Garanti Bankası İstanbul Bağcılar Bakırköy Kurumsal Şubesi Nasıl Gidilir

 
Garanti Bankası İstanbul Bağcılar Bakırköy Kurumsal Şubesi Nasıl Gidilir
 

Garanti Bankası Bakırköy Kurumsal Şubesi, İstanbul Avrupa yakasının Bağcılar ilçesindeki müşterilerine hizmet sağlamaktadır. 09.00-17.00 saatleri arasında, şube ziyaret edilebilmektedir. 12.30 ile 13.30 saatleri öğle arası olması sebebiyle, hizmet verilemeyen saatlerdir. Hafta sonu, şubelerin tüm gün hizmet vermemektedir. 444 0 333 numaralı telefon, Garanti Bankası müşteri hizmetlerine ulaşmak isteyenlerin kullanabileceği numaradır. İnternet bankacılığını için www.garanti.com.tr adresi ziyaret edilebilir. Hem telefon hem de internet üzerinden, şubelerden destek almaya gerek kalmadan çeşitli işlemler yapılabilmektedir.

   

Garanti Bankası Bakırköy Kurumsal Şubesi’nin Adresini (Nerede?)  merak edenler için şube adresi: 15 Temmuz Mahallesi, Bahar Caddesi, No: 71/A’dır. Garanti Bankası Bakırköy Kurumsal Şubesi’nin telefon numarası (0212) 410 11 00’dır.

Garanti Bankası Bakırköy Kurumsal Şubesi’nin Kodu banka müşterilerine para transfer işlemleri sırasında lazım olmaktadır. 382 kodu ve banka kodu olan 62 kullanılarak, gerçekleştirmek istediğiniz işlemleri rahatlıkla tamamlayabilirsiniz. Şube kodlarında hata olmamasına dikkat edilmelidir. Uluslararası para transferi işlemleri için ‘‘TGBAT RIS’’ kodu girilerek, para gönderimi yapılabilir.

Türkiye’nin önemli bankalarından biri olan Garanti Bankası, günümüzde 15 milyondan fazla insana hizmet vermektedir. 78 ilde toplam 937 şubesi bulunmaktadır. 2014 yılında, Türkiye’nin en büyük ikinci özel bankası olmayı başarmıştır. 1946 yılında, Ankara’da kurulan bir bankadır. Hizmet verdiği süre içerisinde, sürekli büyüme ve gelişme göstermiş ve göstermeye de devam etmektedir.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.