Garanti Bankası İstanbul Bağcılar İstoç Şubesi Ticari Hesap Açma

 
Garanti Bankası İstanbul Bağcılar İstoç Şubesi Ticari Hesap Açma
 

Garanti Bankası Bağcılar İstoç Şubesi, bankanın İstanbul ilinin Avrupa yakasında, Büyükşehir Belediyesi sınırları içerisinde yer alan Bağcılar ilçesinde yer alan şubelerinden birisidir. İstoç Şubesi, açılış saati 09.00, kapanış saati 17.00 olarak hizmet vermektedir. Garanti İstoç Şubesi gün içerisinde yalnızca bir saatlik öğle molası sebebiyle 12.30-13.30 saatleri arası hizmete kapalıdır. Şube, hafta içi her gün hizmet sunmaya devam ederken, cumartesi ve pazar günleri hizmet vermemektedir. Şubenin hafta içi çalışma saatleri dışında Garanti Bankası Bankacılık hizmetlerine ihtiyaç duyarsanız 444 0 333 numaralı çağrı merkezinden Garanti Bankası müşteri temsilcileri ile irtibata geçerek işlemlerinizi halledebilirsiniz. İnternet üzerinden online olarak www.garanti.com.tr web sitesini ziyaret ederek bankacılık işlemlerinizi kolayca ve hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

   

Garanti Bankası İstoç Şubesi’nin adresini, nerede olduğunu merak ediyorsanız, şubenin açık adresi şu şekildedir: Mahmutbey Mah. 17. Yol, 34218 Bağcılar/İstanbul. Garanti Bankası İstoç Şubesi’nin telefon numarası 0212 604 18 50’dir. İstoç Şubesi’nin faks numarası ise 0212 604 18 80’dir. Garanti Bankası İstoç Şubesi’nin Kodu 359’dur. İstoç Şube’sinden açılmış bir hesaba para göndermek isterseniz Garanti Bankası’nın banka kodu 62’yi ve şubeye ait kod olan 359’u girerek para transferi işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Uluslararası para transferleri için ‘‘TGBAT RIS’’ kodunu Garanti bankasının tüm şubeleri için kullanarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Tüm bankacılık işlemlerinizde en kolay ve hızlı çözümleri sunan ve her geçen gün hizmetlerinin kalitesini arttırmak için çalışan Garanti Bankası, Türkiye’de faaliyet gösteren en büyük ikinci bankadır.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.