Alternatifbank Kredi Kartı Başvurusu Yapmak İçin Ne Gerekli

 
Alternatifbank Kredi Kartı Başvurusu Yapmak İçin Ne Gerekli
 

Türk bankacılık sektörüne 1991 yılında katılan Alternatifbank, 53 danışman şubesi ile ülkemizde hizmetine devam etmektedir. 18 yaşını doldurmuş her birey, Alternatifbank kredi kartına başvuru yapabilirler. Nüfus cüzdanı veya sürücü belgeleri ile Aletnatifbank şubelerine yaptıkları kredi kartı başvuruları, en kısa zamanda sonuçlanarak başvuru sahibine gerekli bilgilendirme yapılır. Banka internet sitesi üzerinden ve mobil uygulamasından da kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz.

   

Alternatifbank Bonus Kredi Kartı Şifre Alma

alternatifbank-kredi-kartı-başvurusu

Alternatifbank’a yaptığınız müracaat sonrası kredi kartınız bir zarf ile teslim edilir. Alternatifbank Bonus kredi kartı şifresi almak isteyenler, bu zarfta bulunan geçici şifreyi bankamatik aracılığı ile değiştirebilirler. Ayrıca KKSIFRE, kart numarası son 4 hanesi ve kartın arkasında yer alan güvenlik numarasını aralarına boşluk koyarak 4055’e göndererek kolayca kredi kartı şifresine ulaşabilirler. Alternatifbank Bonus kredi kartı şifresi değiştirme işlemi için de bankamatiklerden faydalanabilirsiniz.

Alternatifbank Bonus Kredi Kartı Limit Arttırma

Düşük limit problemleri ile alışverişlerinizi ertelemek zorunda kalırsınız. Alternatifbank Bonus kredi kartı limitini arttırmak için banka şubenizden yardım alabileceğiniz gibi, Mobil Şube uygulaması ve İnternet Şubesi aracılığı ile limit artırım talimatı verebilirsiniz. Gelir durumunuza göre yapılan değerlendirme en geç 15 gün içerisinde sonuçlanarak tarafınıza gerekli bilgilendirme yapılır. Kabul edilen limit artırımını hemen kullanabilirsiniz.

Alternatifbank Bonus Kredi Kartı Borç Sorgulama

Klasik yöntemlerle banka şubesine giderek veya banka ATM’si aracılığıyla Alternatifbank Bonus kredi kartı borcunu öğrenmek mümkündür. Gelişen teknoloji, hızlanan internet bağlantıları ve yaygınlaşan akıllı telefon kullanımı ile birlikte hizmete giren Alternatifbank İnternet Şubesi’nden güncel ekstre borcunuzu öğrenebileceğiniz gibi, Mobil Şube uygulaması ile de ekstre borcunuzu öğrenebilir, güncel harcamalarınızı takip edebilirsiniz.

Alternatifbank Bonus Kredi Kartı Borç Taksitlendirme

Anlaşmalı mağazalar harici yaptığınız peşin alışverişler için Alternatifbank Bonus kredi kartı borcunu taksitlendirmek isteyebilirsiniz. Banka şubelerinden ve Mobil Şube üzerinden taksitlendirme işlemlerini kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Uygun faiz oranları ile kolay ödeyebileceğiniz vadelerde peşin alışverişlerini taksitlendirerek ekstre borcunuzu ödemekte zorluk yaşamazsınız. Ekstre döneminden önceki tarihlerde taksitlendirme işlemi için başvuruda yapmanız gerekmektedir. Hesap kesim tarihi itibari ile taksitlendirme yapamazsınız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Kredi Kartı Yapılandırma Kaç Taksit Olarak Yapılabilir? (Kredi Kartı Harcamasını Taksitlendirme)

Alternatifbank Bonus Kredi Kartı Nakit Çekim Limiti

Nakit ihtiyacınız için Alternatifbank Bonus kredi kartı nakit çekimi yaparak, kredi başvurusunda bulunarak vakit kaybı yaşamak zorunda kalmazsınız. Acil nakit ihtiyaçlarınız için ATM’ler ve Mobil Şube uygulaması üzerinden nakit çekim talebinde bulunabilirsiniz. Uygun faiz oranları ile nakit ihtiyacınızı karşılamanızı sağlayan Bonus kredi kartı ile Alternatifbank Şubeleri aracılığı ile de nakit çekimi yapabilirsiniz.

Alternatifbank Bonus Kredi Kartı Aidatı

Alternatifban Bonus Kredi Kartı Aidatı yıllık olarak tahsil edilmekte olup, kredi kartının türüne göre değişiklik göstermektedir. Alternatifbank Bonus kredi kartı aidatını geri almak isteyenler, banka maaş müşterisi oldukları taktirde kesilen yıllık aidat ücretini geri alabilirler. Banka maaş müşterisi olmasanız da banka şubesine veya çağrı merkezine aidatı geri almak için başvuruda bulunabilme şansına sahipsiniz.

Alternatifbank Bonus Kredi Kartı İnternet Alışverişine Açma

Bankanızın SMS ile bildirimine onay vermek için son tarihleri kaçırdıysanız, Alternatifbank Bonus kredi kartını internet alışverişi için açtırmak istediğinizde banka şubelerine müracaat etmeniz gerekmektedir. Mobil Şube kullanıcısı iseniz uygulama üzerinden kartınızı internet alışverişine açtırabilirsiniz. Online alışveriş fırsatlarından ve avantajlarından faydalanmak için vakit kaybetmeden kartınızı internet alışverişine açtırarak ihtiyaçlarınızı hızlıca giderebilirsiniz.

Alternatifbank Bonus Kredi Kartı Kapatma

Alternatifbank Bonus kredi kartını kapatmak için başvuruda izlediğiniz yolu izlemeniz gerekmektedir. Alternatifbank Bonus kredi kartı kullanabilmek için de banka şubesine başvuruda bulunduğunuz gibi kart iptali için de banka şubesine giderek dilekçe vermeniz gerekmektedir. Verdiğiniz dilekçe akabinde dönem borcunuzun ödenmesi istenecektir. Tüm borçlarınızı kapattıktan sonra kredi kartınızın iptal işlemi gerçekleşmiş olur.

Alternatifbank Bonus Kredi Kartı Avantajları

Bonus Kart sahibi iseniz, Alternatifbank Bonus kredi kartı kampanyaları hakkında gerekli bilgilendirmeler banka tarafından e-mail yolu ile tarafınıza iletilecektir. Güncel olarak kombi ve fatura ödemeleriniz için taksit imkanı ve giyim alışverişlerinizde +4 taksit imkanı sizleri beklemektedir. Ayrıca kredi kartınızla dilediğiniz zaman nakit çekimi yaparak, uygun faiz oranları ile geri ödeyebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.