Düşük Faizli KOBİ Kredisi Veren Bankalar (Kobi Kredisi Kampanyaları)

 
Düşük Faizli KOBİ Kredisi Veren Bankalar (Kobi Kredisi Kampanyaları)
 

Türkiye’de düşük faize sahip olan kredi çeşitlerinden KOBİ kredisine, uygun faizli KOBİ kredisi veren bankalar sayesinde yeni faiz oranlarıyla başvurabilirsiniz. En uygun KOBİ kredisi faiz oranlarına, kaç bin TL çekmek istediğinize ve vade durumuna bağlı olarak değişiklik gösteriyor. 10 bin TL’den başlayan ve çok daha yüksek miktarlarda kredi başvurusunda bulunabileceğiniz uzun vadeli KOBİ kredisi özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Sadece kendinize ait bilgileri vermeniz ve kredi notunuzun incelenmesi, varsa tapu, kimlik fotokopisi ve kayıt beyannamesi yeterli olacaktır. Kefilsiz KOBİ kredisi başvurusunda bulunabilir ve özel oranlarla kredi çekmenize imkan tanıyan bankalardan faydalanabilirsiniz.

   

Denizbank KOBİ Kredisi Özellikleri

Türkiye’de Denizbank KOBİ kredisi başvurularınızı internet şubesinden veya en yakın Denizbank şubesi aracılığıyla yapabilirsiniz Hızlı ve güvenli başvuru işlemleri için öncelikle T.C. kimlik numaranızı ve cep telefonu numaranızı belirtmeniz gerekiyor. Denizbank KOBİ kredisi faiz oranları 80 bin Türk Lirası’na kadar kredi çekilecek şekilde belirlenmiştir.

Sadece bir başvuruyla, “ESNAF” 3280’e göndereceğiniz T.C. kimlik numaranızla gerçekleştirebilirsiniz. Denizbank’ın belirlediği 24 aylık 50 bin TL tutarındaki kredi için Denizbank KOBİ kredisi vade seçenekleri ile 61.594,88 TL ödeme yapılması isteniyor. Aylık taksit değerinin 2.545,62 Türk Lirası olarak belirlendiği Denizbank KOBİ kredisi başvurusunu 500 TL dosya masrafıyla yapabiliyorsunuz.

Denizbank Bankasında İşlem İçin Gereken Evraklar: Denizbank tarafından KOBİ’lerin kredi başvurularının internet üzerinden yapılması sağlanıyor. Esnafa en hızlı şekilde kredi vereceğini belirten Denizbank tarafından Denizbank KOBİ kredisi başvuru işlemleri T.C. kimlik numarası, cep telefonu numarası bilgilerini vermenizin ardından birkaç dakikada kredi notunuz incelenecektir. Düşük miktarlardaki kredi başvurularınıza ek olarak, 100 bin Türk Lirası üzerindeki başvurular da formda yer alan bilgilere göre değerlendiriliyor.

  • Nüfus cüzdanı fotokopisi
  • İmza beyannamesi
  • Varsa, oda kayıt belgesi
  • Son 2 yıla ait hesap defteri veya bilanço ile gelir tablosu
  • Varsa, mal varlığı dökümü

Garanti Bankası KOBİ Kredisi Özellikleri

Garanti Bankası KOBİ kredisi ile banka bünyesinde 24 aya kadar geri ödeme imkanıyla 1,66 faiz oranıyla kredi başvurusunda bulunabiliyorsunuz. Başvurularınızı Garanti Bankası KOBİ kredisi faiz oranları %1,66 oranla 50 bin TL kredi için aylık 2.567,22 TL ödeme yapılacak şekilde yapabilirsiniz. 800,00 Türk Lirası dosya masrafı bulunan Garanti Bankası KOBİ kredisi vade seçenekleri için başvurularınızı internetten veya şubelerden yapabilirsiniz. Yenilenen faiz oranlarında dosya masrafı da dahil, 24 ay vadeyle toplam geri ödeme 62.413,28 TL tutarında gerçekleştiriliyor.

  • Garanti Bankası KOBİ kredisi başvuru işlemlerini 50 bin Türk Lirası değerindeki kredi için 48 ay vadeyle de yapabilirsiniz. 1,64 faiz oranıyla birlikte 50 bin TL kredi için 48 ayın sonunda toplamda 74.684,48 TL ödemiş olursunuz. Aylık taksit ise 1.539,26 Türk Lirası olarak hesaplanmıştır. Dosya masrafı 800 Türk Lirası olarak belirlenmiş ve kredinin toplam faiz ücreti 23.884,48 TL olarak belirlenmiştir.

Garanti Bankasında İşlem İçin Gereken Evraklar: Başvuran bilgisini VKN, T.C. kimlik numarası veya müşteri numarasıyla, adı ve soyadı bilgileriyle, cep telefonu numarasıyla girebilirsiniz. Cep telefonunuzu doğruladıktan sonra internet şubesinde Garanti Bankası tarafından belirlenmiş olan kredi notu inceleme sistemini kullanabiliyorsunuz. Şubelerde yapılacak olan kredi başvurularında da KOBİ kredisi kayıt belgeleri, imza beyannamesi, kimlik fotokopisi ile sonuca ulaşılabiliyor.

İş Bankası KOBİ Kredisi Özellikleri

İş Bankası tarafından belirlenmiş olan İş Bankası KOBİ kredisi için başvurularınızı 10 bin TL ve üzerindeki değerlerde yapabilirsiniz. 48 ay vadeyle Türkiye İş Bankası KOBİ kredisi faiz oranları %1,69 oranıyla değerlendirilebiliyor. 50.000 Türk Lirası değerindeki kredinin toplam ödenecek olan tutarı 75.197,60 Türk Lirası olarak belirlenmiştir. 48 ay vadedeki kredinin toplam faizi dosya masrafı hariç 500,00 Türk Lirası’dır. İş Bankası KOBİ vade seçenekleri internet üzerinden 12 ayla 48 ay vadeyle ödeme yapılabilecek şekilde belirlenmiştir. 500 Türk Lirası dosya masrafı bulunan İş Bankası kredisi için 48 ay vadede aylık taksitler 1.556,20 TL olarak hesaplanmıştır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Yüzde 50 Hibe Destekli Ağıl Yapımı 2019 (Ağıl Yapımı İçin Hibe Desteği)

İş Bankasında İşlem İçin Gereken Evraklar: İş Bankası Türkiye’de kredi çekmek isteyen şirket sahipleri için 48 aya varan vade seçenekleriyle hizmet veriyor. Kimlik fotokopiniz, varsa tapu belgesini götürmeniz gereklidir. Başvurularınızı internet şubesi üzerinden de yapabilir ve İş Bankası KOBİ kredisi başvuru işlemleriniz için birkaç dakikada yanıt alabilirsiniz. Dosya masrafı, toplam faiz, toplam ödeme ve aylık taksit bilgilerine de T.C. kimlik numarası ve cep telefonu numarası vererek yapacağınız online başvuruda ulaşabilirsiniz.

QNB Finansbank KOBİ Kredisi Özellikleri

QNB Finansbank KOBİ kredisi için yapılacak olan başvurularda en fazla 36 ay vadeye kadar başvurularınız için onay alabilirsiniz. Kredi için belirlenmiş olan üst limit, esnaf kredisi veren bankalar arasında bulunan QNB Finansbank KOBİ kredisi faiz oranları ile 50.000 TL’ye kadar belirlenmiştir. Üç ay ödemesiz KOBİ kredisi, Cosme kredisi, KOBİ para cepte, Dinamik kredi, KOBİNakit Hesap, internet şubesi, KGF kredileri bulunuyor. 120 ay vadeli kredi, işyeri kredisi, 6 ay geri ödemesiz, kadın girişimci destek kredisi çeşitlerini kullanabilirsiniz.

  • “3 ay ödemesiz KOBİ kredisi” için başvurularınızı ilgili kredi için 120 aya kadar olacak şekilde yapabilirsiniz. Maksimum kredi vadesini 120 aylık olacak şekilde kullanabilir, üç ay ödeme yapmanız gerekmeksizin krediyi alabilirsiniz. Vergi numarası / T.C. kimlik numarası, başvuranın adı soyadı, cep telefonu numarası, il, ilçe, şube seçimi yapmanız gerekiyor.

QNB Finansbank İşlem İçin Gereken Evraklar: Türkiye’de KOBİ’ler tarafından QNB Finansbank KOBİ kredisi vade seçenekleri ile ilgili işlemler farklı faiz oranlarıyla gerçekleştiriliyor. İstediğiniz zaman başvuruları en yakın Finansbank şubesinden veya internet şubesinden yapabilirsiniz. QNB Finansbank KOBİ kredisi başvuru işlemlerinizde direkt olarak T.C. kimlik numarası, vergi numarası, başvuranın ismi soy ismi, cep telefonu numarası, il, ilçe ve şube seçeneklerinin yazılması gereklidir.

Vakıfbank KOBİ Kredisi Özellikleri

Vakıfbank’ın internet üzerinden KOBİ’ler için Vakıfbank KOBİ kredisi için belirlediği değerleri kullanabilir, avantaj sağlayabilirsiniz. Türkiye’de firma sahiplerinin kendi şirketlerinin gelirini artırabilmeleri ve büyütebilmeleri için özel avantajlarla Vakfbank KOBİ kredisi faiz oranları belirlenmiştir. 36 ay vadeli olan 30 bin Türk Lirası değerindeki kredi için başvurularınızı internet şubesinde yapabilirsiniz. Toplam ödeme işlemlerinin 30 bin Türk Lirası değerindeki kredinin çekilmesi için 1,80 faiz oranı belirlenmiştir. Toplam ödeme ücreti 42.426,44 Türk Lirası olarak hesaplanmış ve 36 ay vadeli olan Vakıfbank KOBİ kredisi vade seçenekleri için başvuruda bulunabilirsiniz. 1,80 orana sahip krediyi 36 ay vadeyle aylık taksiti 1.156,29 TL tutarında belirleyebilirsiniz.

Vakıfbank Bankasında İşlem İçin Gereken Evraklar: Vakıfbank’ın belirlenmiş olan vade seçeneklerinin her birinde kredileri 1,80 faiz oranıyla 36 ay vade için değerlendirebilirsiniz. T.C. Kimlik Numarası, cep telefonu numarası bilgileriyle başvurularınızı internetten işlemler yapabilirsiniz. Vakıfbank KOBİ kredisi başvuru işlemlerinin Türkiye’de gerçekleştirilebilmesi amacıyla özel kredi oranları belirlenmiştir. İnternet üzerinden mobil cihazlarla veya bilgisayardan Vakıfbank tarafından belirlenmiş olan kredi politikalarına uygun şekilde kredi notunuzun öğrenilmesini sağlayabilirsiniz.

ING Bank KOBİ Kredisi Özellikleri

ING Bankası KOBİ kredisi için belirlenmiş olan faiz oranlarını özel kampanyalarla değerlendirebilirsiniz. Toplamda 36 aya aylık vadesiyle kullanıma sunulan kredi çeşitlerinin en fazla 50 bin Türk Lirası tutarıyla kullanılması sağlanıyor. 36 aya varan vadeler ile 3 ay ödemesiz olacak şekilde ING Bankası KOBİ kredisi faiz oranları ile başvuruda bulunabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Devlet Tarafından Kadınlara Sunulan Teşvik Kredisinden Nasıl Yararlanılır

Türkiye’de ödeme işlemleri en fazla 50 bin TL tutarındaki ING Bankası kredisi için dosya masrafı da dahil olacak şekilde gerçekleştiriliyor. T.C. Kimlik numaranızla 1000 Türk Lirası’ndan başlayan ve 50.000 TL’ye kadar çıkan değerlerde 36 aya kadar kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. ING Bankası KOBİ kredisi vade seçenekleri faiz oranı 1,34 olarak belirlenmiş %0,5+105 TL değerleriyle kredi tesis ücreti değerleriyle kullanıma sunulmuştur.

ING Bank İşlem İçin Gereken Evraklar: ING Bankası’nın internet üzerinden işlemlerin yapılması için belirlediği işlemler T.C. Kimlik Numarası ve cep telefonu numarasıyla gerçekleştirilebiliyor. KOBİ’ler tarafından 2205 numarasında T.C. kimlik numarasının KOBİ yazılarak ING bankası KOBİ kredisi başvuru işleminde gönderilmesi yeterli oluyor. Ne kadar kredi çekmek istediğinize bağlı işlemler gerçekleştirilebiliyor.

Ziraat Bankası KOBİ Kredisi Özellikleri

Ziraat Bankası KOBİ kredisi ile ilgili işlemlerin 60 aya kadar en fazla 250 bin Türk Lirası değerinde olabilecek şekilde gerçekleştirilmesini sağlıyor. Türkiye’de KOBİ kredisinin çekilebilmesi, Ziraat Bankası bünyesinde çok sayıda kredi türüyle mümkün oluyor. Ziraat Bankası Kobi kredisi faiz oranları rotatif, iskonto kredisi, gün içi kredisi, nakit yönetimi kredisi, taksitli krediler, döviz kredileri, dövize endeksli krediler, spot ve kredili mevzuat hesabıyla değerlendirilebiliyor.

Nakdi, gayrinakdi, mesleklere özel, iş birlikleri kredileri için değerlendirilebiliyor. Nefes, kredi garanti fonu, KOSGEB destek kredileri için başvurularınızı Ziraat Bankası KOBİ kredisi vade seçenekleri için gerçekleştirebiliyorsunuz. İnternetten veya şubeler aracılığıyla 1,30 oran üzerinde, belirli dönemlerde faiz oranları değişen kredi çeşitlerine başvurularınızı kendi bilgilerinizle yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası Bankasında İşlem İçin Gereken Evraklar: Ziraat Bankası tarafından en yakın şubede müşteriler için T.C. kimlik fotokopisi ve diğer kişisel bilgiler talep ediliyor. Vergi numarası, adınız soyadınız, cep telefonu numaranız, iliniz, ilçeniz, şubeniz ile birlikte güvenlik numarasını da girerek internetten kredi başvurusunda bulunabiliyorsunuz. Ziraat Bankası KOBİ kredisi başvuru işlemleri aynı gün içerisinde sonuçlanacak ve kredi notunuza bağlı olarak, başvurduğunuz tutarla ilgili sonuç ortaya çıkarılacaktır.

Şekerbank KOBİ Kredisi Özellikleri

Şekerbank tarafından şubelerden veya internet şubesinden Şekerbank KOBİ kredisi başvurusu yapılabiliyor. KOBİ’ler için özel olarak belirlenmiş olan vade sayılarıyla birlikte, üst kredi limiti kadar kredi kampanyasından yararlanabiliyorsunuz. İnternet üzerinden başvuru yapılmaya uygun olan 250 bin Türk Lirası değerinde kredi limitiyle Şekerbank KOBİ kredisi faiz oranları toplamda 84 aya kadar belirlenmiştir. Kredi çekme sürecinde özellikle üst kredi limiti ile alt kredi limiti arasındaki tutar, kredi notunuza da bağlı olarak değişebilecek faiz oranlarına sahiptir. Şekerbank KOBİ kredisi vade seçenekleri ile toplamda 60 aya varan vade imkanı, 4 aya kadar taksit erteleme imkanı bulunuyor. Aylık, üç aylık, 6 veya 12 aylık dönemler için eşit taksit ödeme ücretleri belirlenebiliyor. Bu işlemler sayesinde toplamda 250.000 TL’ye kadar Esnafım kredisi olarak tanımlanan kredinin çekim başvurusunda bulunabilirsiniz.

Şekerbank İşlem İçin Gereken Evraklar: KOBİ’ler tarafından ilgi gösterilen Şekerbank kredisinin yenilenen vade imkanlarıyla birlikte farklı taksit değerleriyle ödeme yapabilirsiniz. Şekerbank KOBİ kredisi başvuru faaliyetlerinin internet üzerinden yapılmak istendiği taktirde 60 aya varan vade imkanından yararlanılabilir. 4 aya kadar olan taksit erteleme imkanına sahip olan seçeneğe T.C. kimlik numaranızı, adınızı, soyadınızı, cep telefon numaranızı, vergi kimlik numaranızı, e- posta adresinizi vererek ulaşabilirsiniz. İl, ilçe, şube tercihi, talep edilen ürün, talep edilen tutar, yıllık gelir, güvenlik kodu bölümlerini doldurarak başvurunuzu onaylayabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Su Ürünleri Kredisi İçin Başvuru Yapılabilecek Kurumlar (Başvuru Şartları Faiz Oranları)

Yapı Kredi KOBİ Kredisi Özellikleri

Yapı Kredi Bankası tarafından belirlenmiş olan özel kredi değerlerine uygun şekilde esnaf kredisi bilgilerine bağlı olarak işlem yapabilirsiniz. Türkiye’de Yapı Kredi bankası KOBİ kredisi sayesinde farklı özelliklerden yararlanabilirsiniz. Özellikle Yapı Kredi bankasının 36 aya kadar olacak şekilde başvuruda bulunulmasına izin veriliyor. En fazla 36 aya kadar yapılan Yapı Kredi bankası KOBİ kredisi faiz oranları sınır bulunmadan gerçekleştirilebiliyor.

1,30 ve üzerindeki faiz oranlarıyla bankanın internet şubesinden veya en yakın şubesinden, talep edilen belgeleri götürerek kredi başvurusunda bulunmanız mümkün oluyor. Yapı Kredi bankası KOBİ kredisi vade seçenekleri 3 ay ila 36 ay arasında değişiklik gösteriyor. Belirlenmiş olan vadelerde kredinin çekilmesi için gerekli evraklarla şubelere başvurulması yeterlidir. Müşteri iletişim merkezine 444 0 448 numarasıyla ulaşabilir ve anlık kredi durumlarıyla, işlemlerinizle ilgili bilgi de alabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankasında İşlem İçin Gereken Evraklar: Türkiye’de kullanıma uygun KOBİ kredileri veren Yapı Kredi bankası  KOBİ kredisi başvuru işlemlerini gerekli belgeleri hazırladıktan sonra şubeye yapabilirsiniz. Vergi levhası, esnaf odası kaydı, imza sirküleri, eğer grup firmasıysa finansal tabloları, son üç yıl içerisindeki finansal tablolar, resmi kimlik belgesi bulundurulmalıdır. İnternetten yapılacak olan başvurularda ise T.C. kimlik numaranızın ve telefon numaranızın verilmesi, kredi notunuzun çekmek istediğiniz kredi için uygun olup olmadığıyla ilgili inceleme yapılabileceği şekilde incelenmesini sağlıyor.

TEB KOBİ Kredisi Özellikleri

Türkiye Ekonomi Bankası tarafından TEB bankası KOBİ kredisi ile ilgili belirlenmiş ürün çeşitleri özelliklerine bağlı olarak şubelerden hızlı bir şekilde temin edilebiliyor. Nakdi krediler kategorisinde yer alan spot, rotatif, taksitli ticari, kredili mevduat hesabı, süper hesap, döviz kredileri, dövize endeksli kredi, ihracat kredileri, iştira iskonto kredileri, işyeri destek kredisi bulunuyor.

İşyeri yenileme kredisi, taşıt kredisi, plaka ve hat kredileriyle ilgili başvurularınızda da TL para birimiyle türüne göre değişen vadelerle en fazla 48 aya kadar TEB bankası KOBİ kredisi faiz oranları 1,30 oranlarla değerlendirilebiliyor.  444 0 832 numaralı TEB müşteri hizmetlerinden tüm KOBİ kredileri için anlık faiz oranlarını öğrenebilirsiniz. TEB bankası KOBİ kredisi vade seçenekleri 3 ayla 48 ay arasında değişiklik gösteriyor. Toplam ücretlere dosya masrafı da dahil ediliyor ve her bir ürün çeşidi için başvurularınızı özel faizlerle, özel vadelerle yapmanız sağlanıyor.

  • Taksitli ticari kredi adı verilen ürünle TEB tarafından sabit eşit taksitlerle veya firmanın nakdi durumuna göre ödeme imkanından yararlanabilirsiniz. Türk Lirası para birimiyle veya dövize endeksli bir şekilde kullanıma uygun olması sağlanıyor. Ayrıca 48 aya varan taksit imkanını değerlendirebilir, uzun vadede daha düşük taksit ücretleriyle ödeme yapabilirsiniz.

TEB Bankasında İşlem İçin Gereken Evraklar: İnternetten başvuruda bulunabileceğiniz kredi çeşitlerine sahip olan TEB bankasının ürünlerinde farklı faiz oranlarıyla ve belgelerle başvuruda bulunabilirsiniz. Çekmek istediğiniz kredinin tutarına bağlı olarak yapacağınız başvuruda her bir işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca u süreçte direkt olarak TEB bankası KOBİ kredisi başvuru işlemleri için belgelerin fotokopisinin veya firma bilgilerinin sunulması gerekmeden, kredi notunuzun incelenmesini sağlayabiliyorsunuz. Ardından, çekmek istediğiniz miktara bağlı olarak işlemlerin devamını internet üzerinden indirimli fiyatlarla yapabilirsiniz. Dövize endeksli veya TL biriminin tercih edildiği farklı kredi türlerini internetten veya şubeden temin edebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.