Anadolubank Kredi Kartı Başvurusu Kesin Nasıl Sonuçlanır

 
Anadolubank Kredi Kartı Başvurusu Kesin Nasıl Sonuçlanır
 

Anadolubank kredi kartına başvuru işlemleri şubeler üzerinden yapılabilir. İnternette güvenli alışveriş imkânı sağlayan Anadolubank Sanal Kredi Kartı içinse işlemler internet bankacılığı üzerinden hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde tamamlanabilir. Başvuru işlemleri resmi Anadolubank internet sitesi üzerinden şifre ile de yapılabilir.

   

 

Anadolubank Worlcard Kredi Kartı Şifre Alma

Anadolubank Worldcard kredi kartı şifresi alma işlemi 0 850 222 55 50 no’lu çağrı merkezi üzerinden tamamlanabilir. Kullanım süresi 3 yıl olan Anadolubank Worldcard kredi kartı şifresi değiştirme işlemleriyse tüm ATM’ler üzerinden tamamlanabilir. Çağrı merkezi üzerinden yapılacak şifre işlemleri otomatik seslendirme eşliğinde güvenli bir şekilde gerçekleştirilir.

 

Anadolubank Worldcard Kredi Kartı Limit Arttırma

Anadolubank Worldcard limiti yurt içi ve yurt dışı harcamalar için ortak olarak belirlenmiştir. Yıllık üyelik ücreti ekstreye yansıtılan Worldcard kredi kartı limitini arttırmak için başvurular şubeler veya çağrı merkezi üzerinden yapılabilir. Limit artırma taleplerinin değerlendirmesi banka tarafından yapılır ve sadece uygun görülen müşteri talepleri işleme koyulur. Banka yetkilileri uygun buldukları müşterilerden resmi makamlardan alınmış gelir belgesi isteme hakkına sahiptir.

 

Anadolubank Worldcard Kredi Kartı Borç Sorgulama

Hesap kesim tarihine göre düzenlenen belgeler başvuru esnasında verilen açık adrese her ay düzenli olarak postalanır. Dileyen müşteriler Worldcard kredi kartı borcunu öğrenmek veya e-ekstre talimatı vermek için 0 850 222 55 50 no’lu çağrı merkezine şahsen başvuru yapabilirler. Kredi kartı borç sorgulama esnasında kullanılabilir World puan hakkında da bilgi edinilebilir.

 

Anadolubank Worldcard Kredi Kartı Borç Taksitlendirme

Anadolubank Worldcard kredi kartı borcunu taksitlendirmek isteyen müşterilerin başvuru talepleri çağrı merkezi üzerinden alınır. Sunulan şartlara uygun olan müşteriler için işleme alınacak olan borç taksitlendirme işlemine ek olarak “Eşit taksitli nakit avans kullanım” detayı hakkında da bilgi sahibi olunabilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Kredi Kartı Yapılandırma Kaç Taksit Olarak Yapılabilir? (Kredi Kartı Harcamasını Taksitlendirme)

 

Anadolubank Worldcard Kredi Kartı Nakit Çekim Limiti

Worldcard kredi kartı nakit çekimi işlemleri yurt içinde banka ATM’lerinden ve yurt dışındaysa VISA/Mastrecard logolu ATM’lerden yapılabilir. Nakit çekim limiti müşteri limitine bağlı olarak yapılabilir. Kredi kartı limitinin üstünde nakit çekim yapmak isteyen müşteriler eşit taksitli nakit avans için limit talebinde bulunabilirler.

 

Anadolubank Worldcard Kredi Kartı Aidatı

Anadolubank Worldcard kredi kartı aidatı ücretleri; asıl kart ve ek kart için Classic, Gold Business ve Platinium Worldcardlar için ayrı ayrı belirlenir ve her yeni yılda güncellenir. Anadolubank’ın yeni uygulamaya aldığı ücretsiz kredi kartına sahip olmak isteyenler kart değişikliği talebinde bulunabilirler. Worldcard kredi kartı aidatını geri almak isteyenler taleplerini 0 850 222 55 50 no’lu çağrı merkezine yapması gerekir.

 

Anadolubank Worldcard Kredi Kartı İnternet Alışverişine Açma

Anadolubank kredi kartıyla internetten güvenli alışveriş yapmak isteyen müşteriler sahip oldukları Worldcard kredi kartını internet alışverişi için açtırmak için INTERNET yazıp 8885’e ücretsiz SMS gönderebilirler. Onay verilmemesi halinde kullanımda olan kart ve ek kartlar internet alışverişine kapatılır. Sanal Kart uygulaması ön ödemeli bir karttır ve kredi kartları gibi basılı değildir. Sanal Worldcard başlangıç limiti 0 TL’dir.

 

Anadolubank Kredi Kartı Kapatma

Worldcard kredi kartını kapatmak isteyen kullanıcıların taleplerini şubeler üzerinden gerçekleştirilmesi gerekir. Yapılan başvurular incelenir ve uygun görülmesi halinde kart kullanıma kapatılır. Bu aşamada şube personeli müşteri kaybetmemek için ilave tekliflerle avantajlı seçenekler sunma hakkında sahiptir.

 

Anadolubank Worldcard Kredi Kartı Avantajları

Ücretsiz kart, sanal Worldcard, eşit taksitli nakit avans, chip&pin ve 3 boyutlu güvenlik sistemi gibi kullanım kolaylıklarına sahip olan Worldcard kredi kartı kampanyaları farklı dönemlerde müşteri ihtiyaçlarının karşılanması için düzenlenir. Anadolubank Worldcard bireysel, işletme-kobi, ticari-kurumsal müşteri taleplerine özel olarak hazırlanır.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.