Burganbank’tan Bireysel Emeklilik Hizmeti (Burganbank Bireysel Emeklilik Başvurusu)

 
Burganbank’tan Bireysel Emeklilik Hizmeti (Burganbank Bireysel  Emeklilik Başvurusu)
 

Kişilerin emeklilik dönemlerini daha rahat geçirebilmeleri için bankaların sunduğu hizmetlerden biri, bireysel emeklilik hizmetidir. Bireysel emeklilik sistemine kayıt olduktan sonra hizmet alınabilecek bankalardan biri de Burgan Bank olmaktadır. Burganbank bireysel emeklilik hizmetiyle müşterilerinin emeklilik dönemlerini çok daha rahat geçirmelerini sağlamaktadır. Bunun için kişilere birçok farklı bireysel emeklilik planı sunmaktadır.

   

Burgan Bank Bireysel Emeklilik Planları

Burgan Bank sigorta kapsamında yer alan bireysel emeklilik planlarının amacı, kişilerin emeklilik dönemlerini çok daha rahat geçirebilmelerini ve kendileri için yatırım yapmalarını sağlayabilmektir. Bu bakımdan ilk olarak sunulan emeklilik planı, Pozitif Plan olmaktadır. Pozitif emeklilik planının özellikleri;

  • Düşük katkı payının ödenmesiyle düzenli birikim yapılmasını sağlamak,
  • Emeklilik için yaşam standardını daha konforlu hale getirmek,
  • Emeklilik dönemi için düzenli gelir garantisi sağlamak,
  • Ayda 150 TL’den başlayan ödemelerle, emeklilik dönemine katkıda bulunmak,
  • Katkı paylarını, tercih edilen bireysel emeklilik yatırım fonunda değerlendirebilmek, şeklindedir.

Burgan Bank Manisa şubesi başta olmak üzere, Türkiye’nin tüm illerinde yer alan şubeler üzerinden bireysel emeklilik için başvuru yapılabilmektedir.

Burgan Bank’tan Bireysel Emeklilik için Emeklilik Plus Planı

Bireysel emeklilik başvurularında, başlangıç olarak yüksek tutarlarla giriş yapmak isteyen kişiler için sunulmuş emeklilik planıdır. Emeklilik Plus planında, aylık katlı payları yüksek tutularak birikim yapılabilmektedir. Emeklilik Plus planına girerken giriş aidatı ve de yönetim gider kesintileri alınmamaktadır. Diğer bireysel emeklilik hizmetlerinde olduğu gibi, bu plana katılan katılımcılar da emeklilik dönemlerinde yüksek gelir düzeyi yakalayarak ekonomik olarak rahat ederler. Yatırılan katkı payları, istenilen yatırım fonunda değerlendirilebilmektedir. Son derece esnek olan bu sistem, kolay emeklilik planlamasının yapılmasını sağlamaktadır.

Burgan Bank, sayılan bireysel emeklilik kampanyaları haricinde, bir de alternatif güvence planı sunmaktadır. Alternatif güvence planı sayesinde, yapılan yatırımlar faiz içermeyen emeklilik yatırım fonlarında değerlendirilebilir. En az 150 TL yatırarak, alternatif güvence planına dahil olunabilmektedir. Burgan Bank Balıkesir ve diğer şubeleri aracılığıyla tüm bireysel emeklilik hizmetleri hakkında detaylı bilgi alınabilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Kredi Başvurularının Reddedilmesinin Nedenleri Nelerdir? (Kredi Alamıyorum)

Burgan Bank Ve NN Hayat İşbirliği

Burgan Bank ve NN Hayat şirketlerinin yaptıkları açıklamaya göre; NN Hayat ve Emeklilik ile Burgan Bank bireysel emeklilik ve hayat sigortası alanlarında işbirliğine gidilmiştir. Sağlanan ortaklıkla, Burgan Bank ve NN Hayat ve Emeklilik şirketleri, müşterilerine özel hizmet ve ürün modeli uygulamasına geçeceklerdir. Bu da Burgan Bank müşterilerinin NN Hayat ve emeklilik şirketinin sunduğu bireysel emeklilik ve sigorta ürünlerinin getirdiği avantajlardan yararlanabilmesi anlamına gelmektedir. NN Hayat ve Emeklilik Genel Müdürü Marius Popescu’nun yaptığı açıklamada, hem bireysel emeklilik hem de hayat sigortası şartlarının arttırılacağı yer almıştır. 5 yıl süresince, Burgan Bank üzerinden 350 binin üzerinde kişinin NN Hayat ve emeklilik portföyüne dahil olacağı ön görülmektedir. Burgan Bank emekli kredisi olarak da geçen bu uygulamayla iki şirketin daha da fazla büyümesi sağlanmaktadır.

Burgan Bank ve NN Hayat Emekliliği Hakkında

NN Hayat ve Emeklilik ile yapılan işbirliği hakkında Burgan Bank Genel Müdürü Murat Dinç de; müşteri odaklı bankacılık anlayışının geliştiğini ve bu sayede daha sağlıklı hizmetler sunulduğunu belirtmiştir.  Müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda hareket eden anlaşma ile özel çözümlerin üretileceği belirtilmiştir.

NN Hayat ve emeklilik ile yapılan anlaşma sayesinde bireysel emeklilik ve sigorta hizmetleri daha hızlı ve daha kaliteli bir biçimde müşterilerle buluşturulmaktadır. Birleşimin amacı, doğru ürünü doğru zamanda kişilerle buluşturmaktır. Hizmet ve işbirliği detayları için banka ya da NN Hayat ve Emeklilik ile iletişime geçilmelidir.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.