Banka Müşterisi Olmadan Anında Kredi Nasıl Çıkar? Veren Banka Var Mı?

 
Banka Müşterisi Olmadan Anında Kredi Nasıl Çıkar? Veren Banka Var Mı?
 

Bankalar müşteri sayılarını artırarak daha fazla ürün kullandırma amacıyla pek çok yeni hizmetlere imza atıyor. Gelişen internet ve mobil bankacılıkla pek çok işlemde hızlı sonuç alınmasına ek olarak bankalar, hızlı kredi almak isteyenlere internet sitelerinden ve SMS ile telefon bankacılığından başvuru imkanı sunuyor. Kredi kullanmak için Garanti Bankası, Akbank, Ziraat Bankası, Denizbank ve QNB Finansbank tercih edenler, banka müşterisi olmadan anında kredi çekme imkanına sahip oluyor.

   

Kefilsiz Şartsız Kredi Veren Bankalar Hangileridir?

Konut kredisi ve taşıt kredisi kullanmak isteyenlerden ipotek ve gerekli hallerde kefil isteyen bankalar, kredi notu uygun olan kişilere ihtiyaç kredisi kullanma taleplerinde kefil, ipotek veya herhangi bir teminat talebinde bulunmayabiliyor. Kredi notunuzun uygun olduğunu düşündüğünüzde, kefilsiz şartsız kredi veren bankalar arasından ihtiyaç kredisi başvurusu bulunduğunuzda, gelir durumunuza uygun ödeme planları eşliğinde talep ettiğiniz krediyi kullanabiliyorsunuz. Şartsız kredi veren bankalardan kredi başvurusu gerçekleştirdiğinizde banka müşterisi olmanıza gerek olmadığı gibi şubeye gitmeden kredi kullanma şansına da sahip oluyorsunuz.

Şubeye Gitmeden Kredi Garanti Bankası Başvuru Kanalları

Garanti Bankası, 48 aya kadar vadeli 100.000 TL ihtiyaç kredisini %1,39 faiz oranı ile kullanıma sunuyor. Şubeye gitmeden kredi Garanti Bankası başvurmak isteyen banka müşterileri internet bankacılığı, Garanti Cep mobil şubesi, 444 0 335 Tam Destek Danışma Hattı, Garanti Bankası Facebook sayfası, banka ATM’leri ve 3390 numarasına SMS yoluyla başvuru kanallarını kullanabilirler. Krediyi kullanabilmek için nüfus cüzdanı ve gelir belgesi yeterli olmaktadır. Banka müşterisi olmayan kişiler ise Garanti Bankası internet sitesi aracılığı ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirler.

Şubeye Gitmeden Kredi Akbank Başvuru Kanalları

50.000 TL’ye 48 ay vade ve %1,51 faiz oranı ile kredi hizmeti sunan Akbank, bankaya gitmeden hesaba kredi almak isteyenlerin ihtiyaçlarına cevap veriyor. Şubeye gitmeden kredi Akbank Telefon Şubesi’nden, Akbank Direk İnternet veya Mobil Şubeden ve Akbank İnternet Sitesinden başvuran banka müşterileri başvurularını bu kanallar aracılığı ile sonlandırabilmektedirler. Banka müşterisi olmayanlar Akbank İnternet Sitesinden veya Kredimakbankta.com internet sitesinden başvuruda bulunabilirken, kredi kullanım işlemi banka şubelerinden gerçekleştirilmektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Orköy’ün Sunduğu Hayvan Desteği Hakkında (Orköyden Destek Nasıl Alınır)

Şubeye Gitmeden Kredi Ziraat Bankası Başvuru Kanalları

Şubeye gitmeden kredi Ziraat Bankası limiti 100.000 TL’ye kadar olup, %1,37 faiz oranı ile 48 aya kadar taksitlendirilmektedir. Banka şubesine gitmek istemeyenler Ziraat Bankası web sitesi, Ziraat Mobil uygulaması, Ziraat Bankası İnternet Şubesi, Ziraat Bankası ATM’leri ve Ziraat Bankası Çağrı Merkezi aracılığı ile kredi başvurusunda bulunabilirler. Banka müşterisi olmayan adaylar Ziraat Bankası internet sitesi aracılığı ile başvuruda bulunabilir ve onay sonucu taraflarına kısa mesaj ile bildirilir.

Şubeye Gitmeden Kredi Denizbank Başvuru Kanalları

%1,04 faiz oranları ile başlayan ve 48 aya kadar vade seçeneği ile 55.000 TL’ye kadar şubeye gitmeden kredi Denizbank kampanyasından yararlanmak isteyenler, Denizbank Web’de Kredi başvurusunda bulunarak hızlı bir şekilde kredi onayı alabilirler. Banka müşterileri için mobil şube ve internet bankacılığı başvuru kanalları açıktır.

Şubeye Gitmeden Kredi QNB Finansbank Başvuru Kanalları

Nakit ihtiyaçları için QNB Finansbank’ı tercih eden banka müşterileri, kredi taleplerini banka şubelerine başvurarak gerçekleştirebilmektedirler. Şubeye gitmeden kredi QNB Finansbank ile farklı başvuru kanalları ile gerçekleşmekle birlikte, 35.000 TL’ye kadar olan nakit ihtiyaçları için bu kanallardan yararlanılabilmektedir. Banka müşterisi olsun ya da olmasın nakit ihtiyaçları için QNB Finansbank internet sitesine giriş yapan her kişi, 48 aya kadar vadeli ve %1,33 faiz oranı ile 35.000 TL kredi için başvuruda bulunabiliyor. Banka müşterileri kredi başvuruları için ilave olarak internet bankacılığı ve mobil şube ile kredi başvurusunda bulunabiliyor

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.