Flexi Card Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır (SMS, İnternet Bankacılığı)

 
Flexi Card Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır (SMS, İnternet Bankacılığı)
 

Flexi kredi kartı Garanti bankasının alternatif olarak sunduğu bir kredi kartıdır. Flexi kredi kartı kullanıcısı olarak bankanın tüm Bonus kampanyalarından faydalanabileceğiniz gibi dilediğiniz kampanyayı seçme hakkınız da bulunuyor. Kartın en önemli özelliği kartın tüm özelliklerini kart sahibinin belirlemesidir.

   

Garanti bankasına ait diğer tüm kredi kartı avantajlarında olduğu gibi Flexi kart sahibi olarak da alışverişlerde sunulan kampanyalardan faydalanabilmektesiniz. Kart sahibi olarak yararlanmak istediğiniz kampanyaları, hesap ekstrenizin tarihlerini ve en önemlisi yıllık kart ücretini de kart sahibi olarak sizin belirleyebiliyor olmanızdır.

Flexi kredi kartına başvur işlemleri için birkaç yöntem bulunmaktadır. Dilerseniz internet üzerinden kart başvurusu yapabilmektesiniz. Garanti bankasının kendi internet sayfası üzerinden kredi kartı başvuru işlemlerini hızlı ve güvenilir şekilde yapabilmektesiniz.

Bir diğer yöntem ise şubelerdir. Bulunduğunuz ilde dilediğiniz şubeye giderek kart başvuru işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

Teknolojinin son kullanım alanı olan cep telefonları aracılığıyla da kart başvurusu yapabilmektesiniz. Garanti bankasının cep şubesini kullanarak da başvuru işlemleri yapılmaktadır.

Son olarak Garanti bankasının alo garanti uygulamasını kullanarak da kart başvurunuzu yapabilirisiniz. Yapmanız gereken bankaya ait olan 444 0 333 numarasını tuşlamak. Ardından Flexi kart başvurusu için sırasıyla 1-5-2-1 numaralarını tuşlayarak direk olarak başvuru işlemine başlayabilirsiniz.

Flexi Kredi Aidatı

Flexi kredi kartı aidatı ne kadar sorusu kart almak isteyenler için önemli bir sorudur. Türkiye’de hemen hemen her kredi kartı için farklı tutarlarda olmak üzere yıllık belirli ödemeler yapılır.

Garanti bankası bu konuda müşterilerinin rahatlıkla kart kullanabilmesi adına Flexi kartı çıkarmıştır. Flexi kart sahibi olarak Flexi kredi kartı yıllık ücreti ilk yıl ödenmemektedir.

Çıktığı günden bugüne kullanıcıların en beğendiği kart olma özelliğine sahiptir. Birçok kredi kartından avantajlı olması kullanıcı sayısının artmasını da sağalmaktadır.

Kart kullanmak isteyen kullanıcıların kart özelliklerini belirleyebileceği bir kart olması diğer kredi kartından Flexi kartı ayırmaktadır. Flexi kart sahibi olmanız halinde bir kredi kartı ile yapabileceğiniz tüm işlemleri kolaylıkla yapabilmektesiniz. Kampanyalardan faydalanabilmekte, taksitlendirme işlemlerini halledebilmektesiniz. Tüm bu hizmetler için ilk yıl için kart aidatı ödemenize de gerek olmaktadır. Sonraki süreçlerle ilgili olarak tüm belirlemeleri kendiniz yapabilmektesiniz.

Flexi Kredi Kartı Borç Sorgulama

Garanti bankası müşterilerine tüm bankacılık hizmetlerini hızlı ve kolay ulaşması anlamında farklı yöntemlerle sunmaktadır. Birçok işlemi şubelere gitmenize gerek olmadan farklı metotlarla yapabilmektesiniz. Bu da yoğun iş temposu içinde zaman kaybetmeden bulunduğunuz mekândan ayrılmadan banka işlemlerinizi yapabilmeniz anlamına gelmektedir.

Flexi kredi kartı borcunu öğrenme işlemleri de bu yöntemlerle hızlı ve kolay şekilde öğrenilmektedir. Klasik olarak borç öğrenme yöntemlerinin başında şubeler gelir. Garanti bankasına ait bulunduğunuz ilde bir şubeye giderek Müşteri hizmetleri biriminden borcunuz ne kadar olduğunu öğrenebilir ve hesap ekstrenizi alabilirisiniz.

Borç sorgulama yöntemlerinden bir diğer ise bankaya ait internet sayfasıdır. Teknolojiyi kullanabilmeniz halinde bankanın resmi web sayfasına giriş yaparak başlıklar altında yer alan Kredi kartı borç sorgulama bölümüne girmeniz ve Flexi kartınızı seçmeniz yeterlidir. Bunun için internet bankacılığı hizmetinizin aktif olması gerekir. Yani size ait şifre olmalıdır. Bunu açtırmak için de Garanti bankasının şubelerini ziyaret edebilir ya da Call Center’dan yardım alabilirisiniz.

İnternet bankacılığı üzerinden borç sorgulama için sizden istenilen bilgileri girmeniz halinde tüm kredi kartı işlemlerini buradan yapabilmektesiniz.

Flexi kredi kartının ekstresini sorgulama işlemi için dilerseniz cep teflonlarınızı da kullanabilirsiniz. Garanti bankası cep şubeleri hemen hemen tüm bankacılık işlemlerinin yapıldığı bir uygulamadır. Bankanızı cebinize getiren bu uygulama sayesinde kredi kartı borç sorgulama işlemini hızlı ve kolay şekilde yapabilmektesiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Şekerbank Bonus Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır

Son olarak bankanın call center uygulamasını kullanarak da borç sorgulaması yapabilmektesiniz. Uygulamada yapmak istediğiniz işlemi bir iki kelime ile özetlemeniz yeterli olmaktadır. Sizden istenilen bilgileri sisteme ifade etmeniz halinde bilgilerinize hemen ulaşılmakta ve borç bilgisi size kısa sürede aktarılmaktadır.

Flexi Kredi Kartı Mobil Uygulama

Garanti bankası teknolojiyi en iyi kullanana bankalardan biridir. Bonus Cep uygulaması hem Android hem de IOS işletim sistemine sahip tüm telefonlarda kullanılmaktadır. İndirme istatistikleri kontrol edildiğinde ise banka müşterilerinin birçoğunun bu uygulamayı kullandığı tespit edilmektedir.

Flexi kredi kartı Android uygulaması kullanımı son derece kolaydır. Öncelikle yapılması gereken programın telefona indirilmesidir. Bu uygulamayı müşterilerin ücretsiz bir şekilde telefonlarına indirilebilmektedirler.

Google play uygulamasını kullanarak bankanın Bonus Cep uygulamasını telefonunuza indirebilirsiniz. Birkaç dakika için de uygulama telefonunuza inmektedir. Bir sonraki adım uygulamayı kullanabilmek için kartının üzerinde yazılı olan müşteri numarasını girmek parola ve şifre oluşturmaktır. Her uygulama için sizden doğrulama resmi seçmeniz istenir. Bu işlemi de yaptıktan sonra uygulamayı rahatlıkla kullanabilmektesiniz. Uygulama üzerinde bankacılık işlemlerine ait tüm süreçleri görebilirsiniz. Kredi kartı borç sorgulamadan borç ödeme, fatura ödeme işlemleri dahil olmak üzere tüm bankacılık işlemleri Bonus Cep uygulaması sayesinde kolaylıkla yapılmaktadır.

Flexi kredi kartı IOS uygulaması içinde Android uygulamasında olduğu gibi öncelikle yapılması gereken programın telefona indirilmesidir. İndirme işlemini başarıyla yapan bireyler istenilen bilgileri sisteme girmeleri halinde kolaylıkla programdan faydalanabilmektedirler.

Garanti bankasının ödeme sistemlerinde kolaylık olarak sunduğu bir diğer uygulama ise Bonus Flash’dir. Bu uygulamayı kullanarak da Flexi kart sahipleri alışverişlerinde kart kullanmalarına gerek olmadan kolaylıkla ödeme yapabilmekteler. Uygulamanın kolaylığı kartınızı kullanmadan ödeme yapabiliyor olmanızdır. Hem IOS hem de Android uygulaması olan tüm telefonlara rahatlıkla kurulmaktadır. Uygulama ücretsiz olarak telefonlara yüklenebilir. Kullanım ı da son derece kolaydır. Yapılması gereken uygulama indikten sonra kartla ilgili bilgilerinizi sisteme girmektir. Ardından kolaylıkla bu uygulamayı kullanana internet siteleri ve pos cihazlarından ödeme yapabilmektesiniz.

Flexi Kredi Kartı Müşteri Hizmetleri

Garanti bankası müşterilerine her koşulda kusursuz hizmet vermek adına birçok kanal üzerinden ulaşılabilir olmayı tercih etmektedir. Kredi kartı seçenekleri arasında yer alan son dönem birçok kullanıcı tarafından beğenilen Flexi kart sahibi olarak da yardım almak istediğiniz ya da sorgulama yağmak istediğiniz zamanlarda müşteri hizmetleri birimine bağlanabilmektesiniz.

Flexi kredi kartı müşteri hizmetleri numarası Türkiye’de tüm iller için aynıdır. 444 0 333 numarasını tuşlayarak Garanti bankasına ait olan müşteri hizmetler birimine bağlanmaktasınız. Müşteri hizmetlerine ulaşabileceğiniz bir diğer numara ise 0850 222 0 333 numarasıdır. Numarayı tuşladıktan sonra otomatik yanıtlama sistemiyle karşılaşırsınız. Size ait bilgileri verdikten sonra yapmak istediğiniz işlemi bir iki cümle ile ifade etmeniz halinde yönlendirmeler yapılmaktadır.

Flexi kredi kartı müşteri temsilcisine direk bağlanma işlemi için iki alo Garanti numarasından birini çevirmeniz gerekir. Size ait bilgileri girdikten sonra yapmanız gereken ise sesli yanıt sistemine “müşteri temsilcisi” demenizdir. Bu ifadeyi kullanmanız halinde direk olarak sesli yanıt sistemi sizi müşteri temsilcisine aktarmaktadır.

Yoğunluk nedeniyle bağlanma süresi değişmektedir. Belirli bir süre bekledikten sonra karşınıza Garanti bankasına ait müşteri temsilcisi çıkmaktadır. Yapmak istediğiniz işlemler ilgili bilgileri aktardıktan sonra görüşmeye başlayabilmektesiniz.

Flexi Kredi Kartı Kampanyaları

Garanti bankası sürekli olarak müşterilerine yeni kampanyalar sunan bir bankadır. Müşterileri için farklı sektörlerde kullanılmasına yönelik sürekli olarak yeni kampanyalar düzenlemektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Turkish Bank Kredi Kartı Başvurusu En Hızlı Yol

Kampanyalar içinde her kart tipine uygun seçenekler sunulur. Flexi kart sahibi olarak da sektör seçimi yaparak birçok kampanyadan faydalanabilmektesiniz. Flexi kart sahibi olmanın en önemli avantajlarından biri de kampanyaları kendinizin belirleyebiliyor olmasıdır.

Flexi kredi kartı avantajları sayesinde alışverişlerinizi daha keyifli yapabilirisiniz. Kampanyalardan faydalanarak bonus kazanabilir ya da taksitlerinizi arttırabilirsiniz. Bir sonraki alışverişte kullanmak üzere ek ödemeler de kazanma şansı bulmaktasınız.

Flexi Kredi kartının kampanyaları 2018 yılı içinde de devam ediyor. Her yıl için yeni kampanyalar düzenleyen Garanti bankası bu konuda müşterilerini memnun etmeyi başarmaktadır. Bu yıl içinde akaryakıt, giyim, otomotiv, optik ve saat, yapı inşaat malzemeleri, turizm, ev tekstil ve mobilya sektörlerinde kullanılmak üzere birçok kampanya bulabilirsiniz.

Her bir sektör için hazırlanan kampanyalar markalara göre de değişmektedir. Kampanyalara örnek verilecek olursa doğalgaz faturalarınızı ödemeniz halinde kartınıza ekstra 3 taksit eklemektesiniz. Büyük bir mobilya mağazası olan İKEA’dan yaptığınız alışverişleriniz için ek olarak 5 taksit kazanmaktasınız. Bunun gibi 2018 yılı içinde devam eden ve kart sahiplerini mutlu edecek birçok kampanya bulabilmektesiniz.

Flexi Kredi Kartı Borç Taksitlendirme

Flexi kredi kartının borcu nasıl taksitlendirilir diye merak eden kullanıcıların yapmaları gereken internet bankacılığını kullanabilmektir. İnternet şifresi olan kullanıcılılar taksitlendirme işlemini rahatlıkla kendileri yapabilir.

Garanti bankası borç taksitlendirme işlemi için farklı yöntemler de sunmaktadır. Cep şubesi, direk olarak banka şubeleri üzerinden de bu işlem kolaylıkla yapılmaktadır. Garanti bankası bankamatiklerinden de işlemlere ulaşabilmektiniz.

Flexi kredi kartı borç yapılandırma işlemi için gerekli, şartları yerine getirmeniz gerekir. Gerekli şartları öğrenmek için bankanın resmi web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Öncelikle internet bankacılığı üzerinden nasıl yapılandırma yapılacağı konusunu merak edenler için web sayfasından size ait bilgileri girerek sayfaya giriş yapmalısınız. Açılan sayfada kredi kartı işlemlerine gelmeniz ve kartınızı Flexi olarak belirlemelisiniz. Başlıklar içinde yapılandırma ya da borç taksitlendirme işlemini seçerken form üzerinde gerekli bilgileri doldurmalısınız.

Bir diğer yöntem olarak cep şubeyi kullanabilirsiniz. Bu aşamada da size ait bilgileri girerek uygulamaya giriş yapmalısınız. Ardından sayfada kredi kartı işlemlerine ve burada borç taksitlendirme ya da yapılandırma başlığına gelmeniz halinde size sunulan seçenekleri belirleyebilirsiniz.

Bir sonraki yöntem ise alo garanti bankacılık işlemidir. Bankaya ait olan numaralardan birini tuşlamanız halinde size ait kart bilgileriniz sisteme girmeniz halinde sesli yanıt sistemine bağlanmaktasınız. “Flexi kart borcu taksitlendirme” demeniz halinde operatör sizi ilgili birime aktarmaktadır.

Bu yöntemlerin dışında bankanın bulunduğunuz ilde yer alan şubelerini ya da bankamatiklerini kullanarak da Flexi kredi kartınıza ati olan borcunuzu taksitlendirebilmektesiniz. Bu sayede yapılandırma yatığınız borcunuzu kolaylıkla ödeme şansı bulmaktasınız.

Flexi Kredi Kartı Borç Erteleme

Garanti bankası her kredi kartında olduğu gibi Flexi kredi kartı için de borç erteleme imkânı tanımaktadır. Garanti bankası müşterileri için birçok kolaylık sunmaktadır. Bunların içinde borç ödemlerinde zorlanan kullanıcıları için borç erteleme imkanı tanınmaktadır.

Flexi kredi kartının borcu nasıl ertelenir diye merak eden kullanıcıları için birden fazla metot olduğunu söyleyebiliriz. İnternet bankacılığı, Mobil uygulama, Alo garanti ve bankanın şubelerine uğrayarak da Flexi kartınıza ait borcunuzu erteleyebilmektesiniz.

Flexi kredi kartı borç atlatma için mobil uygulamayı kullanmak istediğinizde kendinize ait bilgileri sisteme gireniz gerekir. Ardından kredi kartınızla ilgili başlıklara gelerek burada yer alan erteleme başlığında borcunuzu 1 ay erteleme yapabilmektesiniz.

Dilerseniz bankaya ait şubelere giderek de müşteri temsilcisine uğramanız ve bor. Erteleme işlemi yapmak istediğinizi belirtmeniz yeterli olmaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Bloke Teminatlı Kredi Kartı Veren Bankalar (Hangileri Verir)

İnternet bankacılığı ve Alo garanti uygulamalarını kullanarak da Flexi kartınıza ait borç atlama işlemi yapabilmektesiniz.

 

Flexi Kredi Kartı Limit Arttırma

Flexi kredi kartı limiti yükseltme işlemini de Garanti bankasının kolay hizmet anlayışı sayesinde şubelere gitmeden yapabilmektesiniz. Banka düzenli ödeme yapan ve kredi kartıyla ilgili sorunsuz hizmet alan müşterileri için düzenli limiti arttırma talebi göndermektedir. Bunun yanı sıra müşteriden gelen talepleri de değerlendirmeye almaktadır.

Flexi kredi kartının limitini SMS ile arttırma kolaylıkla yapılmaktadır. Tek yapılması gereken Garanti bankasına kart müracaatı işlemi sırasında verdiğiniz telefon numarasından mesajlar bölümüne girmektir. Buraya büyük harflerle arttır, istenilen limit, kart son 6 hanesi, aylık net gelir bilginizi yazmanız ve son olarak bu bilgileri birer boşluk bırakmış olarak 3340 numarasına göndermeniz gerekir. Yurt dışında yaşayan Flexi kart kullanıcıları 3340 numarası yerine 0532 752 33 40 numarasına aynı bilgileri göndermelidir.

Flexi kredi kartı limit aşımı olması halinde limitinizi hızlı ve kolay şekilde arttırabilirsiniz. Kredi kartınızın limitinin size yetmemesi halinde yapılması gereken bankanın farklı yöntemlerini kullanarak limit arttırma talebi oluşturmalısınız. Bankaya ait şubelerden bu işlemi yapabileceğiniz gibi bankanın Paramatiklerinden de bu süreci kolaylıkla tamamlayabilirsiniz. İnternet bankacılığını kullanarak da hem hızlı hem de güvenilir şekilde limit arttırma işleniniz başarıyla yapabilmektesiniz.

Flexi Kredi Kartı Nakit Çekim Faizi

Nakite ihtiyacı olan kullanıcılar için Flexi kart sahibi olmalarının avantajlarından faydalanabilirler. Burada önemli sorulardan biri de Flexi Kredi karının nakit çekim faizi ne kadar sorusu olmaktadır. Banka kullanıcıları için düzenlediği kampanya sayesinde fazla faiz ödemeden nakit ihtiyaçlarını giderebilirler.

Flexi kredi kartı nakit çekim miktarı en az 500 TL olması halinde 5 ila 12 taksit imkanından faydalanabilmektesiniz. Bu miktar ve taksit imkânları sayesinde %1.84 faiz imkanından faydalanabilirsiniz.

Talep oluşturmak istediğinizde kullanabileceğiniz birden fazla kanal bulunmaktadır. Bankaya ait internet bankacılığı, mobil bankacılığı, alo garanti, bonusfash uygulamasını ve son olarak bankaya ait paramatikleri kullanabilmektesiniz.

Flexi Kredi Kartı Taksitli Nakit Avans

Flexi kredi kartı taksitli nakit çekim faiz oranı 5-12 taksit seçeneklerinin kullanılması halinde sabit olarak ödenmektedir. Banka müşterilerinin zorlanmaması ve anında nakit ihtiyaçlarını karşılamaları adına %1.84 faiz uygulamaktadır.

Flexi kredi kartı taksitli nakit çekim vade seçenekleri içerisinde en az 500 TL limitle avans talebinde bulunabilirisiniz. Çektiniz nakit avansı en az 5 taksit seçeneğinden faydalanarak ödeme şansı bulursunuz. En fazla 12 taksit olmak üzere çektiğiniz nakit avans talebinizi %1.84 faiz oranıyla ödeyebilmektesiniz.

Talepleri oluşturmak istediğinizde kullanabileceğiniz birçok yöntem bulunmaktadır. Bunların başında şubeler gelmektedir. Bunun yanı sıra bankaya ait paramatikleri kullanabileceğiniz gibi mobil uygulama, internet bankacılığı ve bonus flash uygulamalarını da kullanabilmektesiniz.

Flexi Kredi Kartı Kapatma

Kart kullanıcıları farklı edenlerden dolayı kullandıkları Flexi kartını kapatma talebinde bulunabilirler. Bu durumda Flexi kredi kartı nasıl kapatılır sorusuna verilecek yanıtın içinde öncelikle kart içerisinde ödenmesi gereken borcun kalmaması gerektiğinin bilinmesi gerekir.

Flexi kredi kartı iptali işlemi için borç olmaması halinde kart sahiplerinin yapmaları gereken yöntem şubelere gitmek ve kartı kapatmak için iptal formunu doldurmaktır. Ardından yapılan incelemelerin sonrasında başvuru uygulamaya alınmakta ve banka tarafından kart iptali gerçekleştirilmektedir.

Kart kapatma işlemi için bankaya ait olan Alo Garanti numarasını da kullanabilmektesiniz. Buradan müşteri hizmetlerine bağlanarak da kart kapatma nedenlerinizi belirterek iptal işlemlerini yapabilmektesiniz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.