Garanti Bankası İstanbul Bağcılar Şubesi

 
Garanti Bankası İstanbul Bağcılar Şubesi
 

Garanti Bankası Bağcılar Şubesi, İstanbul Avrupa yakasının Bağcılar ilçesinde hizmet vermektedir. Diğer Garanti Bankası şubelerinde olduğu gibi, 09.00-17.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. 12.30 ile 13.30 saatleri, öğle arası olarak belirlenmiştir. Hafta sonu, şubelerin tatilde olduğu günlerdir. Bu günlerde ya da şubenin mesai saatleri dışında 444 0 333 numaralı telefondan Garanti Bankası müşteri hizmetleriyle konuşarak, işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. İnternet bankacılığını da 7/24 kullanmak mümkündür. www.garanti.com.tr adresi, bankanın resmi internet sitesidir.

   

Garanti Bankası Bağcılar Şubesi’nin Adresini (Nerede?)  Fevzi Çakmak Mahallesi, Osman Gazi Caddesi, No: 79/A’dır. Garanti Bankası Bağcılar Şubesi’nin telefon numarası (0212) 604 17 50’dir.

Garanti Bankası Bağcılar Şubesi’nin Kodu 231 olarak, bankacılık işlemlerinde kullanılmaktadır. Para transferi yapmak isteyenlerin şube kodlarını bilmesi gerekmektedir. Garanti Bankası’nın banka kodu olan 62’yi ve şubeye ait kodu girerek işlemler tamamlanabilmektedir. Yanlış ya da eksik kod kullanılması, işlemlerde hatalara neden olabilmektedir. Uluslararası para transferi işlemleri için ‘‘TGBAT RIS’’ kodu kullanılır.

Türkiye’nin ikinci en büyük özel bankası olan Garanti Bankası, 78 ilde 937 şubesiyle müşterilerine hizmet vermektedir. 2014 yılında kazandığı bu unvan ile büyümeye hızla devam etmektedir. 1946 yılında kurulan banka, Ankara merkezli olarak kurulmuştur. Günümüzde ise yurt dışında bulunan 8 şubesi ile ülkeler arası işlem gerçekleştirebilmektedir. Bankanın 15 milyondan fazla müşterisi bulunmaktadır.

 

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.