Ev Hanımlarına Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar Hangileridir? (Şartsız Kefilsiz)

 
Ev Hanımlarına Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar Hangileridir? (Şartsız Kefilsiz)
 

Hayatın hızlı ilerleyişi, günlük giderlerin artması ve ekonomide olan sürekli dalgalanmalar nakit ihtiyaçların karşılanamamasına ve maddi sıkıntılar yaşanmasına sebep olmaktadır. Bankalar sundukları finansal desteklerle tüketicilerin nakit ihtiyaçlarını karşılıyor ve alışverişlerinde büyük avantajlar sağlıyor. Tabi bankaların sunduğu kredi, kredi kartı vb. ürünlerden faydalanabilmek belli şartların sağlanması gerekmektedir. Bankaların öncelikle dikkat ettikleri husus kredi notunuzdur. Kredinizin onaylanabilmesi için bankanın sizden talep evrakları da temin etmeniz gerekmektedir. Bu evrakların arasında en önemlisi gelir belgesidir. Gelir belgesi olmayan, çalışmayan kişilerin kredi ürünlerinden faydalanıp faydalanamayacağı konusu oldukça merak edilmektedir. Çalışmayan kişilere, ev hanımlarına gelir belgesiz kredi veren bankalar elbette mevcut. Böyle bir ihtiyacınız varsa öncelikle kredi puanınızın yüksek olması gerekir. Kredi notunuz hesaplanırken bankalarla olan geçmiş işlemleriniz önemli rol oynar. Ödemelerinizi düzenli olarak yapmış olmanız, aksatmamanız ve geciktirmiş olmamanız kredi notunuzu yükselten en önemli etkendir. Daha önce bankaların finansal ürünlerin hiçbirinden faydalanmadıysanız bu durumda oluşmuş bir kredi puanınız olmadığı için başvurunuzda sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Kredi puanı konusunda sıkıntı yaşıyor olsanız dahi belli kriterlere sahipseniz gelir belgesiz kredi almanız mümkündür. Bu kriterlerden bazıları şunlardır;

   
  • Elde ettiğiniz ek geliriniz varsa kredi puanınız çok yüksek olmasa bile bankalardan kredi veya kredi kartı alabilirsiniz. Elde ettiğiniz bir kira geliriniz varsa veya evde ek iş yaparak para kazanıyorsanız kredi almak şansınız daha yüksek oluyor. Evde ek iş yaparak fazla kazanıp kazanmamanız durumu değiştirmez. Ek gelir olarak 400 TL elde ediyorsanız ve kredi alacağınız tutarın taksiti 400 TL ise krediyi alabilirsiniz. Burada bankaların en çok önem verdiği şey gelirinizin kredi taksitinizi karşılayabiliyor olmasıdır.
  • Gayrimenkul veya araç sahibiyseniz gelir belgeniz olmadan, ipotek yoluyla kredi kullanabilirsiniz.
  • Anne ya da babanızdan sizlere kalan bir emekli aylığı alıyorsanız, bu ödeme düzenli gelir olarak kabul edilecektir. Bu sayede kredi kullanımınız kolaylaşacaktır.
  • Kefil bularak kredi talebinde bulunmanızda kredi almanız konusunda yardımcı olacak bir durumdur.
  • Bankalarda bulunan yatırım hesabı birikim hesabı gibi yatırımlarınız varsa bu yatırımlar bankalar tarafından olumlu değerlendirilecektir. Böylece kredi alabilmeniz kolaylaşacaktır.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  İmar Barışı Nedir? İmar Affı Nasıl Olacak? İmar Affına Başvuru

Kredi notunuz yüksekse gelir belgesi gerekmeden bankalardan kredi almanız oldukça kolaydır. Kredi notunuzla ilgili sıkıntılarınız varsa yukarıda bahsedilen yöntemleri deneyerek kredi almaya çalışabilirsiniz.

Ziraat Bankası Ev Hanımlarına Kredi İmkânı

Ziraat Bankası ev hanımlarına kredi imkânı sunan bankalar arasında yer almaktadır. Ev hanımlarına verilecek olan kredi türü ihtiyaç kredisindir. Maksimum 48 vade seçeneğiyle sunulan krediler sayesinde ev hanımları gerekli şartları yerine getirdiği takdirde kredi kullanabilirler.

Garanti Bankası Ev Hanımlarına Kredi İmkânı

Garanti Bankası ev hanımlarına kredi veren bankalar arasındadır. Kredi puanınız yüksekse ya da kefil veya ipotek şartlarını yerine getirebiliyorsanız Garanti Bankası’ndan çok kolay kredi alabilirsiniz.

Aktifbank Ev Hanımlarına Kredi İmkânı

Aktifbank internet üzerinden sunduğu hizmetler sayesinde pek çok avantaj sunmaktadır. Aktifbank ev hanımlarına kredi imkânı sunarak ihtiyaçlarını karşılamaktadır. 30 bin TL’ye kadar kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Kredi başvurunuzu internet üzerinden yaptığınız gibi kredi ile ilgili tüm işlemleri şubede sıra beklemeden internet üzerinden yapabilirsiniz.

Şekerbank Ev Hanımlarına Kredi İmkânı

Şekerbank sunduğu uygun faiz oranları ve vade seçenekleriyle ev hanımlarına da destek vererek, kredi imkânı sağlamaktadır. Şekerbank ev hanımlarına kredi seçeneğinden faydalanmak isterseniz kredi puanınızın yüksek olması yeterlidir. Kredi puanınızla ilgili sıkıntınız varsa kefil veya ipotek yoluyla kredi alabilirsiniz. Ek gelir elde ettiğinizi ispatlarsanız da kolayca kredi alabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.