Düşük Faizli Eğitim Kredisi Veren Bankalar (Öğrenciye Faizi Düşük Kredi)

 
Düşük Faizli Eğitim Kredisi Veren Bankalar (Öğrenciye Faizi Düşük Kredi)
 

Bankaların internet şubelerinden veya en yakın şubelerinden uygun faizli eğitim kredisi çekebilirsiniz. Türkiye’de yenilenen eğitim kredisinin internet üzerinden kullanıma uygun hale getirilmesi ve değerlendirilmesi için belirlenmiş özel şartlar bulunuyor. En uygun eğitim kredisi faizlerini bankaların vade durumlarına ve belirlediğiniz kredi miktarına bağlı olarak değerlendirebilirsiniz.

   

İnternet şubesinde açıklanmış güncel oranlar sayesinde 10, 20, 30 bin Türk Lirası değerleriyle kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. 3 ay vadeyle 48 ay vade arasında yapacağınız uzun vadeli eğitim kredisi ile istediğiniz kredi özelliğini değerlendirebilirsiniz. Türkiye’de değişen faiz oranlarıyla birlikte bankalar tarafından düşük faiz oranlarıyla kredi almak kolaylaştırılmış ve kefilsiz eğitim kredisi verilmeye başlanmıştır.

CEPTETEB Eğitim Kredisi Özellikleri

CEPTETEB bankası eğitim kredisi için %1,39 faiz oranıyla ihtiyaç kredisi türünde kredi çekilmesini sağlıyor. İnternet şubesinden her işlemi hızlı bir şekilde gerçekleştirebileceğiniz banka yapısı bulunan CEPTETEB aracılığıyla kredi özelliklerine uygun bir şekilde başvuruda bulunabilirsiniz. CEPTETEB bankası eğitim kredisi faiz oranları ile birlikte müşterilerine 0,00 dosya masrafıyla hizmet veriyor. 20 bin Türk Lirası değerinde CEPTETEB bankası eğitim kredisi vade seçenekleri 48 ay olacak şekilde de çekilebilir.

  • 48 ay vadeyle yapılacak olan kredi çekme başvurularında aylık taksit 608,78 Türk Lirası olacaktır. Toplam ödenecek olan tutar internet üzerinden veya şubelerden 48 aya kadar yapılacak başvurularla 29.221,44 TL tutarında ödeme yapılmasını sağlanıyor.
  • %1,39 faizle 24 aylık ödemeyle 20.000 Türk Lirası değerindeki kredinin toplam ödemesi 24.433,68 TL oluyor. 0 TL dosya masrafına sahip olan CEPTETEB’in 24 ay vadeli aylık ödeme işlemleri 1.018,07 TL tutarıyla gerçekleştirilebiliyor.

CEPTETEB Bankasında İşlem İçin Gereken Evraklar: CEPTETEB tarafından belirlenmiş olan işlemlerin internetten gerçekleştirilebilmesi için T.C. kimlik numaranızı, cep telefonunuzu ve güvenlik kodunuzu girmeniz gerekiyor. CEPTETEB bankası eğitim kredisi başvuru işlemlerinin düşük faizlerle internetten de yapılması sağlanıyor. Şubede ise kimlik fotokopisi ve imza sirküleri belgeleri talep ediliyor. Başvurunuz internet şubesinde onaylandıktan sonra, çekeceğiniz miktarla ilgili diğer işlemleri en yakın şubeye giderek sonlandırabilirsiniz.

QNB Finansbank Eğitim Kredisi Özellikleri

Türkiye’de QNB Finansbank eğitim kredisi için belirlediği düşük faizler sayesinde öğrencilerin eğitim hayatını devam ettirmesini kolaylaştırıyor. QNB Finansbank eğitim kredisi faiz oranları 24 aylık ödeme takvimi için 1,48 oranlarla belirlenmiştir. 100 Türk Lirası değerinde dosya masrafı bulunan QNB Finansbank eğitim kredisi vade seçenekleri ile internet üzerinden 3 ay ila 48 ay arasında ihtiyaç kredisi alma imkanı tanıyor. 24 ay vadeyle 1,48 faiz oranıyla alacağınız faizleri 24.838,72 TL toplam ödeme tutarında ödeyebiliyorsunuz. Aylık taksit ise bir yıllık süreçte 1.030,78 Türk Lirası olarak belirlenmiştir.

QNB Finansbank’ta İşlem İçin Gereken Evraklar: Türkiye’de QNB Finansbank eğitim kredisi başvuru sürecinde T.C. kimlik fotokopisi, imza sirküleri başta olmak üzere gerekli evrakları şubeye götürmeniz yeterli oluyor. İnternet üzerinden gerçekleştirilen faaliyetlerde T.C. kimlik numaranızın ve cep telefonu numaranızın girilmesi yeterli oluyor. Özellikle Türkiye’de farklı 1000 TL ve üzerinde miktarlardaki kredi başvurularınızı değerlendirebilirsiniz.

İş Bankası Eğitim Kredisi Özellikleri

İnternet üzerinden kredi alınması için İş Bankası eğitim kredisi düşük faiz oranları tercih edilebiliyor. Müşteri numaranızı veya kimlik numaranızı girerek, cep telefonu numaranızı da ekleyebilir ve İş Bankası eğitim kredisi faiz oranları ile 20 bin TL kredi çekebilirsiniz. 24 ay vadeli olan kredi için başvurularınızı yaparken 1,57 faiz oranlarını değerlendirebilir ve güncel ödeme miktarlarına göre ödeme yapabilirsiniz.

  • İş Bankası şubelerinden veya internet şubesinden 20 bin Türk Lirası değerindeki krediyi 100 Türk Lirası tutarında dosya masrafını ödeyerek değerlendirebilirsiniz. 25.145,92 Türk Lirası toplam ödeme tutarına sahip olan 24 ay vadeli krediyi aylık taksiti 1.043,58 TL ücretleriyle ödeyebilirsiniz.
  • İş Bankası bünyesinde 48 ay vadeyle 20 bin Türk Lirası değerinde İş Bankası eğitim kredisi vade seçenekleri ile temin edilebiliyor. 48 ay vadede toplamda 30.437,44 Türk Lirası ödemeyi 1,54 faiz oranıyla, aylık 632,03 TL ile yapabiliyorsunuz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Ekonomik Kriz Dönemlerinde İki Kat Fazla Yangın İstatistiği Şaşırtıyor! (Kriz Dönemlerinde Neden Çok Yangın Çıkıyor)

İş Bankasında İşlem İçin Gereken Evraklar: Türkiye İş Bankası eğitim kredisi başvuru işlemlerinizi kimlik numaranız, talep edilen kredi tutarı, vade seçeneği, ilk taksit tarihi bilgilerini doldurarak yapabilirsiniz. Başvurularınızın ardından birkaç dakika içerisinde T.C. kimlik numarası ve cep telefonunuz ile yaptığınız başvuru için kredi notunuz incelenecek ve yenilenen faiz oranlarıyla kredi alıp alamayacağınız belirlenecektir.

ING Bank Eğitim Kredisi Özellikleri

ING bank eğitim kredisi Türk Lirası para birimiyle, maksimum 48 ay vadeyle alınabilecek şekilde veriliyor. İnternetten farklı işlemlerin kredi değerlerine uygun bir şekilde gerekleştirilmesi ve şubeler aracılığıyla eğitim kredisi alınması mümkün oluyor. 20 bin Türk Lirası değerindeki krediyi 1,64 faiz oranıyla, toplamda 31.194,40 TL ödeme yapacak şekilde temin edebiliyorsunuz. 20 bin TL kredinin 48 ay vadeyle ödenmesi için aylık taksit 647,80 TL olarak belirlenmiştir. Dosya masrafı olarak ING Bank eğitim kredisi faiz oranları haricinde 100 TL ücret hesaplanmıştır. Toplam faiz ücreti 11.094,40 Türk Lirası olarak belirlenmiş, işlemler dosya masrafına ek olarak değerlendirilmeye başlanmıştır.

  • ING Bank tarafından 20 bin Türk Lirası değerinde kredi için belirlenmiş olan hizmetlerden yararlanılabiliyor. Piyasada özellikle 1,64 faiz oranıyla dosya masrafını 100 TL olarak ödeyerek toplamda 22.749,76 toplam ödeme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Toplam faiz tutarı 2.649,76 Türk Lirası olarak 12 ay vadeli ihtiyaç kredisinin ödenmesi için yeterlidir. Aylık taksit ise 1.887,48 Türk Lirası olarak belirlenmiştir.

ING Bank’ta İşlem İçin Gereken Evraklar: Piyasada ilgi görmekte olan ING Bank eğitim kredisi vade seçenekleri 3 ay ila 48 ay arasında faiz oranlarıyla birlikte değişiyor. İnternet şubesi bulunan ING Bank’ın ayrıca en yakın şubesinden de kredi için başvuruda bulunabiliyorsunuz. ING Bank’ın internet şubesinden T.C. kimlik numarası, cep telefonu numarası ve doğum tarihi bilgilerinizi vererek kredi notunuz hakkında bilgi almanız mümkün oluyor.

Akbank Eğitim Kredisi Özellikleri

Akbank’ın internet üzerinden verdiği Akbank eğitim kredisi hizmetinde başvurularınızı sanal şubeden yapabiliyorsunuz. Birkaç dakika içerisinde geri dönüş yapılan internet şubesinde T.C. kimlik numarası ve cep telefonu numaranızla başvurunuzu Akbank eğitim kredisi faiz oranları inceleyerek yapabiliyorsunuz. 12 ay vadeyle 20 bin Türk Lirası değerinde kredi çekmek istediğiniz taktirde, toplam faiz ücretini 2.833,96 TL olarak ödemeniz gerekiyor. Şubeden veya internet şubesinden kredinizi 1,75 faiz oranıyla almanız sağlanıyor. Dosya masrafını 100 Türk Lirası, aylık taksiti ise 1.902,83 Türk Lirası tutarında belirlenmiş şekilde ödeyebilirsiniz.

  • 48 ay vadeyle Akbank eğitim kredisi vade seçenekleri en uzun vadede aylık 655,76 TL ödenerek dört yılda ücretin sonlanması sağlanabilir. İnternet şubesinden de başvurabileceğiniz 48 ay vadeli kredinin faiz oranı 1,69 olarak belirlenmiştir. 100 Türk Lirası dosya masrafı bulunan 20.000 TL tutarındaki eğitim kredisini toplamda 31.576,48 TL ödeme tutarıyla değerlendirebilirsiniz. Toplam faiz ücreti 48 ayın sonunda 11.476,48 TL oluyor.

Akbank’ta İşlem İçin Gereken Evraklar: Akbank’a online kredi başvurularınızı düşük faiz oranlarının bulunduğu site bünyesinde yapmanız mümkün oluyor. Akbank eğitim kredisi başvuru faaliyetlerini T.C. Kimlik Numarası ve cep telefonu numaranızla internetten sonlandırabilirsiniz. İnternetten en fazla 30 bin TL tutarında kredi başvurusunda bulunulabildiği için, zorunlu işlemleri şubelerden bu tutarın üzerindeki kredi başvurularınız için verebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Katılım Banklarındaki Kar Payı Hakkında Bilinmesi Gerekenler (Faizsiz Kar Payı Sistemi)

Garanti Bankası Eğitim Kredisi Özellikleri

Garanti Bankası eğitim kredisi en yakın şubeden veya internet şubesinden gerçekleştirilebiliyor. İnternet üzerinden başvurularınızı Garanti Bankası eğitim kredisi faiz oranları ile farklı vadelerde yapabilirsiniz.  İnternet üzerinden kredinizi 1,74 faiz oranlarıyla talep edebilir, 105 Türk Lirası dosya masrafıyla farklı kredileri alabilirsiniz. 20 bin Türk Lirası tutarında olan kredi için 48 ay vadede toplamda 11.860,96 Türk Lirası tutarında ödeme yapabilirsiniz.

Kredinin genel özellikleri nedeniyle toplamda 48 ay vadede özel oranlarla toplamda 31.965,96 TL tutarında ödeme yapmanız mümkün oluyor. Aylık taksiti 663,77 TL olacak şekilde 48 ay boyunca eşit tutar Garanti Bankası eğitim kredisi vade seçenekleri ile ödemelerin yapılması sağlanıyor.

  • Türkiye’de Garanti Bankası tarafından öğrenciler için 24 ay vadeyle kredi alınmak istendiği taktirde 1,84 faiz oranıyla toplamda 26.085,00 TL tutarından yararlanılabilir. Toplam faiz ücreti 5.980,00 TL olan 24 ay vadeli kredinin aylık taksiti 1.082,50 TL olarak belirlenmiştir.

Garanti Bankasında İşlem İçin Gereken Evraklar: İnternet üzerinden Garanti Bankası için farklı yeni kredi faizlerinin mobil şubeyle incelenmesi sağlanıyor. Türkiye’de düşük faizli Garanti Bankası eğitim kredisi başvuru işlemleri mobil cihazlardan veya bilgisayardan yapılabilir. T.C. Kimlik Numarası, cep telefonu numarası, talep ettiğiniz kredi miktarı, kaç ay vadeyle istediğinizle ilgili bölümleri doldurmanız gerekiyor. Bu sayede Garanti Bankası bünyesinde gerekli tüm evrakları kullanabilir ve başvurularınızda kredi notunuza göre işlem yapabilirsiniz.

Vakıfbank Eğitim Kredisi Özellikleri

Vakıfbank’ın yeni faiz oranlarıyla birlikte Vakıfbank eğitim kredisi için internet şubesinden kredi başvurusunu 1,30 faiz oranına sahip seçeneklerle temin edebilirsiniz. 20 bin Türk Lirası değerindeki Vakıfbank eğitim kredisi faiz oranları için kredi başvurusunda aylık toplamda 1.005,45 TL ödeme yapacağınız şekilde taksitler belirleniyor. Toplam ödeme 24.230,80 TL olan 20 bin TL krediyi 24 taksitle çekebilirsiniz. Kredi notunuzun incelenmesi ve işlemlerin başlatılabilmesi için Vakıfbank eğitim kredisi vade seçenekleri sayesinde kredi başvurusunda onay alabilirsiniz.

  • Faiz oranı 1,30 olan 48 ay vadeli kredi başvurusunda aylık 595,05 TL taksit tutarıyla kredi alabiliyorsunuz. Devam eden kredi özelliğini toplam ödeme tutarı 28.662,40 TL olacak şekilde kullanabilirsiniz. İnternet üzerinden veya şubeden başvurularınızı 48 ay vadeli işlemler için de kendi bilgilerinizle yapabiliyorsunuz.

Vakıfbank’ta İşlem İçin Gereken Evraklar: Vakıfbank tarafından internet şubesinde verilen hizmet, kredi başvurularının kredi notu üzerinden yapılmasını sağlıyor. Vakıfbank eğitim kredisi başvuru işlemlerini cep telefonu numaranız ve T.C. kimlik numaranız ile yapabilirsiniz. İnternet üzerinden tüm işlemlerin kredi notu incelemesinin ardından gerçekleştirilmesi ve her kredi seçeneğinin kullanılmaya devam edilmesi sağlanıyor.

Halkbank Eğitim Kredisi Özellikleri

Halkbank eğitim kredisi düşük faiz oranlarıyla birlikte, 48 ay vadeli olan kredi seçenekleri için de aynı gün başvuru cevabı almanızı sağlıyor. Türkiye’de Halkbank eğitim kredisi faizleri 48 ay vadeli başvurularınız için 1,38 oranla belirlenmiştir. Toplam ödeme tutarı 29.147,52 Türk Lirası olarak belirlenmiş olan kredi işlemleri aylık 607,24 Türk Lirası ödeme yapılarak gerçekleştirilebilir. Türk Lirası para birimimin ihtiyaç kredisi talep eden müşteriler için %1,38 faiz oranıyla verilmesi sağlanıyor. Başvuruların 30 bin TL ve üzerinde olması halinde, Halkbank eğitim kredisi vade seçenekleri fark etmeksizin, şubelerden yapılması mümkün oluyor.

  • Halkbank’ın bir yıl vadede yapılacak olan kredi ödemeleri için aylık 1.851,47 Türk Lirası taksit belirlenmiştir. Ödemelerinizi direkt olarak 1,38 faiz oranlarıyla birlikte 22.217,64 TL toplam ödeme tutarına uygun bir şekilde başvurular gerçekleştirilebiliyor.
  • Halkbank ile özellikle 24 ay vadeli kredi ödemeleri için çok sayıda başvuru yapılıyor. Kredi notunuza bağlı olarak değiştirilebilecek faiz oranlarıyla birlikte 24 ay vadede Halkbank’ın 1,38 ortalama oranında kredi toplam ödeme işlemlerini yapabilirsiniz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Burgan Bank Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme (Ne Kadar Kredi Alabiliyorum)

Halkbank’ta İşlem İçin Gereken Evraklar: Kredi başvurularınızı Halkbank online şubesinden yapabilir ve cevabı aynı gün içerisinde alabilirsiniz. Özellikle gerekli olan evraklar için öncelikle kredi başvurunuzun kabul edilmesi gereklidir. 30 bin TL ve üzerinde kredi miktarı belirlenmemişse, bu durumda ekstra olarak evrak hazırlamanız gerekmeyecektir. Türkiye’de Halkbank eğitim kredisi başvuru işlemlerini cep telefonu numaranız ve T.C. Kimlik numaranız ile yapabilirsiniz. Kredi notunuz belirlendikten sonra, kaç bin TL krediyi ne kadara çekebileceğiniz belirlenecektir.

HSBC Eğitim Kredisi Özellikleri

HSBC eğitim kredisi ile müşterilerine yeni kredi özellikleriyle, değişken ve indirimli faiz oranlarıyla hizmet veriyor. İnternet üzerinden farklı faiz oranlarına sahip olan krediyi 12 ay vadeli olarak 1,52 faiz oranıyla değerlendirebilirsiniz. Toplam ödeme tutarı 12 vadeli HSBC eğitim kredisi faiz oranları olarak belirlenen 1,52 ile 22.549,72 TL tutarıyla değerlendirilebiliyor. İnternetten 3 ay ila 48 ay arasında değişen vadelerle kredi başvurusunda bulunabiliyorsunuz. Başvurularınızda 1000 TL ve 30.000 TL arasındaki tutarlarda banka tarafından online şube başvuruları da onaylanabiliyor. Daha üst HSBC eğitim kredisi vade seçenekleri ile farklı kredi özelliklerinden yararlanabilirsiniz.

HSBC Bankasında İşlem İçin Gereken Evraklar: HSBC bankası tarafından verilen 3, 6, 12, 24, 48 ay vadeli olan krediler için farklı faiz oranları belirlenmiştir. Mobil cihazlarla veya bilgisayardan giriş yapılabilen online şubede HSBC eğitim kredisi başvuru işlemleri birkaç dakika içerisinde sonuç alınabilecek şekilde hizmet veriliyor. Bankanın en yakın şubesine gidebilir ve yenilenen faiz oranlarıyla birlikte 1000 TL’nin üzerindeki tutarlarda uzun vadeli başvurularda da bulunabilirsiniz. T.C. kimlik numaranız, cep telefonu numaranız da yeterli oluyor.

Odeabank Eğitim Kredisi Özellikleri

Türkiye’de online şubesiyle Odeabank eğitim kredisi için başvurularınız kısa süre içerisinde onaylanabiliyor. Odeabank tarafından eğitim kredisinin internet üzerinden değerlendirilmesini sağlayan kredi çeşitlerinin Türkiye 12 ay vade için 1,59 faiz oranı bulunuyor. 12 ay vadeli kredi başvurusu için toplam ödeme tutarı 22.666,24 TL olarak belirlenmiştir. Aylık ödenecek olan tutar ise 1.880,52 Türk Lirası olarak kullanıma sunulmuştur. Odeabank eğitim kredisi faiz oranları 48 ay vade için 30.814,72 TL tutarında ödemeyle değerlendirilebiliyor. Aylık taksit ise 48 ay vadeli kredi başvurularında 639,89 Türk Lirası olarak belirlenmiştir. Odeabank eğitim kredisi vade seçenekleri ile 3, 6, 12, 24, 36, 48 ay vadelerle değerlendirilebiliyor.

Odeabank’ta İşlem İçin Gereken Evraklar: Odeabank’ın internetten yapılacak olan başvuruları aynı gün içerisinde cevaplandırdığı kredi başvuru sistemi bulunuyor. Odeabank eğitim kredisi başvuru ile ilgili işlemlerini internet sayfasında değerlendirebilirsiniz. Odeabank’ın T.C. kimlik numarası ve cep telefonu numarası ile ilgili bilgi taleplerinin karşılanması halinde eğitim kredisi alınabilir.

Türkiye’de kredi başvuruları için birbirinden farklı işlemlerin gerçekleştirilmesi, Odeabank’ın yenilenen faiz oranlarıyla birlikte siparişin verilmesi mümkün oluyor. İnternet şubesinden ihtiyaç kredisi için başvuruda bulunabilirsiniz. Kredi notu düşük olan bireylerin kredi başvuruları banka şubesinde de, internetten yapılacak olan başvurularda da olumsuz sonuçlanacaktır. T.C. kimlik numarası ve cep telefonu numarasıyla kredi için başvuruda bulunabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.