Akbank Kredi Kartı Başvurusu İçin Ne Gerekir

 
Akbank Kredi Kartı Başvurusu İçin Ne Gerekir
 

   Akbank kredi kartına başvuru işlemleri farklı kanallar üzerinden kısa sürede tamamlanabilir. Şubeler, internet bankacılığı, 24 saat kesintisiz hizmet veren ATM’ler, çağrı merkezi ve mobil hizmetlerle tamamlanabilecek olan başvuru formu, anında onay özelliğiyle kısa sürede adrese teslim edilebilir. Online ve mobil başvurularda işlemin tamamlanması için telefon şubesiyle iletişime geçebilecek olan müşteriler, istedikleri zaman Axess kart sahibi olabilirler.

   

 

Akbank Axess Kredi Kartı Şifre Alma

Axess kredi kartı şifresi alma işlemi farklı kanallar kullanılarak başarıyla tamamlanabilir. Akbank Direkt İnternet aracılığıyla şifre almak isteyenler sırasıyla; kartlarım, şifre/güvenlik ve şifre belirleme menülerine girerek şifre belirleyebilir ve güvenlik sebebiyle Axess kredi kartı şifresi değiştirme işlemi gerçekleştirebilirler. SMS ile şifre almak isteyenlerse; KKSIFRE yazarak bir boşluk bırakmalı ve kredi kartlarının son 4 hanesini yazarak 4425’e göndermelidir. Cep telefonuna gelecek geçici şifrenin 7 gün içinde değiştirilmesi gerekir.

 

Akbank Axess Kredi Kartı Limit Arttırma

Müşteri limiti birden fazla kart olması halinde tek bir limit üzerinden takibin kolaylaşması için kartlara bölüştürülür. Axess kredi kartı limitini arttırmak isteyenlerin;  444 25 25 Akbank çağrı merkezini aramaları, şubeleri ziyaret etmeleri veya ATM’lere gitmeleri gerekir. SMS’le limit artırımı yapmak için; LIMIT, kredi kartının son 4 hanesinin, aylık net gelir tutarının, istenen limitin aralarda bir boşluk bırakarak 4566’ya gönderilmesi istenir.

 

Akbank Axess Kredi Kartı Borç Sorgulama

Dönem içi harcamalar ve Axess kredi kartı borcunu öğrenmek isteyenler Akbank Direkt hizmetleriyle şubeye gitmeden de kolayca bilgi alabilirler. Akbank Direkt İnternet veya Akbank Direkt Mobil uygulamalarını indirerek kredi kartı numarası eşliğinde istenen her türlü harcama bilgisine detaylı olarak erişim sağlanabilir. Hesap özetine e-mail ile ulaşmak isteyenler e-ekstre talimatı için; 444 25 25 no’lu telefon bankacılığı veya SMS ile 4566’ya kayıt hattını kullanabilirler.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  En Kolay Ve En Hızlı Kredi Kartı Veren Bankalar (bekleme Süresi Olmadan)

 

Akbank Axess Kredi Kartı Borç Taksitlendirme

Akbank, Axess kredi kartı borcunu taksitlendirmek isteyen müşterilerine çeşitli kampanyalar ve avantajlar sunar. 27 Eylül 2016 tarihinden önceki kredi kartı borçları 72 aya kadar vadelendirilir. Borç taksitlendirme talepleri 44 25 25 no’lu telefon üzerinden yapılabilir. Bankanın yapacağı değerlendirmenin sonucunda talebi uygun görülen müşterilere SMS üzerinden geri dönüş sağlanır ve borçlar taksitlendirilir.

 

Akbank Axess Kredi Kartı Nakit Çekim Limiti

Akbank, Axess kart sahibi müşterilerinin nakit ihtiyaçlarında da yanındadır. Axess kredi kartı nakit çekimi belirlenmiş limitler üzerinden yapılabilirken; hızlı para, taksitli nakit avans, sözünüze taksitli avans, SMS para, nakit avans, taksitli borç transferi ve cash-para uygulamaları sayesinde anlık ihtiyaçlar ertelenmeden alışverişe dönüştürülebilir. Axess kartlara tanımlı taksitli ve indirimli alışveriş tarifesi kullanıcılara çeşitli avantajlar sağlar.

Akbank Axess Kredi Kartı Aidatı

Axess kredi kartı aidatı uygulamaları müşteri avantajları göz önünde tutularak güncellenmiştir. Axess kartıyla harcama sözü veren müşteriler aidat ücreti ödemeden kartlarını kullanabilirler. 444 25 25 no’lu telefon üzerinden yapılacak Axess kredi kartı aidatını geri almak istiyorum talepleri harcama sözü verilerek chip-para kazanma fırsatına dönüştürülebilir.

 

Akbank Axess Kredi Kartı İnternet Alışverişine Açma

Axess ile internetten güvenli alışveriş yapmak isteyen müşteriler sahip oldukları Axess kredi kartını internet alışverişi için açtırmak için INTERNET yazıp 8885’e ücretsiz SMS gönderebilirler. Onay verilmemesi halinde tüm kart ve ek kartlar internet alışverişine kapatılır.

 

Akbank Kredi Kartı Kapatma

Axess kredi kartını kapatmak isteyen müşteriler farklı yolları kullanarak taleplerini ilgili birime iletebilirler. Şubelere yapılan başvurularda talep kısa sürede işleme alınır. Kredi kartını kapatma işlemi; internet bankacılığı, mobil uygulamalar ve müşteri hizmetleri üzerinden de kolay, güvenli ve hızlı bir şekilde tamamlanabilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Axess Kredi Kartı Başvurusu En Hızlı Nasıl Yapılır)

 

Akbank Axess Kredi Kartı Avantajları

Akbank kredi kartının genel özellikleri ve en sık kullanılan Axess kredi kartı kampanyaları arasında; anında kredi, havale/eft imkânı, SMS kredi, hesabını belirle/taksit iste ve borç ertele sayılabilir. Diğer banka kredi kartları borçlarından kurtulmak isteyen müşteriler Axess’e taksitli borç transferi yaparak günlük ihtiyaçlarını rahat bir şekilde karşılamaya devam edebilirler.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.