Borç Kapatma Kredisi Hangi Bankadan, Nasıl Alınır? Faiz Oranları Ve Başvuru

 
Borç Kapatma Kredisi Hangi Bankadan, Nasıl Alınır? Faiz Oranları Ve Başvuru
 

Hayatınızın pek çok döneminde nakit ihtiyacınız olabilir. Bankalarda sunduğu çeşitli finansal desteklerle nakit ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Nakit avans, krediler, kredi kartları gibi pek çok ürünle nakit arayışına çare bulmaktadır. Tabi bu finansal destekler yapılırken bankaların en önem verdikleri husus borcun zamanında ve aksatılmadan ödenmesidir. Ödemelerde yaşanan gecikmeler bir süre sonra yasal sürece taşınmakta ve kredi sicilinizi olumsuz yönde etkilemektedir. Nakit ve alışveriş ihtiyaçlarınızı banka ürünleri ile karşılarken farklı bankalarla çalışarak farklı ürünlerden yararlanabilme şansınız vardır. Tabi kötüye giden ekonomi, kazanılan paraların ihtiyaçlara yetmemesi gibi durumlarda birçok kişi farklı bankalara birden fazla ürünle borç yapmış durumdadır. Bu durumda ödemelerde gecikmeler olmaya ve ödemelerin takip edilmesi bir hayli zorlaşmaya başlamaktadır. Kredi sicilinize zarar gelmeden, borçlarınızı tek bir bankada toplayarak taksitlendirmenizi ve ödemenizi sağlayan borç kapatma kredisi seçenekleri uygun bir yol olarak bankalar tarafından sunulmaktadır. Borç kapatma kredisi veren bankalar bu kredileri ihtiyaç kredisi kategorisi altında sunmakta ve uygun faiz oranlarıyla bütçenizi zorlamadan borçlarınızı kapatmanıza yardımcı olmaktadır. Diğer bankalara olan kredi, kredi kartı borçlarınızı tek bir bankada toplayarak, kredi sicilinize zarar vermen daha rahat bir şekilde borçları bitirmek için kredi kullanabilirsiniz.

   

QNB Finansbank Borç Kapatma Kredisi Nasıl Alınır?

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi kategorisinde yer alan Borç Transferi kredisini 48 aya varan vade seçenekleriyle kullanabilirsiniz. %1,34’den başlayan uygun faiz oranları ile borçlarınızı QNB Finansbank’a transfer ederek, tek bir çatı altından ödeme yaparak rahatlayabilirsiniz. Diğer bankalara olan borç tutarlarınıza göre kredi tutarı hesaplanır ve borçlarınızın tamamı kapanacak şekilde bu krediden faydalanabilirsiniz. QNB Finansbank borç kapatma kredisi başvurusu için gerekli evraklar şunlardır;

  • Nüfus Cüzdanı
  • Adres kayıt bilgilerinin güncel olmaması durumda ikametgâh belgesi veya sabit telefon, elektrik, doğalgaz, su, cep telefonu hattı faturalarından biri (son üç aya ait koşuluyla)
  • Gelirinizi kanıtlar nitelikte belge
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  2019 Yılı Kosgeb’ten Kobigel Desteği (Sıfır Faizli Yüksek Limitli Kredi)

Şekerbank Borç Kapatma Kredisi Nasıl Alınır?

Diğer bankalardaki bireysel kredi, kredi kartı borçlarınızı Şekerbank Borç Kapatma Kredisi sayesinde sadece Şekerbank’a ödeme yaparak rahatlıkla ödeyebilirsiniz. Bu kredi türünü 100 bin TL’ye kadar kullanabilir ve 48 aya varan vade seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Vade seçeneklerinde 3-36 ay vade seçerseniz %1,71 faiz oranı uygulanmaktadır. 37-48 ay vade seçeneğinde ise %1,73 faiz oranı uygulanmaktadır. Banka ile yapacağınız görüşmelerde faiz oranları değişiklik gösterebilmektedir.

Vakıfbank Borç Kapatma Kredisi Nasıl Alınır?

Vakıfbank kredi kartı borçlarınızı tek bir çatı altında toplamanızı sağlayarak, uygun faiz oranları kredi seçeneği sunmaktadır. 18 aya varan vade seçenekleriyle 20 bin TL’ye kadar olan kredi kartı borçlarınızı kapatabileceğiniz bu kredi türünde Vakıfbank ödeme planınızı sizin yapmanıza olanak sağlıyor. Vakıfbank borç kapatma kredisi için en yakın Vakıfbank şubesine giderek kimliğinizle başvuru yapabilirsiniz.

Borç Kapatma Kredisi Veren Diğer Bankalar Hangileri?

  • Odeabank: Odeabank ihtiyaç kredisi adı altında borçlarınızı kapatabilmeniz için kredi vermektedir. 48 aya varan vade seçenekleri ile borçlarınızı Odeabank ’ta toplayıp uygun taksitlerle ödeyebilirsiniz. Odeabank borç kapatma kredisi için Odeabank şubelerine giderek başvuru yapabilirsiniz. Faiz oranları ve kredi şartları yapacağınız görüşmelerde belirlenecektir.
  • Garanti Bankası %1,39’dan başlayan faiz oranları ve 48 ay vade seçeneği sunan Garanti Bankası, şubelerde yapacağınız görüşmelerde borçlarınız için uygun seçenekler sunmaktadır. Garanti Bankası borç kapatma kredisi için en yakın Garanti şubesine giderek, görüşmelerinizi yapabilirsiniz.
  • Ziraat Bankası: Ziraat Bankası Tüketici Kredisi seçeneğinde maksimum 48 ay vade seçenekleri ve uygun faiz oranları ile kredi sunmaktadır. Ziraat Bankası borç kapatma kredisi kullanabilmek için en yakın Ziraat şubesine giderek başvuruda bulunabilirsiniz.
  • Akbank: Akbank müşterilerinin tüm ihtiyaçları için maksimum 48 ay vadeli ihtiyaç kredileri vermektedir. Akbank müşteri temsilcileri ile yapacağınız görüşmede borçlarınızı Akbank’ta toplamak istediğinizi belirterek ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz. Akbank borç kapatma kredisi için en yakın Akbank şubesine uğrayarak başvuruda bulunabilirsiniz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Çay Budama Desteği 2019 Başvuru Şartları (Çay Budama Desteğine Nasıl Başvurulur)

 

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.