Garanti Bankası İstanbul Bağcılar Matbaacılar Sitesi Şubesi Kredi Kartı Başvurusu

 
Garanti Bankası İstanbul Bağcılar Matbaacılar Sitesi Şubesi Kredi Kartı Başvurusu
 

Garanti Bankası Matbaacılar Sitesi Şubesi, İstanbul Avrupa yakasında Bağcılar ilçesinde yer alan Garanti şubelerinden biridir. Matbaacılar Sitesi Şubesi hizmet saatleri hafta içi her gün 09.00-17.00 saatleri arasındadır. Şube, 12.30 ile 13.30 saatleri arasında öğle molası haricinde gün boyunca hizmet sunmaya devam etmektedir. Şube, hafta içi her gün hizmet verirken hafta sonları kapalı olmaktadır. Şubenin çalışma saatleri ve hafta sonları dışında yapmak istediğiniz işlemler için Garanti Bankası çağrı merkezi 444 0 333’ü arayarak veya Garanti Bankası resmî web sitesi www.garanti.com.tr adresinden işlemlerinizi hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

   

Garanti Bankası Matbaacılar Sitesi Şubesi’nin nerede olduğunu ve adresini öğrenmek isterseniz, adres şu şekildedir: 100.Yıl Mah. No: 189 D: 190, 3. Cadde Matbaacılar Sitesi, 34218 Bağcılar/İstanbulGaranti Bankası Matbaacılar Sitesi Şubesi’nin telefon numarası 0212 440 26 50 ve faks numarası ise 0212 440 26 80’dir.

Garanti Bankası Matbaacılar Sitesi Şubesi’nin Kodu 650’dir. Şubede açılmış olan bir hesaba para göndermek için şube kodunu ve Garanti Bankası’na ait 62 kodunu tanımlayarak, işlemenizi tamamlamalısınız. Uluslararası para transferi işlemlerinde Garanti Bankası’na özel olan ‘‘TGBAT RIS’’ kodunu bankaya ait tüm şubeler için kullanarak, işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Ülkemizde faaliyet gösteren Garanti Bankası’nın, 15 milyondan fazla müşterisi ve 937 adet şubesi bulunmaktadır. Yurtdışında da 8 adet şubesi bulunan Garanti Bankası, ülkemizde hizmet veren en büyük ikinci banka olma özelliğiyle kalitesini her geçen gün arttırmaktadır.

 

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.