her şubesinde geçerli olan ‘‘TGBAT RIS’’ kodunu kullanarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ülkemizde özel bankalar arasında hizmet veren en büyük ikinci banka olan Garanti Bankası, 1946 yılından beri faaliyet göstermektedir. Türkiye’nin 78 ilinde bulunan 937 şubeye sahip olan ve yurtdışında da 8 şube ile faaliyet gösteren Garanti Bankası, kaliteli ve güvenilir hizmetleriyle müşterilerini memnun etmektedir.

 

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.